Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biraz fikirlerimi yazayım bari.
Ben oblomova hiç üzülmedim açıkçası, bir insan bu kadar tembel olabilir mi ya Allah aşkına. Kendi hatalarının bedelini ödedi kocaman adam çocuk değil ya ahdkdmd

Diğer yazdıklarımı düzenledim yorumlama bitmiş diye inşallah kimse görmemiştir

Son düzenleme:
Valla ben hiç bir şey yazmamaya çalısıyorum, bi de kayıp tanrılar acayip iyi bir kitap, ordan spoi yemezsin inşallah. İnsanın tadı kaçar vallahi

bundan sonra nerde teyoyu görsem levin yazcam ki bana muhteşem atsin
Ay kızlar bir gün özel olarak Anna Karenina konuşsak mı yine, içimde biriken bissürü şey var

Ben başta Levini sevmiştim, ama sonradan gıcık oldum diğerlerine göre biraz daha iyi biriydi ama, gıcıktı yine de
Hiç tipim değil

Gördüm

Bu ay nickin gibi uçuyorsun
Oblomov hesapta yoktu sizle yorumlamaya katılayım gazıyla araya girdi
Valla üzüldüm kitabı anca bitirdim yazdım hemen
Ben de kitabı bitirip geldim o sıra Calci sıcağı sıcağına yorumunu yaz deyince yazdım keşke yazmasaydım
Bugün yorumlama gecesi olduğu için denk geldi bence canım şu an okunmakta olan kitap için yazılacağını zannetmiyorum ki özetlere fikrimi bile yazmadım içerik ile ilgili bir şey kaçırırım diye

Kukrim en sevdigi renk mor olan kadın nerelerdesin
Günaydın canım dün yağmurlu idi sürekli de okula çıkıp geliyorum ya epey yorulmuşum herhalde uzun uzun zamandan sonra deliksiz bir uyku çekmişim
Oblomov u okumadığım için de zaten akşam uğramayacaktım
Sen nasılsın

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…