Hoşbeş Sayfası

Patronum yarın nişanlanıyor galiba.Aradı geç gelecekmiş.Nişan alışverişindeler sanırım.İki kere gördüğü kızla hemen nişanlanıyor deli mi ne.Buna kör topal da gösterseler alacak durumda.Ne büyük bir cesaret.Kız çok fena.Şimdi aşktan gözü görmüyor ama çok çekecek çok.

Emel, imrenerek okudum senin kış hazırlıklarını. Ben hiç anlamam konserve yapmaktan, turşu yapmaktan, salça malça, hiç anlamam. Reçel de yapmadım yıllardır. Ama imrendirdiniz beni şimdi. Yapmam lazım Çubuk turşusu demişsin hain Emel, turşuya dayanamam ben Off olsa da şimdi yesek kütür kütür

Aslı senin patron hani şu kitaptan, internetten kız tavlama sanatını öğrenmeye çalışan değil mi? O yazıştığı kızla nişanlanıyor yani, ne çabuk? Ne acelesi varmış öyle

Son düzenleme:
Aslı senin patron hani şu kitaptan, internetten kız tavlama sanatını öğrenmeye çalışan değil mi? O yazıştığı kızla nişanlanıyor yani, ne çabuk? Ne acelesi varmış öyle

Evet o Selen'ciğim.Cahil işte.Buldular buna bir kız.O da balıklama atladı.Kaç kere görüştün sen bununla diyorum üç diyor.Herkes iyi dedi ne bilim diyor.Sizin aileye uyacak mı diyorum.Önce bir duraksadı.Uyarım dedi diyor.O da biliyor uymayacağını da kapıldı bir kere. Bunların üç katlı evi var.Bütün kardeşler aynı binada.Birbirlerine çok tutkunlar.Kazanç ortak.Kız kayınvalide ve kayınpederle yaşayacak.Köylü kızlar bile kabul etmedi birlikte yaşamayı bu kabul etti.Şimdiden artık onlar yok ben varım diyor.

Dizifilm sitesinin firum bolumu acilmiyor.siz acabiliyor musunuz?

Selen evet o oyuncu havuzda kizi open.sen de tam sahneyi gormussun :))
Bize tursu yasak seneler oldu yemeyeli.

Son düzenleme:
Dizifilm sitesinin firum bolumu acilmiyor.siz acabiliyor musunuz?

Selen evet o oyuncu havuzda kizi open.sen de tam sahneyi gormussun :))
Bize tursu yasak seneler oldu yemeyeli.
Yazın başından beri problemli orası.Girilse de çok yavaş açılıyor sayfalar.

Kız Selen'in günahını alma ben sordum soruyu:)

Niye yasak?Mide probleminiz mi var?Zararlı diye mi?

Öffff gece 10'a kadar buradayım.Bunun nişan işinin ucu bana dokunacak.Oraya buraya gider nişanlısıyla,Aslı kal der durmadan.Baştan önlemini almalıyım.10'a kadar gelin muhabbet edelim.

Aslı, senin anlattığına göre senin patronun evlilik işi yaş. Baksana şimdiden ben varım, onlar yok diyorsa kız. Şimdi herşey adamın gözüne hoş görünür de evlenince cicim aylarından sonra batmaya başlar.

Evliliği oyun zannediyor ya bu insanlar, nasıl kızıyorum. Düşünüp taşınmadan, iyice içini dışını öğrenmeden nasıl böyle bir maceraya atılıyorlar.

Yazık sana Aslı, geç saate kadar oradasın demek.

Güneşi Beklerken'deki öpüşme sahnesi de olay olmuş, gazetelere çıktı. Ne vardı ki oysa? Birlikte havuza düşüyorlar, dipten çıktıklarında öpüşüyor durumdaydılar da, doğru dürüst birşey seçilmiyordu ki, sular falan. Ya da ben mi dikkatli bakmadım?

Evet Filiz, ben dikkat bile etmemişim, sen günahımı almışsın.

Evet yazık bana.

Selen millet bodoslama dalıyor valla evliliğe.Devir mantık devri.Aşk da sonradan gelir diyorlar heralde.

Gazetelere haber olsun işte.Bir öpüşme görmesinler hemen işliyorlar.Ben balkonda otururken bir yandan da televizyona bakıyordum o sırada gördüm.Yoksa hiç sevmem klasik sahneleri.

Amerika vatandaşlarına Adana'yı terkedin demiş.Savaş bize de sıçrayacak galiba.Bindik bir alamete gidiyoruz kıyameteYeğenim de yeni gelmişti oradan.

Evet Aslı, ciddi ciddi savaş tehlikesiyle karşı karşıyayız. Hiç yoktan müslüman komşumuzla savaştıracaklar bizi. Allah islah etsin, Allah akıl fikir versin bizim yöneticilere de..

Bizim memleketimizdeki üstleriyle milleti vuracaklar.Suçlusu biz oluyoruz.Başbakan da maşallah freni patlamış kamyon gibi yol alıyor.

Annemin tansiyonu ve hemoroidi var.kesin yasak ona.benim de cildime dokunuyor aci eksi baharatli seyler.ben de yiyemiyorum tursu ve daha bircok seyi.kardesimle babam alir arada bir .o kadar.halbuki annem de cok guzel yapardi tursuyu.

Asli sen niye 10 a kadar kaldinki dukkanda?

Senin patronda alem daha dun internette biriyle yazismiyor muydu ? Ne ara bunu buldu:))

İstanbul 2020 aciklanacak.dune kadar kacirirsak Gezi olaylarindan kaciririz diyorlardi bugun nurtopu gibi savas ihtimalimiz var elimizde.

Bizde fasülye turşusunu kışın bolca kavurur annem.Komşular oturmaya gelince illa ondan yapar.Annemin de tansiyonu var bak o hiç yemeden durmaz.Ama önce tuzunu çıkarıyor ya dokunmuyor demekki.Bizim köyde anneannemler sabah kahvaltıda mısır ekmeğiyle kavurup yerlerdi:)

Akşamları patron duruyordu ya dükkanda.Onun da nişanı olunca ben durmak zorunda kaldım.Saat onbire doğru aradı karşıya gel bırakayım seni diye.Beş dakika önce gittim kimse yok.Yukarı doğru çıkıyorum diye mesaj attım.Ben eve yaklaştım neredesin diye arıyor.Kızla konuşmak için yeni hat aldı onu takmış meğer.Gelme ben eve yaklaştım zaten dedim.Tırsttım ama giderken biraz.Akşam gelsin ifadesini alacağım.Çok bekler artık kalayım diye.

İnternette konuştuğu kız işte bu.

Günaydın. güzel bir tatil günü olsun herkes için.

reihino,suskun_sultan merhaba arkadaşlar.

Dün yine Sultanahmet tarafına attım kendimi. Büyük Saray Mozaikleri Müzesi'ni gezdim, Küçük Ayasofya camiini gezdim, dolaştım epeyce güzeldi valla. Aslıcım, gezi yazısının devamı gelsin demişsin ya, sırf senin için gezdim, sana yazı yetiştirebilmek için

Selen'ciğim İstanbul'un tadını sen çıkarıyorsun valla:)Yazıyı göremedim ama.Yazdığın siteye baktım yok.Gerçekten seviyorum gezi yazılarını,programlarını.Acun eskiden dünyayı gezerdi ya.Gece yarısına kadar oturup izlerdim.

Ben de dün gece kına gecesine gittim.Bu akşam da düğündeyim.Yıllar olmuştu kına gecesine gitmeyeli.Parklarda basket sahası olur ya. Burada basket sahasında yapıyorlar kına gecelerini.Ohh geniş alan bir de bedava ne güzel.Görmeyeli kına geceleri de değişmiş.Bildiğiniz düğün oldu.Erkekler,kadınlar karışık.Kına yakılırken kızlar başlarına tül geçirdiler.Ben ilk defa gördüm.Köyden indim şehre gibi bakakaldım.Bizim mahallede pop star yarışmasına katılan bir kız vardı.O geldi şarkı söyledi.Epey eğlenceliydi yani.Hava soğuktu ama donduk.Onun için tez kalktık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…