Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Toplu ulaşım konusu sorun değil canım zaten kullanmıyoruz:) Ama eşimin iş ortamına biraz uzak onu da şöyle dert etmiyorum normal mesai saatlerinde çalışmıyor
Araştırıyorum mahalleleri ama biri güzel demiş biri berbat
Kira olarak da değil alma fikrimiz var bunun dönüşü de daha zor kiradan.

Orada toplu taşıma kullanmak işin kolay kısmı işte Benden o taraflara hiç olumlu yorum çıkmaz calci gelince o da bir kaç fikir verir kesin. Ama karar vermeden önce gezin bence bir gün oralarda.

Orada toplu taşıma kullanmak işin kolay kısmı işte Benden o taraflara hiç olumlu yorum çıkmaz calci gelince o da bir kaç fikir verir kesin. Ama karar vermeden önce gezin bence bir gün oralarda.
Şu an yaşadığım yerlerde de ev sahibi olmak imkansız gibi bir şey:)
1+1 i 950 ye satmışlar
Gidip görmeden olmaz canım zaten bi saha araştırması şart:))

Muhteşem

Maşallah bayıldım

Merhaba hanımlar neler yapıyorsunuz diye şöyle bir son sayfalara göz gezdirdim ama sanırım herkes isteidğini istediği gibi oluyor toplu okumalar pek yok?
Bende severim okumayı zaman yaratırım muhakkak sizinle hedefli bir şekilde yapmak belki benimde hızımı arttırır beni gaza getirir
Aramızda banada yer var mı?

merhabalar hoşgeldiniz :)

aslında toplu okumalar oluyor sık sık. başkanımız ufak bi uçuşa çıktı, bu gece gelip size bilgi verir , C Calcifer

Merhaba hoşgeldiniz

İlk sayfayı okuyun isterseniz kafanızda soru olursa öyle cevaplayalım.

Ortak okumalarımız var her ay bir okumamız ortak. Onun dışında küçük gruplar halinde de ortak okuma yapıyoruz. Yaptığımız ortak okumaları uygun günler ayarlayıp aramızda tartışıyoruz.

Iyi aksamlar (saat 19.30 )
Su kitabi siparis vermistim. 1hafta sonunda gittim aldim. Acikcasi biraz tirstim. Hangi akil ile siparis ettim ben bunu diye.

Aramizda okuyan var mi bunu
Biri okumuştu korkunçlu demişti mrsay mış
Hoş geldiniz her ay bir ortak okuma kitabımız var bu ay Nietzsche Ağladığında okuyoruz mesela

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…