Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selim baş kahraman mıydı yoksa intihar eden arkadaşı mı? Ben kitabı beğenmiştim. Sürükleyici ve merak uyandırıcıydı. Saatleri ayarlama enstitüsünü çok merak ediyorum bir de.

Yaa ne ara bu kdr çok mesaj oluyor anlamıyorum bunları okumaya kalkınca kitap okuyamıyorum önemli bişi olursa etiket yapar mısınız? Bu arada sineklerin tanrısı bitti. C Calcifer ( Uygulamadan okuduğum için kitap sayısını 586 diyor ama internetten baktım ben şimdi iki yerde sayfa sayısına 262 bir yerde 272 diyor artık sen sayfa sayısına kaç yazarsan)

Ben sineklerin tanrısını bir türlü bitiremedim, şu an beklemede. Bu yaz belki yine denerim.

Ben yeni okudum 261 yazmışım

Merhabalar,
Bildirim gelmiş konuya şöyle bir göz attım ve en sevdiğim alanlardan biri de olunca ben de katılmak istedim.
Umarım düzenli yazabilirim.
Kitap okumayı çook seviyorum. Geçtiğimiz birkaç yıl çok boşlamıştım kendimi yılda üç-beş kitap anca bitiyordu.
Ama 2021 yılının sonları ve 2022 yılında olabildiğince güzel okumalar yapmaya çalışıyorum. Okuduğum türleri de epey çeşitlendirdim. Ve birden fazla kitabı aynı anda okumaya çalışıyorum.
Şu anda okuduklarım;
Chin Ning Chu - Az Çabayla Çok Başarı (Syf: 65)
Paul Auster - Ay Sarayı (Syf: 72)
Vanora Bennet - Bilinmeyen Kadının Portresi (Syf:118)

Hoş geldiniz

Arkadaşlar yapmayın şöyle şeyler biliyorsunuz ki maymun iştahlının tekiyim
Ah hayır sana bu zulmü yapamayız Tutunamayanlar iyidir güzeldir lakin okuması o kadar da kolay değil. Senin şurda kalmış bi ayın. Bebek doğunca şaftin kayacak zaten öncesinde de Oğuz Atay kaydirmasin hayatini Nacizane fikrim kalan zamanını daha minnoş kitaplarla geçirmen
Selim baş kahraman mıydı yoksa intihar eden arkadaşı mı? Ben kitabı beğenmiştim. Sürükleyici ve merak uyandırıcıydı. Saatleri ayarlama enstitüsünü çok merak ediyorum bir de.
Aslında hikaye Selimin hikayesi. Kitabı ben de sevdim tabi ki. Ilk yarısı okunurken zorluyor ama ikinci yarısı bence daha iyiydi

Yok yok yetiştiremem diye zaten kalkışmam öyle bir seye.

Aylak adami okumaya calisiyorum. Yaz aylariyla birlikte iyice saldim. Senin nasil
Yüzyıllık yalnızlığı (genelde okunması zor kitaplar arasında sayıldığı için ilk o aklıma geldi) bir çırpıda okuyan ben, aylak adamı sürüne sürüne bitirdim, elime alırken de hemen bitiverir demiştim halbuki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…