Hoşbeş Sayfası

Ayyyy bayilazaaaam Emel de kayboldu ortaliktan :KK43:((

Aksam Medcezir adli diziye baktim.Cagatay nasil da ufalmis cok yakisikli daha dogrusu datlu olmus.bu yeni nesil cok fena geliyor eskilerin isi zor valla.
İntikam'a da baktim Yigit hem olmus hem olmamis.ilk o baslasaydi tamam ama Nejatin oturttugu karakteri insanin gozleri aramiyor degil.

Carsamba aksami Nilufer konserine gittim.rockcilarla yaptigi albumleri seviyorum.ilk defa izledim Niluferi 2 kiyafet giydi.biri sanirim Arzu Kaprol tasarimiydi .siyah straplez.alta dogru volanla aciliyor.belde de volanli firfir gibi kat var.ikincisi ustu dantel etek kismi uc kat puskullu mini elbise.ayakkabilari harikaydi.ses zaten super.vokalistleri ayri bi superdi.Adeleden sarki soylediler solo.her sey guzeldi ama senelerin Niluferi sanki bisey eksik gibiydi.mesela Funda Arari izlemistim iki sene once kadin super otesiydi.sahne enerjisi muthisti.

Sezen Aksu'yla ikisi de hep aynı tarz giyiniyor.Hep straplez ve daracık.O göğüsler dışarı fırlayacakmış gibi durur Sezen Aksu'nun.Vücudu da müsait olsa.:KK37:Nilüfer'in aylar önce gazetede bir resmini görmüştüm bildiğin anneanne.Saçları da kısacıktı ya kambur da durmuş resimde hiç beğenmemiştim.Tabi kolay değil büyük bir hastalık atlatı da ne bilim çökmüş geldi.Nilüfer kendi içinde bir sanatçı.Şarkısını söyleyip gidiyor,seyirciyle pek dialoğa girmiyor anladığım kadarıyla.Kişiliği öyle demekki.

Aksam Medcezir adli diziye baktim.Cagatay nasil da ufalmis cok yakisikli daha dogrusu datlu olmus.bu yeni nesil cok fena geliyor eskilerin isi zor valla.
İntikam'a da baktim Yigit hem olmus hem olmamis.ilk o baslasaydi tamam ama Nejatin oturttugu karakteri insanin gozleri aramiyor degil.

Emel hep kayıp zaten.:KK37:

Akşam iki diziyi de izledim sayılır.Çağatay'ınkinin başını kaçırdım.İkisi de fena değil.Kayıp adlı dizi heyecanlı.Yabancı dizilere özenmişler.Gizem,aksiyon hepsi var.Merak ettirip izlettiriyor kendini.Çağatay'ınki biraz klasik.Saçları gözünün önüne gelen halini beğenmedim.Hatta bu çocuğu nasıl birinci seçmişler dedim.Saçlarını jöleleyince birşeye benzedi.Yalnız iki dizide de benzer sahne vardı.Zenginlerin hayır işleri,konuşmaları ve süzülmeleri.:KK37:

Bence de Yiğit olmamış Nejat'ın yerine.Nasıl onun yerine geçti hayret zaten.Aman zaten gıcık oluyorum o diziye.O gün güzel bir dizi koysalar da elesek onu.Gerçi Benim Halen Umudum Var'ı o güne almışlar galiba.Kesin denk gelecek.Kurtuluruz ne güzel.

Çağatay'ın dizi yani Med Cezir de yabancı dizi uyarlaması. Cnbc-e'de OC diye bir dizi vardı, konu onun aynısı.

Kayıp da fena değil bence de. O da belki yabancı bir dizinin kopyasıdır. Öyle bir havası var. Özellikle Mete Horozoğlu yani dedektif tam Amerikan filmlerinden kopmuş gelmiş. Zaten Öyle bir geçer Zaman ki' de de çok abartılı bulurdum onun oyunculuğunu. Aylin'le ikisinin saçma sapan şımarık sahneleri ve abartılı halleri iç bayıyordu.

Son düzenleme:
Kayıp'ın öyküsü Kanal D'nin müdürü İrfan Şahin'e aitmiş.Yabancı dizileri izleye izleye öykü çıkarmaya çalışıyorlar işte.Hiç bizden değil aslında bu diziler.Ben daha çok aile dizilerini seviyorum.Med Cezir'in kopya olduğunu bilmiyordum.

Buzdolabımız bozuldu.:KK37:Marka tavsiyerleriniz var mı?Bana araştır dediler de,ne bilim ben şimdi ya.Sonra üstüme kalır valla.:KK52:

Müzik cd'si yapıyorum da.Bu şarkıyı da dinlemeyeli baya olmuştu.Milletin müziksizliği deşilmiş galiba.İki gündür gelen giden bitmedi.:KK37:

[video=youtube;cf42_T-s3PM]http://www.youtube.com/watch?v=cf42_T-s3PM[/video]

Son zamanların en çok istek alan parçası.Düğünlerde en çok bu parça çalınıyor.:124:

[video=youtube;gXJvCab3Xt8]http://www.youtube.com/watch?v=gXJvCab3Xt8[/video]

Aynen Aslı'cım dediğin gibi, yabancı dizileri izleye izleye dizi yazıyorlar. Ya resmen uyarlama yapıyorlar ya da karakterler sinemadan fırlama oluyor.Çok da yapmacık oluyor. Zaten dizilerde hep bir moda oluyor, birşey tutunca devamı geliyor. Asmalı Konak'tan sonra konak dizileri, Yaprak Dökümü'nden sonra roman uyarlaması diziler, şimdi de yabancı dizi uyarlamaları.

Aslı, beyaz eşya markalarından hiç anlamıyorum valla ben de.

The O.C yi izlemistik biz.kardesim sahne sahne hatirliyor da ben pek hatirlamiyorum.cok da uzun surmustu bakalim Medcezir kac sezon olacak.gerci bizmkiler uc bolumden bir bolum yapiyorlar.
Bence Bekodan sasmayin.Arcelik de ayni zaten.Beko: Arcelik

Kayipi izlemem.gecen senelerde kizim olmadanli bisey vardi.onda da kiz kaciriliyordu.sevmiyorum oyle dizileri.ailenin kirli camasirlari cikiyor filan klasik yani.
Fatih Harbiyeyi de izleyecegim sanirim :) bu sene ergenlere dondum dizi manyagi olacagim sanirim :)))

Ben cok begendim Niluferi.fizigi filan iyiydi.saclari da cok hosuma gitti.uzamis biraz dalgaliydi.gokselin gibi.sohbet de ediyor.hukumete hafiften laf da cakti bu arada :))

Yettiiiim Filiztoşum. Dün için işyerinden arkadaşlar geldiler. Eee haliyle beni bir hafta önceden telaşe sardı. Temizlik, hazırlık, doktor işleri. Giremedim bu ara.

Valla yeniler fena. Bizim delüğanlı da iyice söndü. Hiç ses, seda yok. Fatih Harbiye'yi hiç beğenmedim ben.

Aslı, S. Aksu'nın kıyafetleri hakkında, al benden de o kaa diyorum. çok yakışırmış gibi göğüsleri fırlatıyor. Yalnız geçenlerde bir kıyafey giymişti kapalı, o çok yakışmıştı. Ne yaptınız dolap işini. Arçelik al, servis işi iyi. Bizde herşey Arçelik.

Mukaddesim de iyi kaldı Armtlu'da. 2,5 ay oldu.

Aslı, oyumu verdim.

Son düzenleme:
Emel yolu buldun yani sonunda.:KK1:

Niye o kadar telaş yapıyorsun misafire.Misafir umduğunu değil bulduğunu yer:)Ne yaptın bakayım misafire.Menüyü alayım.:KK53:

Buzdolaplarına dün bakmışlar.Ben de Arçelik Beko dedim ama ablam Arçelik istemiyor.Hem de çok pahalı diğerlerine göre.Lc diye bir marka var.Onu beğenmişler.Bir de Sıemens bulurlarsa ona bakacaklar pazartesi.

Emel beğendiğine verseydin oyunu.Sonra şaibe çıkmasın.:KK53:Millet oy istiyormuş topiklerde.:KK19:Zaten birinci belli gibi.Neyse daha da katılmam zaten:)

Fatih Harbiye akşam baya sıkıcıydı.Biraz aksiyon lazım o diziye.

Son düzenleme:
Emeltosum hosgeldin ozledim sen.bu sene dogumgunum de kutlamadin ama telasen varmis affettim seni :)))
Misafir isi zor temizlik yemek kac gun ugrasiyorsun.geldikleri zamanda herkes salonda sohbet ediyor sen yine mutfakta kosturuyorsun.ne o arkadaslarin gelmis ama sen iki laf edemiyorsun.

F-H aksam icim bayildi cok uyusujtu.sinasiye ne oluyor gicik oldum kizin nisanlisi degil.baba da her seyi sorguluyor ama sinasiye bisey demiyor.nerimanla macit sahneleri daha cok olmali.asli da bi salak.evlendin namusunu temizledin ayril gitsin iste.
Aslicim sen hevesini kirma canim.yine olursa yine katil.baska yerlerde katil.sevdigin seyi yapmaktan geri durma canim.

Aynen Aslı'cım dediğin gibi, yabancı dizileri izleye izleye dizi yazıyorlar. Ya resmen uyarlama yapıyorlar ya da karakterler sinemadan fırlama oluyor.Çok da yapmacık oluyor. Zaten dizilerde hep bir moda oluyor, birşey tutunca devamı geliyor. Asmalı Konak'tan sonra konak dizileri, Yaprak Dökümü'nden sonra roman uyarlaması diziler, şimdi de yabancı dizi uyarlamaları.

Aslı, beyaz eşya markalarından hiç anlamıyorum valla ben de.

Evet Selen'ciğim dediğin gibi biri yeni bir şey yapınca diğerleri de onu izliyor.Mesela bir dizide biri hamile,bakıyorsun diğer dizideki de hamile.Hep birbirlerinden görüyorlar.Ya da toplanıp fikir alışverişi mi yapıyor bu senaristler nedir.Seninki bu hafta hamile kalmasın benimki bu hafta hamile diye.:KK60:Yabancılardan uyarlıyorlar ama bizi yansıtmıyor ki.Çoğu samimi sıcak gelmiyor bana.

The O.C yi izlemistik biz.kardesim sahne sahne hatirliyor da ben pek hatirlamiyorum.cok da uzun surmustu bakalim Medcezir kac sezon olacak.gerci bizmkiler uc bolumden bir bolum yapiyorlar.
Bence Bekodan sasmayin.Arcelik de ayni zaten.Beko: Arcelik

Kayipi izlemem.gecen senelerde kizim olmadanli bisey vardi.onda da kiz kaciriliyordu.sevmiyorum oyle dizileri.ailenin kirli camasirlari cikiyor filan klasik yani.
Fatih Harbiyeyi de izleyecegim sanirim :) bu sene ergenlere dondum dizi manyagi olacagim sanirim :)))

Valla Kayıp'ı ben de izlemem diyordum ama otururken görünce izlemeden duramadım.Psikopat bir tip var.Allah muhafaza millet onun yaptıklarını örnek almasa bari.Malum bizim toplumdaki cahiller nerede kötü birşey var alıyorlar beyinlerine.

Ben cok begendim Niluferi.fizigi filan iyiydi.saclari da cok hosuma gitti.uzamis biraz dalgaliydi.gokselin gibi.sohbet de ediyor.hukumete hafiften laf da cakti bu arada :))

Filiz'ciğim hükümete laf çakmayanı dövüyorlar zaten:)Ama asıl olan herkes hükümete laf çakarken çakmak değil,kimse sesini çıkarmazken çakmak.O zaman samimi olduğunu anlarım.Nilüfer'in bu resmi üzerine demiştim çökmüş diye.Gerçekten de öyle duruyor burada.

mMH95.jpg

Emeltosum hosgeldin ozledim sen.bu sene dogumgunum de kutlamadin ama telasen varmis affettim seni :)))
Misafir isi zor temizlik yemek kac gun ugrasiyorsun.geldikleri zamanda herkes salonda sohbet ediyor sen yine mutfakta kosturuyorsun.ne o arkadaslarin gelmis ama sen iki laf edemiyorsun.

F-H aksam icim bayildi cok uyusujtu.sinasiye ne oluyor gicik oldum kizin nisanlisi degil.baba da her seyi sorguluyor ama sinasiye bisey demiyor.nerimanla macit sahneleri daha cok olmali.asli da bi salak.evlendin namusunu temizledin ayril gitsin iste.
Aslicim sen hevesini kirma canim.yine olursa yine katil.baska yerlerde katil.sevdigin seyi yapmaktan geri durma canim.

Misafirin geleceği gün garson tutacaksın en iyi çözüm bu.:KK1:Ben olsam masaya tüm yiyecekleri koyarım.Herkes istediğini alsın.Bir de odaya elektrikli çaycılardan takarım oldu bitti.Çay için mutfağa gidip gelmem.Hem tembel hem de çok akıllıyım.:KK60:

Adam Şinasi'yi damadı gibi görüyor da onun için birşey demiyor.Dediğin gibi esas oğlanla esas kız sahneleri olmayınca sıkıcı oluyor.Daha çok olmalı.Aslı fazla duramaz zaten orada.Kaynana da ne uyanık çıktı.Kızı istemiyordu şimdi de hamile kalsın diye bakıyor.Tabi hizmetçisini buldu,kaçsın istemiyor.

Yok ya katılmam.Emeğe değil süse püse oy veriyorlar.Kendim için söylemiyorum bunu.Çok güzel börekler var aldıkları oylara bak.Hiç adil değil.:KK19:Ben yine yaptıklarımı eklerim o yeter.

Son yaptığı keki eklememiştim buraya.Filiz gözünü kapat.:KK1:Lokum kek.

spRG.jpg

dRne.jpg

LE9G.jpg

Tarkan dinleyesim geldi.Son ses uyandırdım tüm apartmanı:)))

[video=youtube;ROKB9GYOrPk]http://www.youtube.com/watch?v=ROKB9GYOrPk[/video]

[video=youtube;2O-4lcwmBsE]http://www.youtube.com/watch?v=2O-4lcwmBsE[/video]

Tarkan candir :KK66:
Gercekten de o resimde cok yasli duruyor.kadin.agir bi hastalik gecirdi ama performansi sesi superdi.dedigim gibi fizik de iyiydi mini giymis.surat makyaj harikasidir tabii.o kadar kapaticilari bana surseler uc yasinda bebek gibi olurum :)))
Asli ya kapattim gozumu :)) dayanamadim actim :)))

Sen bize yap yemeklerini.bakarsin gunun birinde elinden yemek de kismet olur.

X