Hoşgeldiniz :)

Dur konuyu hortlatayim
Anaaamm true'nun evi
Ben de bu arada kafayi yedim yiyecegim, nasil yapsam evi diye, hicbir seye karar veremedim, vasat bir sey istemiyorum:44:
Senin evine bayildim ama, o kis bahcesi, o her yerinden keyif akan salon, bunun mu tarzi yok, harika gozukuyor

İphone dan giriyorum resimleri görüemiyorum, iphone dan giren arkadaşlar yardımcı olun.nasıl görcem fotoları?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

şuan hayalimdeki eve sahipsiniz ! gerçekten çok imrendim,mutluluk ve huzurla oturursunuz inşallah bayıldım evinize

Teşekkür ederimmmm..Canım dekorasyon dergileri almanı tavsiye ederim,fikir açısından..
Yavaş yavaş halledersiniz..
İlla uyumlu olması gerekmiyor,bazen zıtlılar da güzel görünebiliyor.

canımmmmm harıka evin var.. Allah huzurunuzu hiç bozmasınn. Ev-bark bahane zaten. İçi huzurlu olsun yeter

Eviz mi diyeyim villanız mı ? Çok güzelmiş mobilyalarda sıcak en azından beyaz değil ben beyazı sevmiyorum bir de canlı çiçekli oda benim favorim ,güle güle oturun

Eviz mi diyeyim villanız mı ? Çok güzelmiş mobilyalarda sıcak en azından beyaz değil ben beyazı sevmiyorum bir de canlı çiçekli oda benim favorim ,güle güle oturun
Teşekkür ederim...
Bu tonlar daha rahat kullanım açısından diye düşünüyorum.

vallahi bayıldım .. parçalar süper,kalite akıyor...bahçede kahve içesim geldi mutlulukla oturun...Allah bana da versin

True çok ferahmış eviniz
Allah nazarlardan korusun
Sade ve şık bence, güle güle kullanın bir ömür

Negatif enerjiyi toprakla atmak için kendini saksı da topraklamaya çalışan arkadaşlar
True'nin bahçesi daha ideal bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…