Hoşgeldiniz :)

aaahhh tam istediğim ev. MAŞALLAH güle güle oturun. Sizin mi kira mı? Bir de ayıp olmazsa özelden fiyatını yazar mısınız?
Çok teşekkür ederim.
Bizim kendi evimiz kira değil.
İstediğiniz gibi bir eve sahip olursunuz inşallah Allah'ın izniyle.(amin)

Amin kadraj.
Rabbim hiç birimizin ağzının tadını bozmasın inşallah(amin).
İstanbuldayız biz..
Öyle düşünme hastalık gelecek olduktan sonra,toprağa bassan da basmasan da geliyor(Allah korusun).

true bahçene bişiler yapsana benim hep hayalimdi yazın 2 metrekarelik balkona yapıcam
böyle renk renk kağıt fenerler var 2 lira filan fiyatları içine lamba da sarkıtabiliyorsun, onlardan as ağaçlarına. Bide renk renk kocaman minderler koy yerlere. Ay süper olur valla.

Canımmm resime bakıyorum tanıdık nicki gördüm yabancı.
Çok teşekkür ederim arkadaşım.
İnşallah hayat arkadaşınla birlikte daha iyisini nasip etsin Allah'ım(amin).

Diğer tarafta var canım minderler falan tabii yağmur falan olunca kaldırıyoruz.
Evin ve bahçenin çoğu bölümü yok fotolar da onun için görünmüyorlar detaylar.

Diğer tarafta var canım minderler falan tabii yağmur falan olunca kaldırıyoruz.
Evin ve bahçenin çoğu bölümü yok fotolar da onun için görünmüyorlar detaylar.

şimdi değil tabi yaz için dedim ben. Onları da koysana ferah ferah ne güzeldir. Böyle yerleri görünce mutlu oluyorum ben ya.. Acayip keyiflendim inan.

Canımmm resime bakıyorum tanıdık nicki gördüm yabancı.
Çok teşekkür ederim arkadaşım.
İnşallah hayat arkadaşınla birlikte daha iyisini nasip etsin Allah'ım(amin).

İsteyen herkese versin Allah tatlım amin.Canım o bahçe ve yere kadar cam benim en çok istediğim şeylerden biri evde.Birde spor odası kitaplıklar cdler çok hoş.ayrıca yemek masan hem modern hem country tarzında çok zevkli.Devamını bekliyoruz forumcanak bu evin.Zevklisin sen her halinden belli.

şimdi değil tabi yaz için dedim ben. Onları da koysana ferah ferah ne güzeldir. Böyle yerleri görünce mutlu oluyorum ben ya.. Acayip keyiflendim inan.
İstanbuldamısın bilmiyorum ama değilsen ve yolun düşerse beklerim,başımın üstünde yerin var.

Yaklaşık bir kaç haftadır evle ilgili değişiklikler yapıyoruz ebrucum..
Evin her yer her yerinde..
İyice bir düzene sokalım bir iki yerin daha fotosunu koyarım inşallah.

ayhh canım benim ya tarzı olmayan ev demişsin. Bu evin de tarzı yoksa biz ölelim.. Bayıldım evine. Her şey harika yerli yerinde çok zevklisin.. Güle güle otur.

Geçenlerde bir ev vardı buralarda. Ev baştan aşağı şaşalı mobilyalar birbirine uyumlu uyumsuz süslü her şey doluydu. Biri kötü olmuş diyince konu sahibi bu avangard tarz siz bilmezsiniz demişti.

Şimdi sana mı inanalım evin tarzsız diye ona mı inanalım evinin tarzı varmış diye bilemedim

İstanbulda böyle evler var mı yaaaa. Darısı bizlerin başına

Son düzenleme:
Teşekkür ederim canım.
Var var..
Valla diğer konuda herkesin zevki farklı diyelim.
Allah'ım gönlünüze göre bir ev nasip etsin inşallah(amin).

Son düzenleme:
Evin çok güzel ve şık . Huzurla, sevgiyle, mutlulukla oturmanı dilerim True'm....
Rabbim daha iyilerini , istediğini versin hep inşallah

Evin çok güzel ve şık . Huzurla, sevgiyle, mutlulukla oturmanı dilerim True'm....
Rabbim daha iyilerini , istediğini versin hep inşallah
Çok teşekkür ederim arkadaşım güzel dileklerin için.
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah(amin).

Eviniz cok guzel tarzi da var bakinca yasanmislik sicaklik hissediyor insan. Kisin oturmasi bi baska zevkli olur yazin oturmasi baska.
Bu arada ben sizi Ankara'da sanıyordum biliyor musunuz nereden oyle dusundum acaba :44:

Eviniz cok guzel tarzi da var bakinca yasanmislik sicaklik hissediyor insan. Kisin oturmasi bi baska zevkli olur yazin oturmasi baska.
Bu arada ben sizi Ankara'da sanıyordum biliyor musunuz nereden oyle dusundum acaba :44:
Teşekkür ederim hoş yorumunuz için.
Aslın da sıkça yazıyorum İstanbul'da olduğumu,belki başka biriyle karıştırmış olabilirsiniz.

Tarzı yok demişsin ama müthiş bir tarzı var bence rahatlık akıyor evinden :) Çok beğendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…