Hoşbeş Sayfası

Senin anlattığın gibi ben de bir kere minibüste rastladım. Çocuk ölüyor diyor, telefondakinden para istiyor, yalvarıyor. Ben de çok üzülmüştüm. sonra da düşünmüştüm, dolandırıcılığın bir şekli olabilir mi acaba? olabilir de aslında. Yüksek sesle telefonda konuşuyor, etraftaki herkes duyuyor, acıyıp da para versinler diye de olabilir. İnsan herşeyi düşünüyor artık. Zor durumda olan insanlar olduğu gibi, çok miktarda dolandırıcı da var etrafta. Yıllar önceydi, kaybolan köpeğim Zeze'yi ararken bir dolandırıcı tarafından biz de kandırılmıştık. 2006 yılıydı, 400 TL'miz gitmişti.

Selen bizim de aklımıza geldi ama çocuk da hasta gibiydi.Rol yapıyorsa iyi oyuncu valla.Eğer öyleyse de allah ıslah etsin.Bütün günümüzü mahvetti.İnsanların duygularıyla oynamak çok kötü.

Ablam da başağrısı için bugün İstanbul'a gidiyor.Orada bioenerji yapan bir adam varmış ona gidecek.Son çare o artık.İnşallah fayda görür.

Filiz duymasın biz yine pasta yaptık.:KK1:

bCNH5.jpg

Meryem Uzerli eski sevgilisinden hamileymiş.:KK14:

Ablam da başağrısı için bugün İstanbul'a gidiyor.Orada bioenerji yapan bir adam varmış ona gidecek.Son çare o artık.İnşallah fayda görür.

Amin.İnşallah faydasını görür. Denemek lazım tabii. Ama o hacamat işi tehlikeliydi ya. İyi ki kötü birşey olmadı.

Amin.İnşallah faydasını görür. Denemek lazım tabii. Ama o hacamat işi tehlikeliydi ya. İyi ki kötü birşey olmadı.
Evet tehlikeliydi ama napsın çare arıyor işte.Kafası şişti zaten.Kaç gün sonra geçti.Kadın da para basıyor yalnız.Fayda gören var demekki.

Aslı, yapın yapın pastaları, yiyin. Bize yazık değil mi?:KK43:

Siz de yapın.:KK56:

Filiz duymakla kalmadi ayni zamanda o guzelim pasta resmi gozune gozune sokuldu :))))
Ramazanda canim mozaik.pasta istemisti.iki hafta gecti malzemeleri aldik.ramazan bitti bayram bitti hala yapamadik :))) canim da nasil istiyor.evde durdugum yok geziyorum aksam olunca aklima geliyor.

Evet ya, okuyunca üzüldüm ben de. Adam çocuğu istemediği için ayrılmışlar. Tek başına doğurup büyütmeye karar vermiş. Herkesin kendi kararı. Ama zor birşey ya. Çocuk için zor. Annenin yaptığı bencillik burada...

Filiz çooooooook tembelsin.:KK24:Ben sana yapıp yollasam daha çabuk yerdin.:KK1:Annen veya ablan yapsın.Benim canım birşey isteyince telefon ediyorum akşama hazır oluyor.:KK53:Bu da genelde çok sık olur.:KK1:Sağolsunlar yapıyorlar.

Hiç anlatmıyorsun nereleri geziyorsun.Yediğin içtiğin senin olsun gezdiğin yerleri anlat.

Bugün de Meryem için Almanya'ya gittikten sonra hamile kaldı yazıyor.Ama bence Can denen kişiden bebek.

Son düzenleme:
Hadi bundan da geri kalmayın.Çok güzel oluyor.Dün başlık açmıştım bunun için buraya da ekleyeyim.

2 dilim bayat ekmek içi
3 diş sarımsak
1,5 kaşık biber salçası
1 tane küçük çok ince kıyılmış soğan(İsteğe göre)
1 kaşık yoğurt
1 çorba kaşığı limon suyu
1 çorba kaşığı zeytinyağı
Karabiber,pulbiber,kimyon,tuz
Ceviz

B9PIQ.jpg

Bitişiğim büfe.Büfedeki çocuk arada dondurma getirir bana.Bugün de getirdi.Bir ısırık aldım.Aklıma oruç olduğum geldi.:84:Attım çöpe:KK43:

Niyetlisin demek. Allah kabul etsin Aslıcım.

Kahvaltılık karışım güzel görünüyor. Eline sağlık canım.

Evet canım niyetliyim sağol.

Güzel oluyor bu çemen.Deneyin çok kolay zaten.

Fındık ezmesini de koyayım kusur kalmasın.:KK1:İçinde sadece fındık,pudra şekeri ve vanilya var.

QcvI8.jpg

I6V14.jpg

Kprzj.jpg

Ablam bioenerjiciden çıkmış şimdi.Masaj yapmış her tarafına.Çok acıdı diyor.Bakalım cumartesi bir seans daha varmış.

Bir de Boğaz Köprüsünü gördün mü diye sordum.:KK9:

Bu karisim bizimkilerin cerkez tuzuna benziyor.sogan filan yok bizde.cejilmis ceviz, kisnis ,biber salcasi ,sarimsak tuz koyuyoruz biz.cok lezzetli bisey ya.niye koydunki Asli :KK43:((( :))))
Nerdeee annem kardesim yapicak.kardesim calisiyor zaten.

X