Hoşbeş Sayfası

Bu sağlık ocağındakiler beni sinir ediyor.Bakalım ne gün cıngar çıkaracağım.Alt katta masada toplanıp kahvaltı,muhabbet ediyorlar,ben yukarıda hemşire arıyorum.Ohh ne ala kapıyı kilitle in aşağıda muhabbet et.O ona yolluyor o ona.Kimsenin kimseden haberi yok.Millet boşuna devlete kapağı atmak istemiyor.Yan gel yat yeri nasılsa.Onları bir şikayet edersem görürler.:KK35:

Bu bacakları görünce bir kıza ait sandım.Ama kiminmiş biliyormusunuz.Sibel Can'ın oğlunun.:KK53:Bu ne ya kız gibi dar paça,bir de süslü babet giymiş.Töbe yarabbim ya.:KK37:

Lbhu.jpg

Feyste bir arkadaşım paylaşmıştı.Gerçekmiş:)

Adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır

arabaya.

Adam arka tarafa biner...
...
Şoför...

- eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der...

yolcu

- ben Azraillim..canını almaya geldim der......

Şoför alaycı bir tavırla

- sen mi Azrailsin der. Yav senin gibi Azrail olur mu hiç der...

Yolcu sakin bir tavırla

- sen daha önce Azrail gördün mü de

tarif ediyorsun der...

Ve ekler yolcu...

— inanmadın bana öylemi? Der...

Şoför

- inanmadım tabii der...

.yolcu

- o zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksın der.....

gerçekten de adamın dediği gibi şoför 200 metre ilerde bir yolcu

daha alır... ama yolcu ön tarafa oturur...olaylar bundan sonra daha da enteresanlaşır.....

Şoför yanındakine...

eee sen kimsin nereye gidersin der....

öndeki

- ağabey ben merkezde bir yerde indirirsen çok sevinirim adım falanca der......

şoför

- Yav ; şu arkadaki adam bana Azraillim diyo görüyor musun şu herifi hem iyilik ediyoz hemde dalga geçiyor zibidi der....

öndeki arkaya bakar ama kimse yoktur....

öndeki

- abi arkada kimse yokki.....

şoför hışımla arkaya bakar ve

- körümsün be adam arkada oturuyor ya

öndeki arkaya bir daha bakar ve

- abi senin kafan iyimi yoksa dalga mı geçiyorsun der...bu sefer

arkadaki söze girer....

- gördün mü der öndeki beni ne duyabilir nede görebilir der şoföre.

şoförün bir anda dizlerinin bağı çözülür bet beniz atar....

Arkadaki şoföre...

hadi der arabayı kenara çek 2 rekat namaz kıl canını alacam der.....

şoför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve iner arabadan.....

sonra....

sonra ne olmuş biliyor musunuz?????

adamlar arabayı aldığı gibi kaçmışlar...

Daha önce de yazmıştım galiba.Bir müşteri çocuk var.Ayrıldığı kız arkadaşlarına kızın sevdiği bir filmi yolluyor.Ama kopya da istemiyor orjinal olacakmış:)Şimdi gelmiş başka bir film soruyor.Filmin adı Aşka Fırsat Ver:)Dedim ne masraf yapıyorsun giden gitmiş.:KK60:Olsun yaşanırken iyi şimdi mi kötü diyor.Böyleleri de var yani.:111:

Şu resme inanamadım. Kız bacakları onlar yaa.:KK53: Ayakkabılar da öyle. Şaştım kaldım. Ne acayiplik yapacaklarını şaşırıyor ünlüler ve onların yakınları.

Şu resme inanamadım. Kız bacakları onlar yaa.:KK53: Ayakkabılar da öyle. Şaştım kaldım. Ne acayiplik yapacaklarını şaşırıyor ünlüler ve onların yakınları.

Selen bence de kız bacakları.:18:Büyük cesaret o pantolonu giymek.Ama nette ne yorumlar var hakkında bilsen.:KK14:Para o kadar bol ki ne yapacaklarını şaşırıyorlar artık.Yapacakları ulaşacakları birşeyleri yok çünkü.Nerede bir absürtlük onun peşindeler.

Güzel şarkı.:KK31:

[video=youtube;C_bh0vgHsZ0]http://www.youtube.com/watch?v=C_bh0vgHsZ0[/video]

Emelim ya noldu sana bule.kaportayi toplat biraz.yengemin kulaklari cinlasin.annem suram soyle oldu buram boyle oldu yaslilik mi acaba diyince " bu saaten sonra kizamik olcak degiliz ya tabii yaslilik" demisti :)))

Asli gercekten ne cok hamur isi yapiyorsunuz.biz ayda yilda bi kez yapariz.

ER i ben de izlerdim.son sezon bolumlerinde yaslanmisti o hemsire.clooneynin sevgilisi rolundeydi.hatta son sezonlarda cikmisti askitom da son bolumde diziye saygidan son saniyelerde uzaktan gorunmustu.sevgilisini gormeye gelmis.ayrilmislardi galiba ama cocuklari vardi.

O resmi ben de gordum ve o ha dedim.yalniz ne duzgunmus ohlanin bacaklari :))))))))
Ebru gundes yine hamileymis buldu zengin azeri cocugu tabii.

Bugün gittim sonucu almaya. Enfeksiyon tebii. Sağ bademciğim ve sağ kulağım, remazanda 2 kez ağrıdı. 2-3 gün içinde geçtiydi. Hatta dilimin kökünde aft çıkmış gibi acıdıydı. Ülen insan bir ayna alıp ne oluyor benim boğazımda diye bakmaz mı. Az evvel baktım. Sağ bademciğimin üzerinde 3 tane beyazlık bir de mercimek küçüklüğünde boncuk gibi bir şişlik var. Ne manyağım ben ya. İşi menapoza bağlayıverdim. İltihap ateş yapıp duruyormuş meğerse. İğne yazıyorum dedi doktor. Aman dedim, en sevmediğim şey. Antibiyotikle ağrı kesici falan yazdı. Geçmezse gel dedi. Geçer inşallah. Antibiyotik yokken millet ne yapıyordu acaba.:KK53: Dün kanımı alan salağa sağ kolumdan alır mısın dedim. Olur dedi. Soluma oturup, sağ kolumu tersin tersin uzattırdı bana. Bir yandan da arkadaşıyla, düğüne gitsek mi gitmesek mi diye yorumlar yapıyorlar. Şimdi patlatacak damarımı derken, öyle bir patlattı ki, daha iğneyi çekerken damarımda nohut kadar tümsek oluştu. O kadar da bastırdım. Kan durdu ama tümsek öyle duruyor. Röntgenin kapısından döndüm. Bu ne olacak böyle dedim kıza. Üstüne basmamışsın dedi. Bir daha alkollü pamuk verdi, bastır iyice dedi. Eve geldim, etrafına morluk yayıldı. Bugün bir torba taşıdım, Kolumum yanı şişti, morluk daha yayılmaya başladı. Telefon ettim. Korkulacak bişey yok, üstüne bastır, bişey olursa acile git dedi. Zilli. Resmini çekip rektöre yollamak var ya, neyse. Birkere de kan aldıktan sonra kolum uyuşmuştu hatırlarsınız. meğer sinire denk gelince öyle oluyormuş. Günde kimbilir kaç kan alıyorlar, nasıl delmeden damara girmeyi başaramıyorlar, şaşıyorum valla. Kimisinin girdiğini bile anlamazsın yağ gibi.

Aslı, bence o bacaklar Sibel Can'ın. Oğlan çocuğunda kalça mı olur. Resmen yanlarında kalça var.
O fıkrayı ben de yeni okumuştum. Sonunda ne yaptıkları kalmamıştı aklımda. Unutmazsam birdaha bakayım demiştim. Bu kaa olur.

Filiztoşum, sen bana ehtiyar mı dedin. :KK22:

Bu resimde normal gibi, Sonraları bi garip olmuş. Nonoşlaşıyor mu yoksa. Bıyık da ne çirkin olmuş. Kimse söylemiyor mu acaba?
$3.jpg

Karıştırırken annesini buldum. Böyle başlamıştı. Daha sonra sanat müziği okur olunca, "iyi aile kızı" olduğunu anladık. :p
$as (2).jpg $as (3).jpg

Son düzenleme:
Geçmiş olsun Emelim. İyi bari,menopoz değil, bademcik iltihabıymış..
Demek kan alınan yer şişti? Şişirirler, bana da oldu birkaç defa. Öyle dikkatsiz, eli işte gözü oynaşta insanlara sinir oluyorum hastanelerde. Ağzının ortasına yapıştırmak geçiyor içimden. Sonra da sağlık çalışanlarına şiddet. Bazen hak etmiyor değiller ya...

Emel bak dedim başka bir hastalıktır o diye.Bademciklerinin şiştiğini nasıl anlayamadın:)İğne hemen geçirirdi alsaydın keşke.İğne alması da dert.Eskiden mahallede iğne vuran komşumuz vardı.O ölümce kaldık ortada.Sağlık ocağına gitmek zor geliyor.Kimse işini doğru yapmıyor şu memlekette.İşini bitir muhabbetine devam et.Şikayet ve dayağı hakediyorlar Selen'in dediği gibi.Morarma normal,benimki de bir haftada geçti.Bazıları çok acıtıyor.Şimdiye kadar bana üç değişik kişi iğne vurdu.Birininki akşama kadar sızladı,diğerinde iğnenin girdiğini bile anlamadım.

Yok kalçalar Sibel Can'ın değil oğlunun:)İster kadın olsun ister erkek dar paça giyince kalçalar fırlıyor.Çok zayıf kişiler dışında yakışmıyor kimseye dar paça.Tombul tombullar giyiyorlar ya sinir oluyorum.Biraz bol paça giyin de kalçalar dengelensin dimi.Yok illa gösterecekler bir yerlerini:/

Evet parayı bulan iyi aile kızı zaten.

Filiz Er dizisinde ikisinin ikizleri vardı galiba.Ben Carter vardı ya ona da hastaydım:)

Eee kek börek yapmsayınca çayı neyle içiyorsunuz.:KK1:Ev dediğin kek kokacak,pasta kokacak.Kapıdan girince o kokuyu alacaksın.Pasta kokan ev yaşayan evdir,sizinki ölü:)))

Akşam haberlerde seyrettim bunu.Tunus'ta din adamına şaka yapmışlar deprem oluyor diye.Adam hiç rahatını bozmamış duaya devam ediyor.:KK9:Sonunda şaka olduğunu söylemişler ona da kızmamış.Bravo valla karizmayı hiç çizdirmemiş:)))

[video=youtube;y8FQeEtRgAo]http://www.youtube.com/watch?v=y8FQeEtRgAo[/video]

Adamın biri burada nerde denize girilir diye sordu.Bendeki cevaba bak.

Arkası hep deniz.:KK60:

Tuhafıma gitti nerde girilir diyince.Çok yabancı buralara galiba:)

Haklısın Aslıcım, kek, börek kokan ev yaşayan evdir, ama sonra gelsin kilolar, genişleyen kalçalar, basenler:KK50:

Son düzenleme:
"Arkası hep deniz". Bu da iyiymiş Aslı :KK1:
"Yoktu bu binalar, buralar hep bostandı" derler ya, seninki de ona benzemiş.:KK34:

Son düzenleme:
Haklısın Aslıcım, kek, börek kokan ev yaşayan evdir, ama sonra gelsin kilolar, genişleyen kalçalar, basenler:KK50:

Selen'ciğim dozunda yiyince birşey olmaz.Biraz da hareket yaparsan kalça basen olmaz.Ben zaten hayret ediyorum rejim yaparken kaç ay şunu yemedim diyenlere.Yersin onu telafi edersin sonraki gün.Hiç bana göre değil.Hayatın ne zevki kalır kendini kasacaksan.Bende mantık bu.:KK1:

"Arkası hep deniz". Bu da iyiymiş Aslı :KK1:
"Yoktu bu binalar, buralar hep bostandı" derler ya, seninki de ona benzemiş.:KK34:

Adam koskoca denizi görememiş nerede denize girilir diye soruyor.:KK1: Ben de arka hep deniz işte dedim.:KK1:

İki de bir kulağım çınlıyor.Kim konuşuyor acaba beni.:KK36:Öyle derler ya.

Klimam bozuldu galiba.Hava da bir sıcak,bir nemli.Tam da gününü buldu:KK43: Sel uyarısı var buralara.Yağsın ama sel olmasın.Çok bunaltıcı çünkü hava.

X