Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
öyle tabi, döneminde anlaşılmayacağını düşünmesi beni çok üzmüştü okurken nitekim çok haklıymış
İleri görüşlülük bir nimet gibi bazı insanlara veriliyor yaratılışda ama bu hep oluyor genelde dönemlerinde kıymeti bilinmiyor bu insanların

Bir romanın içindeki kurguya yerleştirilen felsefeyi, psikolojik analizleri, bu iki ümitsiz ve değerli adam arasındaki hasta dr ilişkini çok sevdim. Özellikle karşılıklı diyaloglarından sonraki birbirleri hakkindaki notlari da cok güzeldi.

Kirbacli foto🙈
images.jpeg

Eleadora Eleadora Canımcım yorumlamana ayrıca bayıldığımı söylemeden geçemeyeceğim:KK36:
teşekkür ederim canım:KK60:
İleri görüşlülük bir nimet gibi bazı insanlara veriliyor yaratılışda ama bu hep oluyor genelde dönemlerinde kıymeti bilinmiyor bu insanların
ne yazık ki, bize ne kattıklarını bilselerdi eminim kendileriyle gurur duyarlardı.

Bir romanın içindeki kurguya yerleştirilen felsefeyi, psikolojik analizleri, bu iki ümitsiz ve değerli adam arasındaki hasta dr ilişkini çok sevdim. Özellikle karşılıklı diyaloglarından sonraki birbirleri hakkindaki notlari da cok güzeldi.
notları ben de çok sevdim, birbirlerine karşı düşüncelerini direkt söylemiyorlardı o notlar olmasa Nietzsche nin doktor ile ilgili düşüncelerini hiç bilemeyecektik belki de.
her açıdan çok zengin bir kitaptı

Kitabın kurgusu işleyiş çok başarılıydı bence de.
Bu arada çeviri de güzeldi
hakkını yemeyeyim:)
Bazı kitaplar çeviride ölebiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X