Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ortak okumalara yeterli ilgi gösterilmiyor. ya aslında ortak kararla seçildi daha çok katılım olmalıydı. Geçen yıl ben seçmiştim daha çok okunmuştu. Düşün çoğumuz Anna'yı okuduk
Kimse kusura bakmasın o Zaman herkes birbirinden gördüğünü yazdı ama kimse okumadı, neyse ben yorum yapmayayım
akşam oynayalım o zaman. günü güne atmayalım
Yarın olsa

Ortak okumalara yeterli ilgi gösterilmiyor. ya aslında ortak kararla seçildi daha çok katılım olmalıydı. Geçen yıl ben seçmiştim daha çok okunmuştu. Düşün çoğumuz Anna'yı okuduk
Kura olunca ortak karar denir mi bilemedim. En çok yazılanlar arasından mı kura çekilmişti? Bana artı puan vermelisin başkan önceden okudukları mı bile ortak okuma olduğu için tekrar okudum

Kura olunca ortak karar denir mi bilemedim. En çok yazılanlar arasından mı kura çekilmişti? Bana artı puan vermelisin başkan önceden okudukları mı bile ortak okuma olduğu için tekrar okudum
Herkesin listelerinin toplamından yapıldı ama çıkan kitaplar birden fazla kişinin yazdığı kitaplardı.

@mmelisaa yet07 kızlar yıllık hedeflerinizi söyler misiniz? ikinizi de tabloya ekledim
Bu yıl bir çılgınlık yapayım dedim ve 50 olarak belirledim İnşallah tutturabilirim

Bir john verdon kalemi değil ama benzer tarzda. Hakkettiği puanı da almamış 1K ve goodreads de.

Bu yıl bir çılgınlık yapayım dedim ve 50 olarak belirledim İnşallah tutturabilirim

Bir john verdon kalemi değil ama benzer tarzda. Hakkettiği puanı da almamış 1K ve goodreads de.
John Verdon kesinlikle değil yaa, bir David Gurney yaratmak kolay değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…