Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okumadım hiç ondan sordum sana
Guzel yazıyordur mutlaka ama benim okuduğum çok fazla etkilememişti beni.Baska kitaplarına şans vermeliyim.Gelecek ay için Adalet Ağaoğlu ,Latife Tekin ve Ayfer Tunç okumayı düşünüyorum. Sen okudun mu bu yazarları ?
Aslında hepinize sorum arkadaşlar , bu yazarlar hakkında ne düşünüyorsunuz

Aspasiaa Türkçe edebiyat filan mı branşın?

Sende o tarz bir hava seziyorum

Latife Tekin Sevgili Arsız Ölüm’ü okudum. Sevdin mi dersen çok arada kaldığım bir kitap oldu. Adalet Ağaoğlu’nun Dar Zamanlar Üçlemesinin ilk kitabını aldım ama daha okumadım. Bende Adalet Ağaoğlu ve Sevgi Soysal okumak istiyorum

İnsanin önünde aileden veya çevreden bir örnek çok etkili oluyor gerçekten.

Ne güzel şanslı imişin
Bencede iyi ki
Evet bu konuda çok sansliydım. Tabi verdiği kitapları okuyup kenara koymak diye birşey yoktu. Nasıl çıkarımlarda bulundun diye test ederdi bir de. Bu mesajımın aynısını şimdi ona da yazayım bari ☺

Aspasiaa Türkçe edebiyat filan mı branşın?

Sende o tarz bir hava seziyorum
Hayır edebiyatla çok alakasız branşım Eşim edebiyat öğretmeni, her tarz kitabımizin olmasının sebebi biraz o. Ama benim de edebiyat sevgim küçüklüğümden geliyor

Evet bu konuda çok sansliydım. Tabi verdiği kitapları okuyup kenara koymak diye birşey yoktu. Nasıl çıkarımlarda bulundun diye test ederdi bir de. Bu mesajımın aynısını şimdi ona da yazayım bari ☺
Hakediyor bir şükür mesajını bu abi ,tebrik ederim bende

Ya ben de Arsız Ölüm 'ü okumayı düşüyordum ama sen öyle söyleyince ikilemde kaldım, belki ileriki dönemlere atarım. Adalet Ağaoğlu nunda Bir Düğün Gecesi var onu okumayi düşünüyorum

Hayır edebiyatla çok alakasız branşım Eşim edebiyat öğretmeni, her tarz kitabımizin olmasının sebebi biraz o. Ama benim de edebiyat sevgim küçüklüğümden geliyor
Matematik

Lisede bende çok ilgili idim Türkçe hocasına aşık olmuştum işlediğimiz metinler hala aklımda Cengiz Aytmatov filan vay be ne günler mis çocukluk işte ne severdik dersleri.

Sonradan odun oldum ben

Şimdi duygularımı halının altına supurdum

Bende oldum olası düşkünüm kitaplara ilkokul öğretmenim hediye etmişti ilk kitabımı polyanna idi, malesef koruyamadım o kitabımı bazı talihsizliklerden ötürü
Lisede edebiyat öğretmenim derdi ki indir şu parmağını artık her soruya sen cevap veremezsin kukrim derdi

Şimdiki okuma aşkını turkce hocana olan sevgine borçlusun demek ki

Ya ben de Arsız Ölüm 'ü okumayı düşüyordum ama sen öyle söyleyince ikilemde kaldım, belki ileriki dönemlere atarım. Adalet Ağaoğlu nunda Bir Düğün Gecesi var onu okumayi düşünüyorum
Bir Düğün Gecesi 2. Kitap. Ölmeye Yatmak’ ı okudun mu ?
Seven çok sevmiş Sevgili Arsız Ölümü ama kitap benim elimde çok süründü. Okurken tebessüm ediyorsun ama bitince ne okudum ben oldum.
Ki büyülü gerçekçilik okurum Nazlı Erayla giriş yapmıştım

Yaa evet onda bende biraz şaşırmıştım direk şiveli orijinal dil ile yazmış ama güzeldi biyografisi imiş o kitap
Biraz ilerleyince severim inşallah
Ne tesadüf lisede bende Edebiyat Hocama yanıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…