Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya ben tam şafak vaktinin insanıyım. Gün doğumunu izlemek için arkadaslarimla battaniyelere sarınarak Nemrut Dağına çıktık seher vakti orda güneşin doğuşunu izledik💜Bu bile sana ürperti veriyordur değil mi ?😅
Yaza kadar şafak vakti :KK20:

Beyaz Zambaklar Ülkesinde okuyorum 👌
05B3ABE7-A7FC-478C-8029-66059F58A469.png
2B9E0715-C5A7-4704-B753-E879B40BE1FC.png

Düşünceli arkadaşım 🥰Yoğunum ondan yokum.Tatile girdik sözde ama derslerim devam ediyor.Bir de deneme sınavları için soru üretmeye uğraşıyorum kafam orda.
Eleadora Eleadora ile "Od" u konuşmuşsunuz. Ben sevmiştim kitabı.Iskender Pala'nın kalemini seviyorum ben.Günümüz yazarları arasinda kaliteli bulduğum nadir kalemlerden biri ama size hitap etmedi demek ki.Yalniz kitaptaki herşeyi bir tarafa bırakırsak Yunus Emre'nin Taptuk Emre'nin dergahına odun taşıyan bir ozandan daha fazlası olduğunu gormek bile kitabı sevmem için yeterliydi benim için.Bu kitapta ayrı düştük olsun🍀
Konu olarak zaten çok muazzam belki de bu yüzden beklentiyi karşılamadı daha güçlü bir kalem isterdim. Ben beklentiyi çok yükseltiyorum sonra çakılıyorum 🤭
Ayrıca düşüncelerine, yorumlarına önem veriyorum. Tavsiye vermem kısmını kabul etmiyorum. Başka bir kitaba düşmek üzere 🤤
Olabilir tabi her yazar hitap etmiyor insana. Ama sen Nazan Bekiroğlunu da sevmemiştin .Halbuki senin @Life light ve Eleadora Eleadora 'nın benim tatlı sevdiceğim Nazan Bekiroğluna bi şans vermenizi okumanızı çok isterdim
Calci Nar ağacını öneriyordu sanırım.
O zaman senin tatlı sevdiceğine şans verelim hemen 🌺
Merhabalar. Herkese iyi aksamlar ya da iyi geceler desem daha dogru olacak. Bende araniza katilmak isterim 😊 kitap okumayi seviyorum ve burada paylasilan kitaplarla kitap seçimi yapabilmek güzel olacak.
Neler yapiyorsunuz grupta acaba? Ne gibi paylasimlarda bulunuluyo ve bizler nasil katilimda bulunmaliyiz 😊 yardimci olursaniz sevinirimm
Hoş geldiniz 🌺
Od’ u bende önermiştim Eleadora Eleadora ’ ya🙈
Ben yazarı sevemedim hikayeyle bir sorunum yok evet okudum ama bağlanamadım.

Merhaba hanımlar neler yapıyorsunuz diye şöyle bir son sayfalara göz gezdirdim ama sanırım herkes isteidğini istediği gibi oluyor toplu okumalar pek yok?
Bende severim okumayı zaman yaratırım muhakkak sizinle hedefli bir şekilde yapmak belki benimde hızımı arttırır beni gaza getirir 😍
Aramızda banada yer var mı?
Merhaba,
Ortak okuma listemiz ilk sayfada mevcut. Onun dışında,mini oktak okumalarımız var. Mesela kızlar Germinal'i okuyorlar. Biz Napoli serisini okuyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X