Hoşbeş Sayfası

Karatay filan hikaye.kadin sadece protein alin diyor.pirzola yiyin diyor.bu zamanda kim kaybetmis de bulacak pirzolayi.her gun yiyebilirsin et diyor.sebzeler ne icin varlar ki .

Almanca vardi acilan ben de ona yazildim :)
selen zor geldi bastan ama zamanla oturuyor gramer.bilmedigim yerleri soracagim sana.sinavlara hazirla beni seleeeennnn :))

Filizcim, tabii ki canım, ne zaman istersen sorabilirsin.
Aslıcım, aynen biz alışmışız, dört beş öğün yemeye. Neymiş o öyle, iki öğün. Midesi rahatsız olmasa bile insanın, psikolojik olarak baskı oluyor o kadar az öğün.
Emelim canım, sorma ya, kış böyle birden bastırınca acayip mutsuz oldum. Sevmiyorum ben soğuğu:KK50:

Son düzenleme:
Aynen Filiz ya bir de akşamları ne yersiniz diye soran sunucuya kuzu kapama,et yerim diyor.Tok açın halinden anlar mı.:KK57:Kadın deseki hadi et yiyemiyorsanız fasülye yiyin onun yerine.O da yok.Nohutu bile önermiyormuş nişastalı diye.:KK53:Başlığında öyle okudum.Vay anasını kadın bizi robot sanıyor.:63:Çok pis taktım bu kadına.:KK53:

Kışın soğuğu sevilmiyor ama daha çabuk,daha güzel vakit geçiyor bana göre.Diziler var,battaniye var,kestane var.:KK1:Biz dün akşam kombiyi elli derecede yaktık.Çok soğuktu dün akşam.Bugün güneşli ama artık kendini anca ısıtıyor güneş.

Müzik cd'si yapıyorum da:)Ne güzel şarkıdır bu yahu.:KK31:

[video=youtube;E2Q3fw5S_0w]http://www.youtube.com/watch?v=E2Q3fw5S_0w[/video]

Kötü bir haber aldım şimdi.Yanında oniki sene çalıştığım eski patronum lenf kanserine yakalanmış.Tedavi görüyormuş iyi diyor ablası ama çok üzüldüm ya.Yaşı da genç daha:KK43:

Allah yardımcısı olsun Aslıcım. İnşallah iyileşir. Allah bütün hastalara acil şifalar ve sabır versin...

Kötü bir haber aldım şimdi.Yanında oniki sene çalıştığım eski patronum lenf kanserine yakalanmış.Tedavi görüyormuş iyi diyor ablası ama çok üzüldüm ya.Yaşı da genç daha:KK43:

Allahtan acil şifalar diliyorum:KK5:

Son düzenleme:
Bugün tiyatro sezonunu açtım. Devlet Tiyatroları oyunu "Lütfen Kızımla Evlenir misiniz?" Çok eğlenceliydi, güzeldi. Güçlü, sevimli samimi oyunculuklar. Taksim'deydi tiyatro sahnesi. Taksim'in yeni halini ilk defa bugün gördüm. Hiç iyi olmamış, taş, beton her yer. Çok sevimsiz olmuş. Trafiği kaldırmaları da bence anlamsız olmuş, ilerde trafiğin başladığı yer daracık alan, trafiği çok sıkışık bir hale getirmişler böyle.

İnşallah kurtulur.Ama sigarayı bırakmıyormuş:KK43:

Selen sen tiyatroyu baya seviyorsun.Orada çeşit çeşit tiyatro var.Buradakiler çok basit ve saçma oluyor.Hatta komik oluyor hiç beğenmiyorum.

[video=youtube;EbVg5Po85hc]http://www.youtube.com/watch?v=EbVg5Po85hc[/video]

[video=youtube;zDthy6gUX10]http://www.youtube.com/watch?v=zDthy6gUX10[/video]

Size en güzel Orhan Gencebay şarkılarını koyuyorum.Hizmette sınır yok:)

[video=youtube;xwx-UazTvEI]http://www.youtube.com/watch?v=xwx-UazTvEI[/video]

Nerede herkes? Havalar soğudu diye üşüdünüz de gelemiyor musunuz köye? Gelin ya, iki lafın belini kıralım. Bakıyorum, bakıyorum kimse yok:KK4:

Nerede herkes? Havalar soğudu diye üşüdünüz de gelemiyor musunuz köye? Gelin ya, iki lafın belini kıralım. Bakıyorum, bakıyorum kimse yok:KK4:

Burdaaaaaaaaaa:KK16:

Hafta sonu çok yoğundum Selen'cim. Bir dolu misafir ağırladım.
Bu gün de bayram temizliğine başladım.Ömrü hayatımda ilk kez yardımcı kadın tutum. Cam çerceve temizliği bitirip az evvel gitti.
Ben de bi yandan tülleri yıkadım astım. Ufak tefek işler kaldı onları da ben yaparım artık .Büyük rahatlıkmış şimdiye kadar niye tutmamışım aklıma şaşıyorum.:KK19:

Aslı'cım Şarkılar çok güzel . Özellikle 'Dilenci'yi (dinliyorum) çok severim.Ellerine sağlık canım.:KK16:

Off Aslı'cım bu şarkıyla beni nerelere götürdüğünü bir bilsen....:KK43:((

Son düzenleme:
Simdi Asli sanamesaj attim faceten giremiyorum diye.son bi daha deniyeyim dedim oldu :)))
Ufff ne kotuymus siteye girememek.

Herkese guuu naaa yyyy diiiiinnnnn :))))
Seda sayan acilisi gibi oldu.coskudan site beni taniyor ya ondan :KK66:

Annem de camlar icin aliyor kadin.cok rahatlik valla .biz yapsak uc gun surer.yarim gunde bitiyor guzel de siliyor.

Sağ ol Selen'cim.:KK16:

Filiz'cim sana da günaydın :KK1: Vallacıma benim kadın pek iyi silememiş ama ne yapacan ya bileği sıkıp yapacan yada yapılana razı gelecen. Bu yaştan sonra ne inceleyecek , ne de yapacak gücüm var . Olduğu kadar.:KK76:

Aslı'cım görünmemiş . Bu gün izinli herhalde.

Son düzenleme:
X