Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maşallah tatlı yorgunluklar. Sonra o sarmaları hapır hupur yerken hiç aklına gelmez yorgunluğun değil mi
Biraz pişirdik valla efsane olmuş bütün yorgunluk bitti ama dün akşam 20.00 da uyuya kaldım yorgunluktan ahajaj

Bende cok seviyorum onu. Hatta ben sececek isem kitabi onu seciyorum
Kitaplığı yok ama çekmecesi var her akşam seçiyor bir tane okuyoruz. Bir de şey var Denizin Sevdiği Şeyler. O kitapları da çok seviyor kısa ama bayılıyor

Benim oğlum da 4 yaşında şu an en çok sevdiği kitabı Gergendanlar Krep Yemez
Onu gördüüüüüm bende alayım
Bizim son favorimiz bir seri, Pikolo ile Felsefe Öğreniyorum. Gerçekçi ve çok güzel. Tavsiye

Eklentiler

• 16435742980968003312003127704132.jpg
    144,7 KB · Görüntüleme: 14
ben de ayı bozu tavsiye ederim onda da çok eglenmistim okurken
Ya benimkiler buyudu 7 ve 10olacaklar yazin Türkce cocuk kitabi 3sene once ne aldiysam onlari okuyup duruyorum

Osuruk tozunu okuma vakti gelmis olabilir

Ya benimkiler buyudu 7 ve 10olacaklar yazin Türkce cocuk kitabi 3sene once ne aldiysam onlari okuyup duruyorum

Osuruk tozunu okuma vakti gelmis olabilir

heeee senin artık çocuk klasiklerine ve modern kitaplara geçme zamanın gelmis:)

heeee senin artık çocuk klasiklerine ve modern kitaplara geçme zamanın gelmis:)
Buyuk kendi okuyor Ama turkce degil. O yuzden o kisim hala bende. Cin Ali yi okutmaya calistim da. Tam almanyali Türkler gibi okuyor

Buyuk kendi oluyor Ama turkce degil. O yuzden o kisim hala bende. Cin Ali yi okutmaya calistim da. Tam almanyali Türkler gibi okuyor

sen yurtdisinda mısın:) o zaman senin biraz daha zor. biz dümdüz Türkçe rahat takılıyoruz.
ama ne kadar okusa o kadar fark eder tabi:)

sen yurtdisinda mısın:) o zaman senin biraz daha zor. biz dümdüz Türkçe rahat takılıyoruz.
ama ne kadar okusa o kadar fark eder tabi:)
Evet.
Pek cesareti yok. Türkce konusmaya bile yok. Umarim ergenliginde farkli olur. Kendi kucuk kardesimde boyleydi. O yuzden hala umidim var

Evet.
Pek cesareti yok. Türkce konusmaya bile yok. Umarim ergenliginde farkli olur. Kendi kucuk kardesimde boyleydi. O yuzden hala umidim var

daha çok kullandigi dilde daha rahat hissediyodur kendini:)
inşallah cesareti ve sevgisi büyük olur Türkçeye karşı ❤

Benim oğlum da 4 yaşında şu an en çok sevdiği kitabı Gergendanlar Krep Yemez
Gergedanlar bende almıştım.

Değnek adam ve pezzettino da güzel

Yaşı küçükken ben onları alip okuyordum.

Bir de aç tırtıl almıştık başka aklıma gelen olursa yazarım

Bide Tübitak in meraklı minik dergisine 2 yaş cibari başlamıştık etkinlikleri okuma yazma bilmesine gerek yok yapılıyor .

Okuma kısımları ben okuyordum.Yillik üye oluyorduk her ay geliyordu.

Zamlardan sonra heralde az şekere bulamışlar önceden pakette bol bol şeker olurdu şekere gömülmüş gibi.
Efi badem kurabiyesi harika bademliler.
Ha ha hiç bu açıdan düşünmemiştim bende diyorum bu tatlı bu kadar hafif mıydı epeydir almıyordum tadını unutmuşum b
indirime girmiş hepsinde öyle aklima esti aldım evde yapmaya üşendim

zamdan önce indirm oluyor genelde fiyat daha da artacak anlaşılan
Şermin Yaşar tavsiye ederim.
Hayvanları seviyorsa "cingo"
Abartma tozu
Çırak
Babaannem geri döndü filan

değnek adam var bizde o da çok güzel
pezzettino ilk kez duydum ona bi bakayim:)

minik kafa, bilge minik, meraklı minik takip ediyoruz biz de 3 6 yaş arası çok güzel dergiler var:)
biz migrostan alıyoruz genelde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…