Kocam telefonda kızlarla mesajlarını yakaladım

Ve şuan ne yapacağımı bilemiyorum daha önce de babamın evine gitmiştim gelip orda tartışma çıkarmıştı ailemizde tek erkek babam o da genç sayılmaz abim falan yok gidersem başına bela olacağını düşünüyorum haberlerden izliyoruz sonuçta
Siz şimdiden gitmemek için kendinizce geçerli bir bahane bulmuşsunuz zaten. Biz ne desek boş. Benim için hamile de olsa affı mümkün olmayan bir durum. Normal bir aldatma da değil, kocan dümdüz sapık çünkü.

Başına bela olur diye susup otur o zaman 2 çocukla 🤦‍♀️
Sanki çok iyi evlilikleriniz var gibi bide küçücük yaşta çocuk yapıyorsunuz ya ne diyim gerçekten çok kızıyorum, üzülüyorum.
Ne yapacaksin ya susup oturup bu adamın pisliklerine katlanacaksın, (kadın doğum kontrollerini aksatma bugün yarın hastalık bulaştırır) ya da bosanip ailenin yanına döneceksin.

Muhtemelen işiniz yok😔
Küçük çocuk üstelik hamilesiniz
Yaşınız çok genç
Aile de arkanızda değildir daha önce affettiğinize göre

Çocukta korunduğunuz halde olmuştur😔

Susup oturacak gibi duruyorsunuz
Keşke bildiğinizi belli etmeseydınız en azından arsız yüzsüz davranmazdı🤷‍♀️

Eğer ki boşanmak gözünüzü korkutuyorsa ve bu adamı böyle kabul ederim diyorsanız öyle kabul etmeyin bir çift terapistine gidin önce. Sonra gerekirse o tek gitsin sorunu ney ? Cozsunler. Biz burda herkese bosan bosan diyoruz adam sapık tedavi olmayınca bu sefer başkalarına da zarar veriyor. Diğer kadınlara bir iyilik yapın eşinizi tedavi ettirin . Çocuklarınız da sapık bir babaya baba demesinler en azından .
Daha sonraki süreçte ister bosanin ister bosanmayin

Ne görünce boşanıcaksınız mesela? Siz doğuma giderken o başka kadına gidince mi? Ya ben seni boşuyorum mu? Bana dokunma dediniz ve ona tepki verdiğinizi mi düşünüyorsunuz. Gidecek yatacak siz öğreneceksiniz ve savunması sen bana dokunma dedin suçlu sensin. Bu böyle gider.

Haberlerde görüyoruz ne yapıyorlar dediğiniz adamdan iki çocuk yapmayacaktınız.

Cinsel hastalıklar için bari test yaptır kocanla da prezervatifsiz sevişme malum üçüncüyü de çok değil bu doğduktan sonra yapacaksın gibi duruyor.

Susup oturun.Karistirmayin.Cehalet mutluluktur üç maymunu oynayın.Hak edecek ne yaptım derken.Bilmem her dediğini mi yaptınız gidecek yeriniz yok destek olacak aile yok işiniz yok bunları bildigi icinmi size saygısını kaybetti.Yuzunuze bu kadar rahat gülecek ne var bunda diyecek kadarmi saygı sevgi kaybetme korkusu yok .Bundan sonra belki gizli gizli yapar belki aleni.O sınırı aşmış artık nereye kadar ne olursa

Hamilesiniz kırmak değil amacım fakat bunun terapi ile bilmemneyle çözümü yok çünkü bir sınır var artık olmaz diyoruz bu böyle bir vaka Yüzünüze söyledikleri artık o sınırı geçtiğini gösterdi.Yinede bir uzman vs bir yol gösterici ararsanız tabi eşiniz hiç sanmam gideceğini sizinle olurda ikna ederseniz ve bunun için bir uzman bulursanız kabul edecek deneyin tabiki.Basari şansı varmı bilmem kendi adıma ben denemezdim bile.

Tabiki farklı numara olacak sırf senin için kayıt yaptım canım seninle tatile gelecek diye engellemiş olabilir engelli olunca da kız farklı bir numaradan aramış olabilir bunu da düşünmek lazım zaten seninle tatile geldiğinde öyle şikayet ediyorsa evlendikten sonra hiçbir şey yapamazsınız bir kadın şüphe ederse her zaman doğrudur içinde şüphe var araştırma bile gerek yok arkadaşların dedikleri gibi anne baba istemiyorsa sen de isteme sonuçta senin kötülüğünü isteyecek değiller ya mesleğin elinde dünya da tek erkek o da değil düşünme direkt bırak evliliğe gitmesin boşandıktan sonra görüyoruz her yerde gururlarına yedirmedikleri için ne yaptıklarını önce kendini düşün içinde şüphe varsa asla geçmez sadece sana zarar verir şüphelerini kes gitsin bırak onu sonuçta uzaktasınız erkekler ipini elimde tutmasan rahat durmaz senden ayrılmadığı da seni sevdiği anlamına gelmez sevenler de aldatır hem sonuçta istiyorlar durmuyorlar çok iyi düşün ya da kısaca siktiret onunla mi uğrasacan yani sana erkek mi kalmadı
Aynen dert dinleyici siktir et onunla mı uğraşacaksın sana erkek mi kalmadı. Hem bir defa yapan yine yapar. Aa pardon aldatmış sen zaten affetmissin yine aldatmış.

Eğer ayrılmak gibi bir niyetiniz yoksa
Bahaneler üretecekseniz , boşuna dedektifçilik oynayıp iğrenç şeyleri gözünün gönlünüzün içine sokmayın

Çünkü ne gözünüzün önünden gider orada gördükleriniz,nede gönlünüz tekrar doğrulur o adama karşı
Adam yazdım lafta sadece

Sizi kaybetmekten zerre korkmuyor
Emin olun sadece sanalda aldatmayla kalmaz bu pis herif

X