Hoşgeldiniz :)

Arkadaşlar güzel evlerinizi gördüm ve dayanamadım,bende tarzı olmayan evimin bi iki bölümünü gönderdim:)))
Bu arada mutfağım 9. Sayfada :)

bu konuda evinizin eşyalarını göndermişsiniz. ne beğendiysek aldık vs. demişsiniz. bir başka konunuzda da eşinizin eski eşiyle olan eşyalarını kullandığınızdan bahsetmişsiniz. bu nasıl oluyor??? pek inandırıcı gelmedi konularınız.

sonradan değiştirdiklerini de yazmıştı sanki :44:
net bilgiye ulaştığınızda yargılamanızı (aslında yargılamamanızı) dilerdim

Cok guzelmis eviniz. Saglikla huzurla oturun ins. Ve insaallah bir gun yaramaz juniorlarinizla hep beraber olursunuz :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yani cocuklariniz olur ins :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba,
Neden evimizin sadece bazı kısımlarının fotoları var?bir düşünün bakalım.
Ben eşimle evlendiğim de eşimin eski eşiyle yaşadığı eşyaları vardı evinde,yani ben kurulu düzine geldim bir nevi.
Zamanla evimizi istediğimiz gibi dekore etmeye başladık ve dekore ettiğimiz kısımların fotolarını koydum.
Şuan odalarımızın bazısın da hala eşimin eski evliliğinden kalma eşyalar var ve kullanıyoruz,bir müddet daha kullanmaya devam edicez.
Yani böyle oluyor işte..
Hadi kal sağlıcakla.

Canım tarzlarımız cok benziyor ama benim merdivenimde pencerem yok böyle güzel 😕elim boş gelmeyeyim dedim çiçeğimi aldım geldimATTACH]1112861[/ATTACH]

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eklentiler

• $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400007267.816291.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 51
Varsın pencere olmayıversin canım boşver..hmm çiçekler çok hoş görünüyor,hoşgeldin.

Tarzı yok dedim çünkü belli bi şeye bağlı kalmadık,neyi beğendiksek o oldu :)) uyarmı uymazmı diye düşünmedik ve böyle bişi çıktı ortaya...

bence tarz tam olarak da budur, yani içinde yaşayanların zevklerini ve beklentilerini karşılamalıdır alınanlar. şu anda ben de buna uğraşıyorum. her türlü kalıplaşmış düşünceden uzak durarak, benim ve nişanlımın zevkine, rahatına uyacak şekilde olmalı her parça.

kendimi çok güvende ve rahat hissedeceğim bir ev görüyorum koltuk tarzı, masa rengi, daha küçük çapta da olsa yapmayı düşündüğümüz spor köşesi, demek ki olabiliyormuş, umut oldunuz, teşekkürler

Evin bahçeli mi mutfak kapısından yeşillikler gözüme ilişti de. Çok şanslısın evin çok güzel çok beğendim

Rahatlık kesinlikle çok önemli..
Dekorasyon dergilerini gözden geçir çok faydasını görürsün inan.
"Siz" yaşayacaksınız o evde bir başkası değil,ne istiyorsanız nasıl rahat edecekseniz öyle döşeyin evinizi.
İnşallah herşey gönlünce olur,mutlu ve huzurlu bir yuva diliyorum size.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…