Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kitabını okumadan gitmiştim. Çok güzeldi büyülü bir havası vardı. Oyunculuklar da çok iyiydi. Bennu Yıldırımlar'ın oyunculuğu zaten çok iyi
Çok güzeldi ya oyunculuklar Özge Özder in oyunculuğu da çok iyiydi çok büyük keyif almıştım ben de. Bu arada gitmediysen Rüstem oğlu Cemal in tuhaf hikayesini de tavsiye ederim Levent Üzümcü oyunculuk muhteşem

Günaydın

Tebrik ediyorum sizi oblomovu bende okuyorum. Uzuuun zamandir okuyorum. Kitabin havasi o kadar agirki kitabi okurken bende uyusuyorum 150 sayfa kalmasi buyuk basari gercekten
Teşekkür ederim buradaki arkadaşların birçoğu okudu hatta bu akşam yorumlaması yapılacak ona yetiştirmeye çalışıyorum

Günaydın Yaklaşık 1 haftadır hamilelikte anksiyete ile uğraşıyorum o yüzden giremedim okuma da yapamadım ama buralardayım. Bugün okumaya çalışacağım

Tiyatroda ben de izledim cok güzeldi.
Pandemiye kadar her ay 2 oyuna giderdik eşimle. Bu sezon sadece Ay Carmela'ya gittik.
On İkinci Gece'ye de gittim ben Eleadora
Çocuğu ne yapıyorsun?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…