Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen öbek öbek tezek yoksa o köy değildir

Yakalandım He uygulamaya dadandım Şubat okumasına başlıyorum yiğidim
Tezeki ben yazcaktim da,ayip olur diye yazmadim.
Babamin köyünde tezekden gecilmezdi desem yeridir

Ben korkunclu kitabin daha 40.sayfasindayim . Guzel ilerliyor. Yusuf Yusuf olmadim daha

Oraya gidince gaza geldiler kızlarıda üye yaptım kitap aldılar bakalım okumayı sevdirme çabaları başarılı olacak mı

Aspasiaa ve diğer çocuklulardan tavsiye beklerim
Ne güzel, ınsallah bundan sonra kutuphanenin müdavimi olurlar Biz geçen hafta bu kitaplardan birini kutuphaneden birini de kitapçıdan aldık .Bizim küçük kızlar yaşıt sanırım, ikisi de 1.sınıf. Bu kitaplar seviye olarak senin kucuge de uyar cok sevdik biz

Tezeki ben yazcaktim da,ayip olur diye yazmadim.
Babamin köyünde tezekden gecilmezdi desem yeridir

Ben korkunclu kitabin daha 40.sayfasindayim . Guzel ilerliyor. Yusuf Yusuf olmadim daha
Korkunçlu kitap
Ben de okuyacağım onu ama çooook ileride muhtemelen. Haziranda doğum, sonrası lohusalık sonrası uykusuzluk yine uykusuzluk. Sanıırm epeeeyyy sonraya kalacak ama okuyacağım

Normaliniz böyle değilse, düşük. Gebe misiniz? Veya sıvı alımınız az mı?
Ağzınızdan yel alsın senin otrera ne gebesi tövbe est. Sıvım azdır 11/7 normalim.
Ayaklarımı kaldırdım da az gözüm açıldı
Hunharca dalga geçmişsiniz benimle, yazıklar olsun, şimdi kendimi kanepeden atmaya gidiyorum

Çok doğru bir tespit. Ben ağır klasikleri okumaya başladığımda 16 17 yaşlarımdaydım, illa ki bana katkısı olmuştur o zamanlar ama keşke biraz daha hafif olanlardan başlasaymışım dediğin gibi. Mesela Suç ve Cezayı okuduğumda lise 2'deydim.Icerigini hiç hatırlamıyorum bile aklımda kalan tek şey okurken soğuk bir kış gecesi battiniye altinda elektrikler kesikkken mum işığında okuduğum .Seviyeme uygun kitap seçseymişim belki daha kalıcı olurdu hafızamda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…