Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gittikçe daha çok merak etmeye başladım ☺️
Çok keyifle okuduğum yumuşacık bir kitaptı 🤤😍
Çok güzel gerçekten, özellikle şurada kaldırıp kafamı karşıya baktım.. çok ironik..

DB60B345-D738-4A3C-9272-54BAB86088AD.jpeg

E51B9ABA-2C07-4AEB-996E-3EF7C7B67DE7.jpeg

Biraz kafamı dinleyeyim diye gelmiştim halbuki parka :KK51:

Bunlar ev değil ruh ambarı…

Dün bu kitaba başladım. Eşim öğrencisine almıştı a101 den bir ara zamanı hatırlamıyorum. Allahtan vermeden önce netten araştırdık. Neyse ki bu kitap yerine netten daha güzel Türk yazar kitaplarından aldık bunun yerine. Nasıl satılabilir böyle bir kitap öyle bir yerde anlam veremedim. 🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• 16547709285953409436015330893764.jpg
    16547709285953409436015330893764.jpg
    114,4 KB · Görüntüleme: 25
Yine de çok beklemeden ateş kadehine başla bence serinin eeeeen güzeli 🥰 en en farklısı .. ❤

Ahh şimdi böyle güzel bir yorumun arkasından okumadan durulmaz ☺️ Diğer kitap ile paralel gideyim o zaman. Zaten haftaya yoğun bir döneme gireceğim bu hafta okudum okudum artık

Son düzenleme:
Ahh şimdi böyle güzel bir yorumun arkasından okumadan durulmaz ☺️ Diğer kitap ile paralel gideyim o zaman. Zaten haftaya yoğun bir döneme gireceğim bu hafta okudum okudum artık
Ben çook eskiden okudum lise zamanımda arkadaşlarla değiş tokuş yaparak bende de 3. Kitap vardı geri gelmedi😑 seriyi satın alıp tekrar başlamak istiyorum fiyatlar bir düşse 😒 inan nasıl bittiğini anlamayacaksın bile 😉 kalmaz haftaya ☺️

Ben çook eskiden okudum lise zamanımda arkadaşlarla değiş tokuş yaparak bende de 3. Kitap vardı geri gelmedi😑 seriyi satın alıp tekrar başlamak istiyorum fiyatlar bir düşse 😒 inan nasıl bittiğini anlamayacaksın bile 😉 kalmaz haftaya ☺️
Ben ne okumuştum ne filmini seyretmiştim. Fantastik kurgunun fanatiği olarak biraz geç okuyorum. Okumamda güzel kulübün ve arkadaşlarımın etkisi çok 🥰
İndirim dönemlerini takip etmek lazım. 21 haziran ekinoks tarihi diye indirim yapıyorlar. Amazon muhtemelen kitaba da yapar. Takip etmekte fayda var.

Ben ne okumuştum ne filmini seyretmiştim. Fantastik kurgunun fanatiği olarak biraz geç okuyorum. Okumamda güzel kulübün ve arkadaşlarımın etkisi çok 🥰
İndirim dönemlerini takip etmek lazım. 21 haziran ekinoks tarihi diye indirim yapıyorlar. Amazon muhtemelen kitaba da yapar. Takip etmekte fayda var.
Ahh bana nasıl güzel bir haber verdin teşekkür ederim 🥰 2 ay önceydi sanırım bahar kampanyasında stok yaptım o kadar uygundu ki.. şimdiki fiyatları görünce pişmanım daha çok almadığıma. 2.90 a aldığım kitaplarım var 😃 inşallah kez daha fazla ertelemeden harry potter ı da alabilirim 🤩🤩🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X