Kocam telefonda kızlarla mesajlarını yakaladım

Benim eşim de böyle ilk önce uygulamadan konuştu sonra gidip buluştu çocuk var diye şans verdim ama düzelmedi bu olaylar olunca bir kaç ay içinde ayrıldık zaten. Demem o ki yazıştıysa mutlaka bir ilerisini de yapar. Ama ayrılmayacaksanız kurcalayıp durmayın. Ayrılacaksanız kanıt toplayın
Yani boşanma davası açtım ama elimdekiler ne kadar kanıt olur bilemem ülkenin halini görüyoruz sonuçta

Boşanacağını hiç sanmıyorum, baba evine gidince de bir şey değişmez. Telefonunu karıştırma bari de adam rahat rahat yapsın pisliğini. Sen bu sapığa üçüncü çocuğu da yaparsın bu kafayla.
Bu kafayla demek ne ya Allah aşkına çocuk yapan salak mı oluyor buraya bu lafları duymak için yazmamıştım ayrıca ne kadar korunursan korun Allah isterse oluyor yoksa öyle planlanan bir şey değil zaten boşanma davası açtım buraya yazdıktan sonra ailemin yanına gittim

Ne mi hata yaptiniz?

Genc yasta 2 cocuk,
Bir kere yakalayip affetikten sonra 2.cocuk.

Kimse aldatilmayi haketmez, ama aldatildigi halde affedip, gidip o adamla sevisen de ben nerede hata yaptim demesin Allah askina.
Yok canım o kadar da değil gittim ben hemen o evde daha durmadım dua ediyorum da bı sorun çıkarmadan boşanayım

Bu sabah telefonu kurcaladım daha önce de litmach denen bir uygulama yüklüydü kızıp silmiştim ama bu sefer daha kötü şeyleri gördüm uygulaması yoktu görmeyeyim diye silmişti ama Allah büyük ya konuştuğu kişilerin gönderdiği fotoğrafları galeriden silmeyi unutmuştu ben de gördüm fotoğrafın üstünde ise uygulamanın adı yazıyordu. Uygulamayı yükledim şifresiz bir şekilde Google hesabıyla giriş yaptı hemen önüne gelen herkese mesaj atmış cevap verenlerle de şu fotoğrafını at bu videonu at sana bu kadar göndereyim şeklinde mesajları vardı. Hemen gidip kızmak yerine önce hepsinin fotoğrafını çektim sonra ondan hesap sordum adamda zerre utanma pişmanlık duygusu yoktu tam tersi kendini savunması "boş boş konuşma gidip buluşmuş muyum? Seni aldatmamışım" şeklinde bir de gülüyor aynısını ben de yapayım o zaman ama gidip buluşmayayım diyince sinirleniyor kendi yaptıkları zaman hiçbir şey olmamış biz yapınca oluyor gibi davranıyorlar. Bitti dedim bu kadar artık yanıma yaklaşma elini bile bana sürme dedim. 2 yaşında bı kızımız var ve hamileyim de 25 yaşındayım üstüne şimdi siz söyleyin bunları hakedecek ne yapıyoruz. Ve şuan ne yapacağımı bilemiyorum daha önce de babamın evine gitmiştim gelip orda tartışma çıkarmıştı ailemizde tek erkek babam o da genç sayılmaz abim falan yok gidersem başına bela olacağını düşünüyorum haberlerden izliyoruz sonuçta
Siz iki çocuğun bu adamı düzelteceğini mi düşündünüz? Yazık değil mi. Evlenince az çok nasıl bir ahlakı olduğunu illaki anlamışsınızdır gerek var mı böyle bir evliliğe iki tane çocuk yazık onlara ya

Bu sabah telefonu kurcaladım daha önce de litmach denen bir uygulama yüklüydü kızıp silmiştim ama bu sefer daha kötü şeyleri gördüm uygulaması yoktu görmeyeyim diye silmişti ama Allah büyük ya konuştuğu kişilerin gönderdiği fotoğrafları galeriden silmeyi unutmuştu ben de gördüm fotoğrafın üstünde ise uygulamanın adı yazıyordu. Uygulamayı yükledim şifresiz bir şekilde Google hesabıyla giriş yaptı hemen önüne gelen herkese mesaj atmış cevap verenlerle de şu fotoğrafını at bu videonu at sana bu kadar göndereyim şeklinde mesajları vardı. Hemen gidip kızmak yerine önce hepsinin fotoğrafını çektim sonra ondan hesap sordum adamda zerre utanma pişmanlık duygusu yoktu tam tersi kendini savunması "boş boş konuşma gidip buluşmuş muyum? Seni aldatmamışım" şeklinde bir de gülüyor aynısını ben de yapayım o zaman ama gidip buluşmayayım diyince sinirleniyor kendi yaptıkları zaman hiçbir şey olmamış biz yapınca oluyor gibi davranıyorlar. Bitti dedim bu kadar artık yanıma yaklaşma elini bile bana sürme dedim. 2 yaşında bı kızımız var ve hamileyim de 25 yaşındayım üstüne şimdi siz söyleyin bunları hakedecek ne yapıyoruz. Ve şuan ne yapacağımı bilemiyorum daha önce de babamın evine gitmiştim gelip orda tartışma çıkarmıştı ailemizde tek erkek babam o da genç sayılmaz abim falan yok gidersem başına bela olacağını düşünüyorum haberlerden izliyoruz sonuçta
3.cocugu yapın hemen tek eksik o.

adam senin gidemeyeceğini bildiği için bu kadar rahat aslında nefes almadan peş peşe hamile kalmışsın ne bu acele

Yani boşanma davası açtım ama elimdekiler ne kadar kanıt olur bilemem ülkenin halini görüyoruz sonuçta
Benim de kanıt olarak elimde sadece WhatsApp konuşmaları var karşımdaki profesyonel olunca sadece bunları toplayabildim faydası olur mu bilemiyorum hakimin insafına kalmış ama Allah büyüktür dedim daha fazla katlanmak istemedim Rabbim hakkımızı bırakmasın.

Ah be canım bi bok olmadığını bildiğiniz adamlara niye 2 . Çocuğu veriyorsunuz benim eşim iyidir ama babalık vasfı yok korunuyorum 2. Çocuk kendime yqpmış olduğum en büyük kötülük olurdu napıcaksın susp katlanmaktan başka seçeneğin yok. küsmüş olacaksın nekadar ayrı duracaksın. psikolojin nasıl olacak o doğum sürecinde en çok destek olması gereken kişiyi yanında isticekmisin çok empati yaptım sanırım

X