Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
iyi geceler herkese:)
yarım bıraktığım kitaplari okudum ben bu ay:)
çok değil ama evde kaldığım günler okuyabiliyorum artık.

özet kısmına sonra gircem
ilk iitabim kurma kız. uygulamadan okudum çok çok beğendim kitabı. keşke filmi hatta dizisi yapilsa😍
ikincisi efrasiyabin hikayeleri sevdim ama ben anlayamadım konuyu gibi oldum okurken 😅

Ocak ayinin son kitabi olarak sol ayagim kitabini bitirdim ve cok begendim imkani olan kesinlikle okusun.ikinci kitabi da varmis onu da uygulamadan subat ayinda okuycam.
Yarindan itibaren subat okumalarima basliycam. Ilk kitabim gazap uzumleri olacak. Uzun zamandir merak ettigim bir kitap🤗

mavitosbik07 mavitosbik07 OD'u okurken kopmalar yaşadın mı? Ya azıcık bir şey kaldı ama hala bağlanamadım kitaba. Yani yazarın anlatım tarzını mı sevemedim, geçişler mi kötü bilmiyorum ama çok düz yazı gibi sanki.
Evet aynen öyle oldum, fazla yüzeysel gelmişti, geçişler yavan kalmış dediğin gibi. Parça parça hikaye gibi düşünerek okudum 🥴

Ocak ayinin son kitabi olarak sol ayagim kitabini bitirdim ve cok begendim imkani olan kesinlikle okusun.ikinci kitabi da varmis onu da uygulamadan subat ayinda okuycam.
Yarindan itibaren subat okumalarima basliycam. Ilk kitabim gazap uzumleri olacak. Uzun zamandir merak ettigim bir kitap🤗
Tabletten mi okuyorsun?

Ben telefondan okudum dün gözlerim epey yoruldu.

Bugün biraz ara verdim.

Ben de abartma huyu var.Dengeyi tutturamiyorum.

Özetini yazarsan göz atarım.
Özetlerdeki yorumlara göre kitap seçiminde bulunuyorum .
Çok faydası oluyor.

Aspasiaa Aspasiaa nin mesela okuyup beğendiği kitaplardan okudum memnun kaldım 😌

Tabletten mi okuyorsun?

Ben telefondan okudum dün gözlerim epey yoruldu.

Bugün biraz ara verdim.

Ben de abartma huyu var.Dengeyi tutturamiyorum.
Telefondan okuyorum ama bana cok kullanisli geliyor uygulama. Telefondan okudugum kitaplari ya cocugumu uyuturken yada uyumak icin yatagima gectigimde uykum gelmediginde okuyorum. Onun disinda normal kitaplardan okuma yapiyorum.surekli ekrandan okumak tabiki yoruyo insani.

Özetini yazarsan göz atarım.
Özetlerdeki yorumlara göre kitap seçiminde bulunuyorum .
Çok faydası oluyor.

Aspasiaa Aspasiaa nin mesela okuyup beğendiği kitaplardan okudum memnun kaldım 😌
Yazdim canim. Cok iyi beceremesem de ozet yazmayi ana konu hakkinda bilgi vermeye calisiyorum

Merhaba hanımlar neler yapıyorsunuz diye şöyle bir son sayfalara göz gezdirdim ama sanırım herkes isteidğini istediği gibi oluyor toplu okumalar pek yok?
Bende severim okumayı zaman yaratırım muhakkak sizinle hedefli bir şekilde yapmak belki benimde hızımı arttırır beni gaza getirir 😍
Aramızda banada yer var mı?
Hoşgeldiniz 🌺 bende bu ay bedenen ruhen tüm benliğimle katıldım 😌
iyi geceler herkese:)
yarım bıraktığım kitaplari okudum ben bu ay:)
çok değil ama evde kaldığım günler okuyabiliyorum artık.

özet kısmına sonra gircem
ilk iitabim kurma kız. uygulamadan okudum çok çok beğendim kitabı. keşke filmi hatta dizisi yapilsa😍
ikincisi efrasiyabin hikayeleri sevdim ama ben anlayamadım konuyu gibi oldum okurken 😅
Şamdan su nasılsın kardeş ❤️

Evet aynen öyle oldum, fazla yüzeysel gelmişti, geçişler yavan kalmış dediğin gibi. Parça parça hikaye gibi düşünerek okudum 🥴
Seneler önce okumuştum yazarı ama şu an ki tecrübemle bana hitap etmediğini anladım 😏
Böyle bi hikayeye daha güçlü bir kalem isterdim.

Telefondan okuyorum ama bana cok kullanisli geliyor uygulama. Telefondan okudugum kitaplari ya cocugumu uyuturken yada uyumak icin yatagima gectigimde uykum gelmediginde okuyorum. Onun disinda normal kitaplardan okuma yapiyorum.surekli ekrandan okumak tabiki yoruyo insani.
Kitap Oku 📚 dan mi okuyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X