Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben sana inanıyorum, Allahın izniyle kazanacaksın. Dualarımda olacaksın bebeğim
Canım çok teşekkür ederim duygulandım hep diyorum ya bu sene olmazsa seneye o gemi bir gün gelecek
Ah çok sağ ol canım AnnE AnnE ve Dianayı görünce hep aklıma geliyorsun
Benim de sen geliyorsun kitaplığıma her baktığımda. En göze çarpan yerde Anne serisi var

Canım çok teşekkür ederim duygulandım hep diyorum ya bu sene olmazsa seneye o gemi bir gün gelecek

Benim de sen geliyorsun kitaplığıma her baktığımda. En göze çarpan yerde Anne serisi var
Evet kesinlikle, azmine umuduna hayranım. Çabalarının karşılığını mutlaka alacaksın

Yaa yerim senii
AnnE posterleri var ben de minik minik, planlayıcı için çıkartmıştım. Kitapları okumadım ama dizisi çok güzel o posterlerden senin için de yapmak istiyorum, başka AnnE ile ilgili şeyler ile birlikte

Bu ay okumadım

Hoş geldin

Sağol canım bende iyiyim. Hadi gözün aydın stresinden kurtuldun hiç olmazsa. İnşallah sağlıkla tekrar olur
Evet Life iki ay sürdü ama bitti Allah'tan.
Şimdi kan vitamin b12 vs takviyesi ile vücudu onarmaya çalışıyorum.

Hayırlısı olsun Allah isteyen herkese nasip etsin

Geçmiş olsun tekrardan. Kötü olmuş. Kendine nazar mı ettin yoksa

Hoşgeldinçok tatlısın hem sınavında hem bebek sürecinde rabbim yanında olsun, gönlünden geçeni nasip etsin inşallah.

Hoş geldin tekrardan, tanıştığıma memnun oldum aramızda 1 yaş varmış
Sen de gençmişsin grubun yaş ortalaması yüksek diye biliyordum

Evet büyük ihtimal kendime nazar ettim ahahha
Hepimiz genciz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…