Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
C Calcifer geçen sefer üyelik iptali yaptığımda haber vermemiştim, habersiz gitmek hoş değil diye haber vereyim dedim. Bu ay için işlerim var, malum buraya da sürekli girdiğim için :) bi süreliğine iptal etmem gerekiyor. Ama ay sonunda burda olurum herhalde bildirimleri o zaman yaparım. Herkese keyifli okumalar.
Hakkınızı helal edin 🥳♥️

Ah hayır sana bu zulmü yapamayız 🤭 Tutunamayanlar iyidir güzeldir lakin okuması o kadar da kolay değil. Senin şurda kalmış bi ayın. Bebek doğunca şaftin kayacak zaten öncesinde de Oğuz Atay kaydirmasin hayatini 😅 Nacizane fikrim kalan zamanını daha minnoş kitaplarla geçirmen🍀

Aslında hikaye Selimin hikayesi. Kitabı ben de sevdim tabi ki. Ilk yarısı okunurken zorluyor ama ikinci yarısı bence daha iyiydi
Tehlikeli oyunları okudum, ben de başta sıkıcı hatta anlamsız bulmuştum. Sonra anlamaya başladım. Tekrar şans verilebilir. Yazar hayatları konusunda epey araştırma gerekenlerden biri de Oğuz Atay. Tutunamayanlar 2018den beri okuduğum ama 100. Sayfaya dahi gelemediğim kitap. Geçen yıl ayın kitabı ve ayın yazarı varken okudum. Tabi benim tehlikeli oyunlar da çok ince değildi ama Eleadora Eleadora okudu Tutunamayanları. Calciletam da kısa kitabı okudu 😂

İyi geceler😍

Azkaban tutsağı da bitmiş durumda☺️ Ne kadar özlemişim roman okumayı❤️ Yine de araya bugün kalan hayatımın ilk günü kitabını alacağım. Seriye devam etmek hem tüm işlerimden alıkoyacaktı hem de arka arkaya okuduğumda hatalar daha kolay buluyorum ve soğumama neden oluyordu.
Yalnız bu kitap felsefe taşı ve sırlar odasına göre çok daha iyiydi. Daha doyurucu daha açıklayıcıydı.

Tehlikeli oyunları okudum, ben de başta sıkıcı hatta anlamsız bulmuştum. Sonra anlamaya başladım. Tekrar şans verilebilir. Yazar hayatları konusunda epey araştırma gerekenlerden biri de Oğuz Atay. Tutunamayanlar 2018den beri okuduğum ama 100. Sayfaya dahi gelemediğim kitap. Geçen yıl ayın kitabı ve ayın yazarı varken okudum. Tabi benim tehlikeli oyunlar da çok ince değildi ama Eleadora Eleadora okudu Tutunamayanları. Calciletam da kısa kitabı okudu 😂
Bence sen 22m²lik balkonunda bu yaz güzel okursun ☺ Üstelik Sefillerde V.Hugonun 1600 sayfalık uzun betimlemelerini okuyan insanlarsiniz, 700 sayfalık Atay'ı da okursunuz
O tatlı şaft kaymayi Allah isteyen herkese yaşatsın ☺

Eklentiler

• IMG_20220609_074515.jpg
    IMG_20220609_074515.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 25
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X