Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Övgüleri kesinlikle hak ediyor, soluksuz cidden. 2 gün de 500 sayfa okudum bugün bitireceğim inşallah. 760 sayfa 3 gün de bitecek sürekli okumak istiyorum
Maşallah daha da merak ettim. Benim o hızda okuyabilecek zamanım olabilecek mi bilmiyorum. Uykudan feragat edeceğiz anlaşılan
Peki kötülük doğuştan mı gelir yoksa yaşadığımız şartlar mı bizi kötülüğe iter. her insanın içinde kötülük var mıdır?

Naçizane kitaptan bağımsız fikrimi söylemek isterim ben de. Çevresel faktörler, yaşam kalitesi kişinin gelişimde en büyük etken gibi görünsede annenin hamileliğinden başlayarak geriye doğru olan süreçte, epigenetik kodların kişinin yaşamında ne kadar etkili olduğu kanıtlanmış vaziyette. Kötülük soy ağacınızdan gelsede yine de içinizde bir yerde bu kodlar mevcut açığa çıkamayı bekliyor olabilir.

Ben yargı izliyorum ilk bölümleri güzeldi, sonradan saçmaladı ama izliyorum arada.

Yargıyı ben de seyrediyorum. Kaliteli bir yapım.

tatil ve kitap muhteşem ikili

Maşallah daha da merak ettim. Benim o hızda okuyabilecek zamanım olabilecek mi bilmiyorum. Uykudan feragat edeceğiz anlaşılan

Yargıyı ben de seyrediyorum. Kaliteli bir yapım.

tatil ve kitap muhteşem ikili
Ben uykudan feragat ediyorum ama azıcık bebek falan olmadığı için ahahah, sabahları çok verimli okuma yapıyorum ben. Mutlaka okumalısın, ben çok beğendim yazarın kalemini de, kitabın konusunu da,sürükleyici.

Yargı güzel aynen

İnşallah

Vaaooovvv işte bu görsele kayıtsız kalamam, Katnis ben Açlık oyunları okundu mu?
Ahh tabii ki önce kitaplar okundu sonra filmler seyredildi

Eline sağlık canım,tebrik ediyorum herkesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…