Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok iyilik perisi olmuyor merak etme. İşlerin nasıl o hale geldiği, gülün neden başkan için önemli olduğu gibi konulara açıklık getiriyor. Gregor serisi daha çerezlik, çocuk kitabı tadinda
Okurum o halde 👌🏼
Gregor serisi daha küçük yaşlara hitap ediyormuş zaten ama ben o tarz kitapları da seviyorum yazarı da tanıdığım için keyifle okurum diye düşünüyorum.

Sabah biraz kitap okudum daha da okuyamadım, aksilikler peşimi bırakmıyor, önce pazar ortasında diz üstü düştüm, dizler fenaaa, az önce de kolumu yaktım, hiç güzel bir gün olmuyor :KK70: :KK70:
Geçmiş olsun 😅
Ben de henüz elime kitap almadım, çok yoğun be yorucu bir gün oluyor😀

Aynı yazar, aynı üslup. Bence güzeldi. Dediğim gibi başkanın gençliği ve açlık oyunlarının başlangıci anlatılıyor
Ekliyorum o zaman listeme☺️
Sabah biraz kitap okudum daha da okuyamadım, aksilikler peşimi bırakmıyor, önce pazar ortasında diz üstü düştüm, dizler fenaaa, az önce de kolumu yaktım, hiç güzel bir gün olmuyor :KK70: :KK70:
Aa çok geçmiş olsun💐 benim de çok yoğun geçiyor. Aşırı kitap okumak istiyorum ama ilk sayfada uyuyacağımı da biliyorum🤦🏻‍♀️

Geçmiş olsun 😅
Ben de henüz elime kitap almadım, çok yoğun be yorucu bir gün oluyor😀
Teşekkür ederim canım 🌸valla ben 30 sayfa okudum sadece. İnce bir kitap okuyorum, çok şükür iyiyim şimdi işlerimi de hallettim okuyacam birazdan.
Geçmiş olsun black
Teşekkür ederim canım ❤️❤️
Ekliyorum o zaman listeme☺️

Aa çok geçmiş olsun💐 benim de çok yoğun geçiyor. Aşırı kitap okumak istiyorum ama ilk sayfada uyuyacağımı da biliyorum🤦🏻‍♀️
Sağ ol canım 🌸
Ben düştükten sonra eve gelince çok kötü oldum dizim dahil her yerim ağrıyordu, uykum da geliyordu nedense, bir şeyler yiyip ağrı kesici alıp dinlendim biraz geçti, okumayı özledim 🙈

Son düzenleme:
Camdaki kiz kitabini bitirdim. Begenerek okudum. Siradaki kitabim Algernona cicekler 🤗 yine uygulamadan okuyacagim
Algernon'a çiçekler çok güzel bir kitaptı, ben kütüphaneden almıştım bitiremedim süresi dolduğu için, süre uzatmadan haberim yoktu o zaman. Uygulamadan bitirecem devamını az kalmıştı zaten.

mmelisaa mmelisaa arkidiş Hoşgeldin. Sayfanın nüfus memuru olarak görevimi yerine getireyim. Sen kimsin, kimlerdensin, ne işle meşgulsün, hangi şehirdesin, kaç yaşındasın vs vs :KK70:
Merhaba Melisa ben 😊 25 yaşındayım, evliyim, İstanbulda yaşıyorum, aslen Erzincan ama doğma büyüme Aydınlıyım.
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik mezunuyum, açıktan tarih okuyorum. Kpss sınavına hazırlanıyorum ve kalan zamanlarımda kitap okumayı seviyorum. Forumu Tüp bebekle ilgili şeyler araştırırken buldum sonra biraz kurcalayınca bu sayfayı gördüm üye olmak istedim 🌸

Merhaba Melisa ben 😊 25 yaşındayım, evliyim, İstanbulda yaşıyorum, aslen Erzincan ama doğma büyüme Aydınlıyım.
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik mezunuyum, açıktan tarih okuyorum. Kpss sınavına hazırlanıyorum ve kalan zamanlarımda kitap okumayı seviyorum. Forumu Tüp bebekle ilgili şeyler araştırırken buldum sonra biraz kurcalayınca bu sayfayı gördüm üye olmak istedim 🌸
Hoş geldin tekrardan, tanıştığıma memnun oldum 😍 aramızda 1 yaş varmış :KK74:

Tekrar Hoşgeldin canım. Ben de kulübe bebek tedavisi maksadıyla girmiştim.

Hoş geldiniz tekrar. Kitap severleri aramızda gördüğümüz zaman mutlu oluyoruz 💛

Kendimi şöyle motive ediyorum: İki hafta kaldı. İki hafta sonra sınavı kazansam da kazanamasam da 1 - 1.5 ay boyunca özgür olacağım. En iyisi çalışayım çünkü çalışırsam bu iki hafta daha çabuk geçer 😌
Ben sana inanıyorum, Allahın izniyle kazanacaksın. Dualarımda olacaksın bebeğim 😍🥰♥️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X