Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende oldum olası düşkünüm kitaplara ilkokul öğretmenim hediye etmişti ilk kitabımı 😍polyanna idi, malesef koruyamadım o kitabımı bazı talihsizliklerden ötürü 😒
Lisede edebiyat öğretmenim derdi ki indir şu parmağını artık her soruya sen cevap veremezsin kukrim derdi 🤣
Ne güzel hatıralar birikmiş 🥰 Ilkokul demişken Ayşegülü hatirliyor musun 😍 sayfaların kokusu bile çok güzeldi ☺
firdefs firdefs arkadasimizdan etkilendim herhalde gülücükler atıyorum ☺

Bir Düğün Gecesi 2. Kitap. Ölmeye Yatmak’ ı okudun mu ?
Seven çok sevmiş Sevgili Arsız Ölümü ama kitap benim elimde çok süründü. Okurken tebessüm ediyorsun ama bitince ne okudum ben oldum.
Ki büyülü gerçekçilik okurum Nazlı Erayla giriş yapmıştım 🤭
Bir Düğün Gecesi ve Ölmeye yatmak bağlantılı mı, okumadım çünkü

Ne güzel hatıralar birikmiş 🥰 Ilkokul demişken Ayşegülü hatirliyor musun 😍 sayfaların kokusu bile çok güzeldi ☺
firdefs firdefs arkadasimizdan etkilendim herhalde gülücükler atıyorum ☺
Hep Gül inşallah 🥰
Hatırlamam mı şimdi yine çıkarmışlar kızıma alacağım .
Ben birde ilkokul çağlarında Kemalettin Tuğcu,Ömer Seyfettin kitaplarını çok okumuştum 😌
Çocuk Kalbi ni de çok sevmiştim mesela unutamadıklarından.

Bende oldum olası düşkünüm kitaplara ilkokul öğretmenim hediye etmişti ilk kitabımı 😍polyanna idi, malesef koruyamadım o kitabımı bazı talihsizliklerden ötürü 😒
Lisede edebiyat öğretmenim derdi ki indir şu parmağını artık her soruya sen cevap veremezsin kukrim derdi 🤣
Ya ne tesasuf. Benim de ogretmenim den aldigim ilk kitap pollyanna😍hatta elime alip tekrar okumak istiyorum kitabi,hala bende duruyor. Yanlis hatırlamıyorsam 2000 senesinde vermisti. Sinifta bi bilgi yarışması yapmistik kazanani ben olmustum ve odulum bu kitapti❤ birinci sinifta da ilk okumayi ogrenen ve kirmizi kurdele alan ben olmustum. Nasil baslanirsa oyle devam eder. Hala okumayi cok sevmem o zmnlardan edindiğim aliskanliktan. Iyi ki de bole bi aliskanlik edinmisim:KK71:

Şimdiki okuma aşkını turkce hocana olan sevgine borçlusun demek ki 😅
Hem ortaokul hem lise diyelim 🤭
Orta son da da lise de de aynı hoca idi çünkü 😍
Biraz ilerleyince severim inşallah 🤣

Ne tesadüf lisede bende Edebiyat Hocama yanıktım 🤣🤣
Ya varya çok komik bazen düşünüyorum 🤭 ufak tombik çekik gözlü çan çin con derdik Çinli gibi biriydi içimdeki edebiyat aşkı kimlere aşık etmiş beni 🤭

Bizim kızlar çok komikti hafta sonu kursunda hocalar hepsi genç idi her biri birine aşıktı ,🤭fizik kimya aklına ne gelirse 🤭

Hep Gül inşallah 🥰
Ben birde ilkokul çağlarında Kemalettin Tuğcu,Ömer Seyfettin kitaplarını çok okumuştum 😌
Teşekkür ederim canım bilmukabele 💙
Yazdiklarinin hepsini ben de çok severdim ,iyi soyledin bak ben de alayım Ayşegülü benim minige🌿

Hem ortaokul hem lise diyelim 🤭
Orta son da da lise de de aynı hoca idi çünkü 😍

Ya varya çok komik bazen düşünüyorum 🤭 ufak tombik çekik gözlü çan çin con derdik Çinli gibi biriydi içimdeki edebiyat aşkı kimlere aşık etmiş beni 🤭

Bizim kızlar çok komikti hafta sonu kursunda hocalar hepsi genç idi her biri birine aşıktı ,🤭fizik kimya aklına ne gelirse 🤭
Yok ya bizim hoca yakışıklıydı amayaşlıydı yani kızı benden 1-2 yaş büyüktü🤭 bir de adam biliyordu benim ona aşık olduğumu 🤣🤣🤣

Hep Gül inşallah 🥰
Kızın kaç yaşında?
Ya ne tesasuf. Benim de ogretmenim den aldigim ilk kitap pollyanna😍hatta elime alip tekrar okumak istiyorum kitabi,hala bende duruyor. Yanlis hatırlamıyorsam 2000 senesinde vermisti. Sinifta bi bilgi yarışması yapmistik kazanani ben olmustum ve odulum bu kitapti❤ birinci sinifta da ilk okumayi ogrenen ve kirmizi kurdele alan ben olmustum. Nasil baslanirsa oyle devam eder. Hala okumayi cok sevmem o zmnlardan edindiğim aliskanliktan. Iyi ki de bole bi aliskanlik edinmisim:KK71:
:KK9::KK9::KK9:

Günaydın 🦋

Merhaba, teşekkür ederim siz nasılsınız🥰

Aktif olamadım burada kafamı toplayamıyorum. Eşimle tekrar denemeye karar verdik. Mantığımla duygularım bambaşka şeyler fısıldıyor kulağıma, çıkamıyorum içinden.
Küçük cadı bu son durumdan çok memnun görünüyor ama. Kaygıları biraz olsun dinmiş gibi.
Hakkında hayırlısı olsun canım 🌹❤️
CaNim merhabalar ❤️
Etiketine çok sevindim 🤗
Dün okudum biraz .
Bugün biraz keyfim yok ahali ateşli 😌daha bir sayfa bile okumadım.

Sen nasılsın?
Neye devam ediyorsun?
Geçmiş olsun canım 🙁 ❤️

Ne güzel muhafaza edebilmişsin 😍
Evet iyiki böyle başlayıp gitmiş 😌
Bende oğluma ilk Polyanna yı almıştım ,benimde okuyayım geldi bak şimdi 🤭
Eleadora Eleadora nın notunda elime geldi bak şimdi
EBDD5A91-1E6C-4444-BE6C-EAA6AC527585.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X