Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yerli yazarlarin düşüncelerini okura yansıtırkenki izledikleri yönetimi konuştuk. Günümüz yazarlardan Orhan Pamukun ,eski dönemden ise Sabahattin Ali'nin özellikle Içimizdeki Şeytan kitabında düşüncelerini sezdirmeden okura empoze etmeye çalıştıklarını söyledim.Bunun üzerine konuştuk
Kitapta insanlara karşı olan yargıları kendi düşünceleri değil miydi sence ?
Halüsinasyon /Alein Kentigerna
Yıllar önce okumuştum bunu, parça parça hatırlıyorum, sürükleyici olduğu kalmış aklımda 👌🏼
Aylık bir yazar belirleyip hakkında konuşsak nasıl olur ?
Bu fikire bayıldım 🤤

C Calcifer yazar konuşma fikri çok güzel canım. Bilmediğimiz bir çok şeyi de öğrenmiş olacağız. Kitaba başlamadan muhakkak hayatlarına göz atarım. Nitekim Tolstoy, Dostoyevski, Gogol, Alexandre Dumas, Victor Hugo... Ve belki birçok ismin eserlerinde hayatlarının etkisi çok net görülüyor
Bu mesaja şaşıramayacağım 😄

Kitapları okuyoruz ama bu yazar nedir necidir onu da bilmek önemli. Ben genelde araştırırım yazarları. Hayat hikayelerini okurum ama beraber konuşmak daha çok hoşuma gidecek

Bu mesaja şaşıramayacağım 😄

Kitapları okuyoruz ama bu yazar nedir necidir onu da bilmek önemli. Ben genelde araştırırım yazarları. Hayat hikayelerini okurum ama beraber konuşmak daha çok hoşuma gidecek
+ olarak yazıldığı döneme de bakıyorum ben.
Olayları daha iyi anlamayı yorumlamayı sağlıyor bence

Evet hem artık fazla kitap konuşamıyoruz alternatif olur. Bir de hala emoji oyunu oynamak istiyorum :KK49:
Ortak okumalara yeterli ilgi gösterilmiyor. ya aslında ortak kararla seçildi daha çok katılım olmalıydı. Geçen yıl ben seçmiştim daha çok okunmuştu. Düşün çoğumuz Anna'yı okuduk :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X