Hoşbeş Sayfası

Bu da pizzamız.Ekmek gibi sert olmuyor.Tavsiye ederim.

Hamburger ekmeğinden pizzalar çok güzel görünüyor.Yapılışı da kolay olduğuna göre, denerim mutlaka.
Bir ara ben de yaptığım yemeklerin fotosunu çekiyordum, bloguma koymak için, bizimkiler de tuhaf tuhaf bakıyordu.

Dene Selen'ciğim güzel oluyor.Biz sabah kahvaltıya veya akşam canımız yemek yemek istemeyince yapıyoruz pratik oluyor.

Hava yine bozdu.Üşüyorum nerdeyse.

Son düzenleme:
Bankayı kredi kartımına yansıyan kart ücreti için aradım,hiç itiraz etmeden iptal ettiler kart ücretini.Halbuki ben hazırlamıştım kendimi kavgaya boşluğa düştüm birden.Önceden üç ayda şu kadar harcayın yansıtmayalım falan diyorlardı.Geçen sene baya cazgırlık yapmıştım mimlediler demekki beni:)

Son düzenleme:
Modern soyguncu bankacıların bile gözünü korkutmuşsun Aslıcım

Temmuz ayında sobayı mı yaktın?

Çok güldüm senin ergenlerden birinin komşun çıkmasına Valla boşuna "dünya küçüktür" demiyorlar

Asli ben de her sene ugrasiyorum kart aidati olayina kardesim de.hel bir de tam harcamami azaltmak icin o ay kac seyden feragat ediyorum aksi gibi tam da o ay 60 lira aidat cikmigor mu deli oluyorum.ben o 60 lr.ya neler aldim diyorum
Gecen sene kardrsim cazgirlik yapti tm bir saat ust yetkiliye kadar ulasti.bu sene senin gibi kavgaya hazir aradi.sak diye kabul ettiler.hevesi kursaginda kaldi.bir hafta sonra ben aradim.kardesimle sartlarimiz ayni harcama miktarlari filan.kabul etmediler.uc aylik sartli iptal yaptilar.bayagi da tehdit etmistim ama ise yaramadi.

"Sizi kardeşime söylerim" diye tehdit etseydin Filizcim.
Modern soyguncu bu bankalar.

Mukaddes abla aradı bugün, konuştuk. İyiymiş hoşmuş. Bayramdan sonra da biraz kalacaklarmış Armutlu'da, Ağustos'un sonuna doğru geliriz herhalde dedi. Çok selam söyledi size. Öpüyorum hepsini dedi.

Günaydın.

Selen aleyküm selam.Baya da kalacak Mukaddes abla.Bir daha konuşursan sen de selam söyle.

Kredi kartında yöntemi bilmiyorsunuz siz.Ben direk iptal edin diyorum.Nasıl olsa bir hafta sonra tekrar arayıp geri veriyorlar.Benim gibi müşteriyi kaçırırlar mı hiç:)Filiz ablandan almayıp senden almaları da ayrı olay.Yıkardım o müşteri hizmetlerini ben:))Direk iptal etseydin bir hafta sonra arayacaklardı emin ol.

Dün sabah kalktım,aynanın önünden geçtim yüzümde birşey farkedip geri döndüm.Baktım yüzüm gözüm kan içinde.Gece baya burnum kanamış bulaştırmışım her yanıma.Yastık batmış hep.Bu yaşıma geldim burun kanaması nedir bilmem.Niye oldu hiç bilmiyorum.

Aleykumselam Selencim vasitasiyla Muko ablaya.
Aslicim oructan tansiyonun yukseldi herhalde.burun ondan kanar.kan sulandirici asprin filan ictin mi? Ya da uykunda burnunu karistirdin :)))
Kanamasi iyi olmus bence bazen burun kanamasi iyidir.yoksa Allah korusun soylemek istemiyoeum daha ciddi bir sey olabilirdi.

Evet tansiyonum yükselmiş olabilir Filiz.Aspirin falan içmedim.İyi mi gelirdi ki.Beyin kanamasından ben de şüphelendim.Başım da bir tuhaf zaten.

Mesaj tekrarı olmuş.

Son düzenleme:
Dün evde olunca yine kendimi mutfağa verdim.Vakit geçmiyor yoksa.Ramazanda evde olmak çok sıkıcı.Ben de bunları yaptım.

Tavuklu,yoğurtlu,sarımsaklı çorba.

Mahlube.

Ramazan pidesi.

Son düzenleme:
Aslıcım, bir kerelik burun kanaması birşey değil, merak etme. Ama şimdiye kadar hiç olmamışken, birkaç kere daha kanarsa doktora gidersin. Filizin de dediği gibi tansiyonun yükselmiş olabilir belki, belki uyurken elini, kolunu burnuna çarpmışsındır, kılcal damar çatlamıştır. Geçmiş olsun canım...

Aslı, çok fenasın ne güzel yemek fotoğrafları onlar öyle. Tavuklu, yoğurtlu, sarımsaklı çorba yemedim hiç, tadı ilginçtir herhalde. Mahlubeyi de bilmiyorum. Ramazan pidesi de pek bir güzel göründü gözüme. Ellerine sağlık. Afiyet olmuştur mutlaka.

Selen ben genelde hasta olmadığım için bana anormal geliyor böyle şeyler.Maşallah diyim kendime:)

Çorbanın bir adı da yalancı paça çorbası aslında.Çorba hastasıyım ben.Düğün çorbasının bir değişiği işte.

Filiz senin tercihlerin ne oldu?Ne zaman belli olacak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…