Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiç olmadı Ayşe Kulin de .Farklı karakterlerden farklı olay örgüleri hep bambaşka hayatlar .Kadın karakterlerini o kadar güzel kaleme alıyor ki hepsine hayran oluyorum🥰.
Kukri ya muhteşem gaz veriyorsun 😍

Senle takılmaya devam edeyim ben piyasada kitap bırakmayıp okurmuşum 🤭tabi keşke ❤️

Maşallah 🧿 iniz var kızlar gerçekten okumanın hakkını veriyorsunuz 👏

Kukri ya muhteşem gaz veriyorsun 😍

Senle takılmaya devam edeyim ben piyasada kitap bırakmayıp okurmuşum 🤭tabi keşke ❤️

Maşallah 🧿 iniz var kızlar gerçekten okumanın hakkını veriyorsunuz 👏
Takılalım valla hepimiz okuyalım ,okutalım :KK5::KK36:

Ayşe Kulin in babası su işleri müdürlüğünde görev yapmış ya,mutlaka bu kitapta onun payı var diye düşünüyorum.
Yanlış hatırlamıyorsam gerçek bir hikayeydi. Erzincan valisinin köprü yapma çabasını anlatıyordu bürokrasinin zorluğunu falan. Dur valinin adını buluyum bir 🤭

Buldum Recep Yazıcıoğlu.

Hiç olmadı Ayşe Kulin de .Farklı karakterlerden farklı olay örgüleri hep bambaşka hayatlar .Kadın karakterlerini o kadar güzel kaleme alıyor ki hepsine hayran oluyorum🥰.
Abim sağ olsun cok guzel kitaplar alırdı kendisi okuduktan sonra biz de nemalanırdık. Kadın yazar ayrıcalığım taa o zamanlara dayanıyor. Ayşe Kulin, Buket Uzuner, Nazan Bekiroğlu ..Iyi ki yazıyorlar 💜

Abim sağ olsun cok guzel kitaplar alırdı kendisi okuduktan sonra biz de nemalanırdık. Kadın yazar ayrıcalığım taa o zamanlara dayanıyor. Ayşe Kulin, Buket Uzuner, Nazan Bekiroğlu ..Iyi ki yazıyorlar 💜
İnsanin önünde aileden veya çevreden bir örnek çok etkili oluyor gerçekten.

Ne güzel şanslı imişin💜
Bencede iyi ki 🥰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X