Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rüzgarın şarkısını dinle ve dans dans ekledim şimdilik favorilere.
Hiç okumadım aslında çok yabancıyım yazara, şunu oku, şuradan başla dediğin bir kitap varsa alırım önerini
Ben ilk İmkansızın Şarkısı'nı okudum:)
Değişik bir anlatım dili var ama alışınca çok güzel geldi:) Haşlanmış Harikalar Diyarı ve Dünyanın Sonu'nu öneririm sonraa 1Q84
Sahilde Kafkaa
Ay hepsini öneririm herhalde

Haşlanmış Harikalar diyarı kitabını bende çok merak ediyorum

Haşlanmış harikar diyarı ismine düştüm zaten şu an önerini dikkate alacağım canım çok sağ ol

ben 1Q84 kitabini okudum çok begendim
ama sanki yarim kaldı bi 150 200 sayfa daha giderdi sanki levom ya. kafama takılan yerler var. Bir ara konuşsak mı bunu:)
Eleadora ben sadece 1Q84 okudum ama çok beğenmiştim diğerlerine yorum yapamicam ama haşlanmış harikalar diyarı benim de listemde:)

Bu set olarak gözüküyor ama 3 kitap demi canım

Kesinlikle öyle canım ama bana yazar bunu özellikle yapıyor gibi geliyor başka kitabını da oku bakalım benim gibi hissedecek misin:)

Yaa denk gelirse birlikte okuruz ,
Aa bu arada set olarak alın kızlar 1Q84 'ü benim gibi tek kitap almayın okuması çok zor oluyor bilek kopartmalı
Set hangi kitapları kapsıyor?

Kesinlikle öyle canım ama bana yazar bunu özellikle yapıyor gibi geliyor başka kitabını da oku bakalım benim gibi hissedecek misin:)

haşlanmış harikalar diyarıni okuyayım o zaman levom. sonra yine konuşalım:)
acaba Japon kültürüne değinme yapiyo da biz mi bilmiyoruz diye bi düşündüm. sonra metafor ya da efsane mi diye düşündüm. ama araştırmanın. Bi ara araştırayım:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…