Hoşbeş Sayfası

Günaydın kızlar Burada çiçek veren simge yok değil mi? Onu severdim ben...Ben de çiçek yerine, öpücük verdim size...
Emelim paylaştığın faydalı bilgiyi okudum tekrar. Doğru valla, susuzluk fena yapıyor insanı. Ben de hep unuturum su içmeyi.

Emel başınız sağolsun.Tüh üzüldüm.Kaç yaşındaydı?Kalp krizi çok arttı Ama dedim hasta falan değildir inşallah diye.Evin içinde ne oluyor hep hastalanıyorsun yahu.İyi bakmıyorsun kendine demek.

Meryem Uzerli'nin röportajını okudun mu?Hürriyet gazetesinin sayfasına girip Ayşe Arman'ı bul oku oradan.Kadına kızıyordum ama çok samimi bir röportaj vermiş.Hak verdim kadına.Resmen bunalıma girmiş.İntihara bile kalkışmış buradayken.

Ne bilim ilk anda salak gibi olduk.Sonradan da pişman olduk ama iş işten geçti.Belki de yalan yapıyordu çocuk hiç bilinmez.

Faydalı bilgileri yarın okurum.Evdeyim lahmacun tarifi bakmak için çıktım yukarı kaldım öyle.Lahmacun yapacağım da.

Selen'ciğim var çiçek bak.Altta fazlası var ya ona tıklayıp bulacaksın.

Asliiii kotusun sen kotusun :))))
Emelim ya gecmis olsun artik hastaliklar.basiniz sagolsun bebecige cok kotu olmus (( yasi vardi herhalde kuzenin.ikinci evlilik agir geldi herhalde esine de zor simdi.

Senin pisiler masallah iyiler .

Asli bu Korkut bu Cenneti nerden buldu kim bu? Zuhal Olcay kac cocuk dogurmus bilmiyir mu ki .hem Korkut hem saf kiz var.( parca parca izleyip bi toparkayamadim diziyi )

Selen gidersin eskisehire bi firsat cikar bakarsin.
Mhtar faideli bilgilerin devamini bekliyoruz

Aslı, yaptın mı lahmacunu? Yaptıysan fotoğrafını çektin mi? Peki tarifi? Kolay lahmacun diye bir tarif rica ediyorum site için.

Yaşasın, çiçek veren simgeee

Filizcim, Cennet Gönül Hanım'ın kızı değil, Korkut kadını kandırdı, "senin kızın bu diye". Gönül, bir tane çocuk doğurduğunu ve onun öldüğünü sanıyor. İkiz doğurduğunu söylememiş annesi ve şoför Tahsin...

Son düzenleme:
Hmmmmm anladim Selencim.Yazik ama kiza simdi alisti zengin eve.anne filan da diyor kiz.dizi guzel de hem ya sabah tekrarlari vardi ara ara ona bakiyordum ya da gece ara ara toparlayamadim.
Gonul bi ogrense Tahsinin canina okur.ne saklamislar kadindan.
Korkutun hastalik noldu?
Saf kizin koca da yamuk.guzelim cocugu annesine karsi dolduruyor.

Filizcim, saf kızın kocasının gözü evde. Ev saf kızın üzerineymiş, adam kızı delirdi diye gösterip evi ele geçirmek için gelmiş oraya...
Evet ya, Korkut'un yaptığı da çok kötü.Kızcağız annesini buldu sanıyor, insanın da duygularıyla böylesine oynanmaz ki.
Korkut'un hastalığını sormuşsun. Valla en son düşüp düşüp bayılıyordu, burnu kanıyordu, yani hastalığı ilerliyordu...

Vay susuzluk ne çok hastalığa davetiye çıkarıyormuş.Ben de hiç içmiyorum.Yanıma koyuyorum içmek için o bana bakıyor ben ona.Çok romantik bir şekilde bakışıyoruz.İçmeye çalışacağım bundan sonra.

Selen'ciğim tam da istediğin gibi bir tarif oldu:)O kadar pratiktiki.Pizza usulü lahmacun oldu.Şimdi tek tek hamuru kim açacak,tepsiye ince bir şekilde döşeyim gitsin dedim.Hamuru tepsiye yaydım.Lahmacun içini de hazırlayıp hamura yaydım.Lahmacun gibi çok ince olmasa da bence gayet güzeldi.

Filiz bu Cennet Korkut'ların verildiği zaman verilmiş yurda.Onun için buldu onu.Sinir oluyorum bu Korkut'a.Halen niye saklıyorsa.Kardeşinin hayatı kurtulacak işte.Hastalık yalan oldu galiba:)Maşallah turp gibi.Senaristler nasıl işin içinden çıksak diye düşünüyorlardır:)

Valla biz o kadarını da yapamayacak kadar tembeliz galiba.
Tarifi siteye koydum, çok teşekkür ederim canım...

Ben de fena üşütmüşüm galiba.Camın önünde yatıyorum.Hava da çok sıcak mecbur açıyorum camı.Koskoca yaz birşey olmadı şimdi kıpraştıkça sırtıma bıçak saplanıyor gibi oluyor.

Algida'dan dondurma almayın sakın.Kardeşim yerken içinden kötü birşey çıkmış.Söylemeyeyim şimdi mideniz bulanmasın.Zaten kanserojen maddeler içeriyormuş.Söylemiştim daha önce.Diğer markalara yönelin ya da külahta satılan yerlerden alın.Ben öyle yapıyorum.

Sonunda Ceylanin namus da sizlere omur oldu :)))

Gunesi Beklerken izliyor musunuz? Onunda sabah tekrarlari basladi.ona da basladim bakalim :)) izleyen varsa sorum var :))

Filizcim, Güneşi Beklerken'i izliyorum biraz. İzleyecek başka birşey olmadığı için...
Sor bakalım, bilecek miyim?

Aslı, neye hangi markaya güveneceğimizi şaşırdık zaten. Kanserojen madde içermeyeni var mı ki zaten...
Bu hormonlu, katkı maddeli yiyecekler, bu sağlıksız yaşam zaten hepimizi hasta etti. Geçen gün arkadaşımın 14 yaşındaki oğlu safra kesesinden ameliyat oldu. Taş varmış, safra kesesini almışlar. Eskiden 45-50 yaşından önce görülmeyen bir hastalıkmış safra kesesi sorunları, şimdi çocuklarda bile taş oluyor. İşe bak...
Bizim ailede de birtek büyük ablamda safra kesesi kaldı, diğerlerimiz aldırdık...

Aslıcım, geçmiş olsun. Dikkat et kendine. Açık bırakılan pencere öyle, bir anda hasta ediyor. Bir gece sert esmiştir, kapmışsındır şifayı.
Bundan sonra pencereyi açık bırakma bari canım, daha kötü olma...

Güneşi Beklerken Emre Kınay'ın oynadığı dizi mi?Ben pazartesi oynayan Umudum Var'a bakıyorum,bir de Aşk Hikayesi'ne.

Sağol Selen'ciğim.Artık sonbahara giriyoruz kapadım camı.

Evet canım, Güneşi Beklerken'de Emre Kınay oynuyor...Süper bir dizi değil de, seçenek olmadığı için izliyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…