Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uyuya uyuya birinci olacaksın
Universitede ben de cok uyurdum,ev arkadaşlarım mezun olduguma cok sasirdilar.yata yata bitirdin okulu dedilerama hiiic pisman degilimiyi ki uyumusum,cocuklardan sonra uyku diye bsy kalmadi

ben simdiden paylasimimi yapim. Aksam kizim firsat vermeyebiliruygulamada kitap 4 bölümden olusuyo.ben 3. Bölümdeyim suan. Her firsatta okuyorum.uygulamadan okumak daha kolay geliyor suan bana. Kitap da su gibi akiyor zaten. Belki yarina bitiririm

Merak ediyorum ben yazarı hiçbir kitabını okumadım
Murat Soner’in dizi incelemesnden sonra da direkt soğudum okumadan
Acaba kitabı da öyle midir

Diziyi de takip eden biri olarak tabiki kitap daha guzel.ben de ilk defa okuyorum yazarı.cok sade bir dille yazilmis,okumasi cok kolay o yuzden

Ben de Murat sonerin dizi incelemeleri sayesinde Türk dizisi izlemiyorum hiç ahsjsj çok iyi gömüyor camdaki kız yeni başladığında 2 bölüm izlemiştim, hiç sevmedim valla.

Diziyi de takip eden biri olarak tabiki kitap daha guzel.ben de ilk defa okuyorum yazarı.cok sade bir dille yazilmis,okumasi cok kolay o yuzden
Ben de Başka bir kitabını okuyayım o zaman, merak ettim

Ben de Murat sonerin dizi incelemeleri sayesinde Türk dizisi izlemiyorum hiç ahsjsj çok iyi gömüyor camdaki kız yeni başladığında 2 bölüm izlemiştim, hiç sevmedim valla.
Ben tv de en son Ufak Tefek Cinayetler izledim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…