Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olur mu canım senden ses çıkmayınca diğer teklif cazip geldi ama sen kabul edersen diğer gruplar gibi ikili

Senden ses çıkmayınca diğer teklif cazip geldi ama sen kabul edersen Eleadora Eleadora ya teşekkür edip seninle memnuniyetle senin rakibin olurum ❤️
Tamam rakibim sensin beybisi :KK50::KK50::KK50:

A Atalanteda 'nın minik bebesi varya 1 kitap okurum gibi birşeyler söyledi. Sen de ilk başta 7 civari hedef koymuştunya adaletli olsun diye dedim . Siz bilirsin tabi sadece oneriydi benimki 😊
yet07 yet07 Siz karar verin valla ben 1 tane okuyabilsem sukredicem 😅 hedef yuksekse golge etmeyeyim 😂

Yine Türk yazarları topladım geldim. Haziran kitabını bulamadım kütüphanede hatta yazarın hiçbir kitabı yok nedense. Uygulamadan bulursam okurum. Üniversite kütüphanesinden aldığım için 3 ay bende kalabiliyor. İki ay olduğunu biliyordum da 3. aya uzatilabildigini Sefiller geçen ay yetismeyince tesadüfen öğrendim.Eki Görüntüle 3077066
Murathan Mungan en sevdiklerimden ❤ bak şimdi özledim yakın zamanda listeme alayım.
Bir Düğün Gecesi kitaplığımda okunmayı bekliyor. Başladığında haber edersen birlikte okuruz🥰
Life light Life light Canımcım şöyle bir liste yaptım ben ama var mı ortak kitabımız:) ?Eki Görüntüle 3077080
Ve bunlara ek Elena Ferrante son kitap ve aylık ortak okumamız var:)
Hepsi birbirinden güzel keyifle oku🥰 yani şimdi sen hedef 9 diyorsun oyle mi. Rakibin olmadığıma şukredecem nerdeyse ,sen ezip gececekmissin beni 🤭 Life light Life light kolayliklar diliyorum 😅

Seni kendi gazozunda boğarım kadın , beğenmedim atmış bir de :KK11:
Sen cevap vermeyince davet ettik, birbirinize rakip olmaniz bizi anca sevindirir :KK36:
Mrsay Mrsay başka zaman yapalım ama bunu mutlaka :sus: okumanız bol olsun canımlar 🧡
Hhahahahhaha sinirlenince ne tatlı oluyorsun sen :KK60: :KK45::KK45::KK45:

Yine Türk yazarları topladım geldim. Haziran kitabını bulamadım kütüphanede hatta yazarın hiçbir kitabı yok nedense. Uygulamadan bulursam okurum. Üniversite kütüphanesinden aldığım için 3 ay bende kalabiliyor. İki ay olduğunu biliyordum da 3. aya uzatilabildigini Sefiller geçen ay yetismeyince tesadüfen öğrendim.Eki Görüntüle 3077066
Pes mi etsem ne :KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X