Hoşbeş Sayfası

Selen Mukaddes abladan haberin var mı?Gelmedi mi acaba halen?

Sabah dükkanın önünde iki tane kadın bekliyordu.Baktım birinin başı bağlı ama göğüsleri ortada.Allah allah dedim bu ne.Sonra bir araba durdu bunların önünde.İki tane adam.Gelin diyorlar çaktırmadan.Bunlar ilk öne hiç oralı olmadı.Adamlar gitmiyor ama gelin diyor ısrarla.Mıy mıy konuştular kendi aralarında.Sonra binip gittiler.Adamlarda da hınzır bir gülümse vardı tabi.Resmen filmlerdeki sahneyi yaşadım.

Çok seviyorum bu şarkıyı ya.

[video=youtube;UABObFYE1rA]http://www.youtube.com/watch?v=UABObFYE1rA[/video]

Aslıcım gezi yazısını yazmadım daha. Vakit olmadı.
Mukaddes abladan haber yok. Ama gelmiş olması lazım. O beni arar diye bekliyordum, ama hala ses yok. Yarın ben bir arayayım onu.

Kına gecesi falan, yıllar olmuştur gitmeyeli.Tam yabaniyim ben, hiç sevmem öyle muhabbetleri. Ama izlemesi güzel olur açık havada. Sanırım hiç rastlamadım açık havada bir kına gecesine.

Kışlık domates konservesini 3. senedir yapıyorum. Buraya taşınınca öğrendim. Burada bahçeler bol. Tarladan toplayıp yol üzerinde satıyorlar sebzeleri. Organik organik. Turşuyu da ilk kez geçen yıl netten buldum. İyi oldu. Ama bu seneki çok acı ve ekşi olacak galiba. Ayarını kaçırdım çünkü.

Aslı, patron kızı alacak ha. Bak tavlama sanatı faideli olmuş anlaşılan.
Evet börek yarışması.Destekleriniz için teşekkür ederim.Gelip bir hayırlı olsun bile demediniz yani.
Anam, nereye diyecez ya. Bi göstersen de desek hacım.

Aman, ölüyü, mölüyü çekip ne ypacaksınız. daha büyük üzüntü. İyi haliyle hatırlayın. Kedimi çekmiştim ben de. Bir kere bakayım dedim. Bin pişman oldum. Şimdi o resimleri silmek için bile girip bakamıyorum.

Ben daha iyileşmedim yaa. İçiyorum antibiyotikleri, değişen bişey yok. 3. kutu. Ses tellerime mi bişey oldu acaba? :2:

Selenim gez gez. Bizim yerimize de.

Filiztoşum, annenin işi zor yav. Allah şifalar versin. Nadiren bi yanma oluyor da, o bile nasıl rahatsız ediyor insanı.

Son düzenleme:

Ben yazıp ekledin sandım:)

Benim de yıllar olmuştu ama samimi komşu olunca gitmek zorunda kaldık.Burada hep açık havada yazın.Gürültüsü can sıkıcı ama katlanıyoruz işte.Gelin alma bile yaptık akşam.Pek zevkliydi:)Tam salona girdik bir yağmur bir yağmur.Salonun üstü kapalıydı ama tam masamızın ortasına şıp şıp yağmur damladı.Masa değiştirdik biz de:)Çok geri kalmışız ya.Millet her havayı biliyor.Yok damat karşılaması,yok damat halayı.Sanki haftalarca çalışmışlar gibi hiç şaşırmadan oynadı herkes.Ben de ilk defa gördüm.Kınada türbanlı olanları düğünde mini görünce şok oldum.Sanki oyuncak bu türban tak çıkar.Başı bağlı koca kadınları da oynamayı hiç yakıştıramıyorum.Ortada fır fır dönüyorlar.Takma o zaman o türbanı her yanın oynayacaksa.

Evet evet çok faydalı olmuş.

Kadın turşunun içine bunu bunu koymuş dedim.Sen nasıl yaptın dedim hiççç.

Ben daha iyileşmedim yaa. İçiyorum antibiyotikleri, değişen bişey yok. 3. kutu. Ses tellerime mi bişey oldu acaba? :2:

Bırak şu antibiyotikleri.Doğal tedavi yöntemlerine yönel.Üç kutu geçirmediyse devamlı içmenin anlamı yok bence.

Oylama başladı:)Çok güzel tarifler var.İşim zor:)

Kızlar merhaba. Mukaddes abla aradı az önce, konuştuk. Hala Armutlu'dalarmış, ayın 20'sinde döneceklermiş İstanbul'a. Herkesi çok özlemiş. Hepinize çok selamı var. Hepinizi tek tek öpüyor.

"Bekleyin, az kaldı, dönüşüm muhteşem olacak" diyor Mukaddes abla...

Son düzenleme:
Selencim Muko abladan haber getirmissin tesekkurler canim.donsun artik cok ozledik valla.

Baya da kaldı.Neyse az kalmış.Dönsün özledik gerçekten.

Nasılsınız kızlar? Ben üç gündür bir çeviri üzerinde yoğunlaştım, inzivaya çekildim, sonunda bitti:) bugün teslim ettim. Şimdilik rahatım...

Aslıcım, yemek yarışması nasıl gidiyor? Oylama diye yazmışsın, biz de oy verebiliyoruz herhalde.Girip bir bakayım.Oy vereyim.

Aslı, yarışmanın oylama bölümünü bulamadım. Dön dön başım döndü forumda

İyiyim Selen'ciğim.Sen nasılsın?Ne çevirisi bu.

Yarışma pek iyi gitmiyor.Baya gerideyim.

Aslı, yarışmanın oylama bölümünü bulamadım. Dön dön başım döndü forumda

Buradan oy verebilirsin canım.

http://www.kadinlarkulubu.com/borekler/643605-enfes-borekler.html

Aslıcım, şimdi oy verdim sana. Ama Aşk Böreği kopmuş gidiyor

Evet ya aşk böreğiyle midye böreği baya çekişiyor.Ne demişler ye kürküm ye.

Oy için teşekkür ederim canım.

Son düzenleme:
Sezen Aksu'nun söylüyordu bunu.

[video=youtube;rtMNdECxq2M]http://www.youtube.com/watch?v=rtMNdECxq2M[/video]

Carsamba aksami Nilufer konserine gittim.rockcilarla yaptigi albumleri seviyorum.ilk defa izledim Niluferi 2 kiyafet giydi.biri sanirim Arzu Kaprol tasarimiydi .siyah straplez.alta dogru volanla aciliyor.belde de volanli firfir gibi kat var.ikincisi ustu dantel etek kismi uc kat puskullu mini elbise.ayakkabilari harikaydi.ses zaten super.vokalistleri ayri bi superdi.Adeleden sarki soylediler solo.her sey guzeldi ama senelerin Niluferi sanki bisey eksik gibiydi.mesela Funda Arari izlemistim iki sene once kadin super otesiydi.sahne enerjisi muthisti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…