Hoşbeş Sayfası

Ne sakat bir forummuşuz be kardeşim.Sağlam kimse yok
Boyunda düzleşme zor birşey Filizcim, benim büyük ablamda da var, çok ağrı çekiyor.Aylarca boyunlukla dolaştı bir ara.

Migren berbat birşey Aslı. Bende var. Tuttuğu zaman benim de bütün gün beynim patlıyor, mide bulantısı ve istifra da yapıyor bende.Migrenim tutunca günlerce aç dolaşıyorum,midede birşey tutamayınca ağrı iyice artıyor.Kafayı duvara toslayıp patlatsam da kökten çözsem diye geçiriyorum o anlarda içimden. Bir de malum günlerde migren ağrıları mutlaka ziyaret ediyor beni. Ne çektim ben be, ne çektim.

Filiz bizde varmış o film.Baktım o sahneye ve adamdan anında soğudum.:120:Kadınları öldürüp öldürüp askıya asmış elbise gibi.:120:Nasıl seyrederler böyle filmleri.Ben iki dakika katlanamadım.

Ne oldu böyle herkes sakata çıktı.Kolda uyuşma oluyorsa boyun fıtığı olabilir.Plates iyi geliyor diyor her hastalığa çok bilmiş Ebru Şallı.Bu aralar yapmıyor zehirlenmiş galiba.Öksüz kaldı bizdeki plates aletleri:)

Selen ablamda da bulantı ve istifra oluyor.Daha çok malum günlerde.O da şu kafayı kessem diyor.Çaresi olmaması çok kötü.Şimdi de yeni birşey duymuş.Enseden kan alıyorlarmış.Kötü kan dışarı alınıyormuş.Peygamber Efendimizin de şiddetle tavsiye ettiği ve yaptığı birşeymiş.Hacamat'mış adı.Onu denemek istiyor.

Son düzenleme:
Merhaba gençler.
Hepinize geçmiş olsun canlarım daha yaşınız kaç ne oldunuz hepiniz döküldünüz böyle
Aslı'cım ben de duymuştum kistten kilo verilemiyormuş diye ama eğer azim varsa yok öyle bişey .
Son bir ay da 72 den 68 e hatta 67 ye doğru inmekteyim.Nasıl mı ? un şeker tuz dan uzak her şeyden az yiyerek .
Bu hafta sonu da hem Afyon da hem de Uşak ta yemekli düğün var gel de şimcik keşkek yime arada ödül bahanesiyle yiyecem tabi
bir daha nirde bulcam keşkeği diyerekten bolca yimeği düşünüyorum valla.

Aslı'cım bu nasıl bir yöntem ilk defa duyuyorum önceden bi araştırın kötü sonuçlarla karşılaşmayın sonra.
Bu arada çok geçmiş olsun migren çok kötüdür, Allah acil şifalar versin ablacığına

Abla bende de elektrik kesildi sapık olarak görünce.

Sana yine Afyon yolları görünmüş.Keşkek mi yapılır sizin oralarda da.Bir ben sevemedim onu.Çok yavan geliyor tadı bana.Boşver ye dediğin gibi nereden bulacaksın bir daha.Zaten zayıflamışsın keşkeği hakettin:)

Valla her çareye başvuruyor napsın artık.Bir tanıdık yaptırmış iyi gelmiş ona.Biz de tehlikelidir dedik ama düşünüyor.Ooo neler denemediki.Sülük bile yapıştırdı ensesine.Enseden iğneler falan çok uğraştı çok

Sdlencim migreni bu boyunda problem de tetikleyebilir belki.
boyun peiblemi olmayan yoktur herhalde.cocukluktan basliyor sirtta kutuk gibi cantalari tasiyarak.ders calisirken egiligoruz yamuluyoruz.ben ogretmenlikte hep ayakta kaldigim icin de bel tetikledi agrilari.karninda tasiyir
muko abla kadinlar daha dayanikli ama daha cok rahatsizlaniyoruz.hamilelikte 3 kilo cocugu tasiyor doguruyor 5-10 kilo cocuk tasiyor.bel mi kalir boyun mu.
adet donemi cekilenleri hic saymiyorum bile :) her ay teknik olarak bir dogum gerceklesiyor.

Afiyetler olsun Mukaddes ablam, ye tabii. Keşkek her evde yapılmayan birşey. Benim kapı komşum Adanalı teyze, çok güzel yemekler yapıyor, keşkeki de çok güzel yapıyor. Özel ne yaptıysa, bana da tepeleme bir tabak veriyor sağolsun. Ama onlar da bu yaz karşıya taşınacaklar. Gül gibi komşularımı kaybedeceğim, üzgünüm

Haklısın Filizcim, doğum yapan, bir iki çocuk büyüten kadınların neredeyse hepsinin belinde bir sakatlık oluyor. Yazık...

Malum günleri hiç sorma. Zor be, hayat zor...

bugun girdik annemle acik mra .ne fena biseymis oyle.ilk defa girdim bu aciksa kapaliyi dusunemiyorum :)))
once sessiz sakindi makina sonra tam tam tam tam diye sesler basladi vir vir vir dedi Allah makina bozuldu o da bana denk geldi herhalde dedim :))
saglik kurulusunun sahibi de alt komsumuz.sonra alistim 10 dk surdu.
doktora haftaya gidicem cd verdiler ama hic birsey anlamadim.
Asli uzgunum yakusuklu abiye olan hislerinin icine ettim o filmle:))) keske soylemeseydim ama ben abiyi tum ciplakligi ile gor dedim :))))))

Son düzenleme:
Muko abla simdiden afiyet olsun.keskek hic yemedim nasil birsey o?
Asli Bulut Atlasi diye bi film var.baktin mi hic?nasil bir film merak ettim.

Filizcim hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah annen de sen de.

Hem çıplak hem katil. Zaten hiç beğenmemiştim

Epeydir ara verdiğim trekkinge geri dönüyorum. Pazar günü Kocaeli tarafında Taşköprü Kanyonu'nda yürüyeceğiz...Epeydir üzüntü, moral bozukluğu ve yorgunluktan başka birşey yoktu. İyi gelecek bu yürüyüş...

İki gündür niye kimse gelmemiş? Aslı girip yazardı, ihmal etmezdi. Merak ettim şimdi:44:

Geldim Selen'ciğim.Dün izinliydim onun için gelemedim.Çarşıya gittim daha çok yorulup geldim.Atamadık kendimizi devlet işine böyle eziyet çekiyoruz işte.Devlette olsak iki gün izin,bayram tatilleri,yılbaşı tatilleri ooo.Ama bunun için çaba harcadın mı dersen hayır:)Burada okuyorum da evli,çocuklu çocuklu kadınlar harıl harıl ders çalışıyor devlette çalışmak için.Bravo valla ben yapamam.Tembelim biraz.Sen hiç sınava girdin mi Selen?

Bir de ayakkabıcıyla kavga ettim.Bir buçuk ay kadar önce ayakkabı almıştım ama beğenmeyerek.Adama tekrar değiştirebilirmiyim demiştim tabi yardımcı oluruz demişti.Ben de yazlıklar gelsin diye biraz uzun tuttum bu süreyi.Dün gittim orada laz ve de kaz olan adamın biri değişmedi.Değişiriz diyen değişecekti Allah'ın lazı değişmedi.Bir sürü saydım geldim.İnternette buldum sitesini şimdi şikayet edeceğim.

Doğa yürüyüşlerine başlamışsın yine.Bu sefer biraz uzak galiba.Ama çok güzel ya.Şehir hayatı insanı bunaltıyor.Her yer beton yığını.Bizim bura yine yeşillikli ama o da yavaş yavaş kayboluyor.Sabah bir gürültüyle uyandık.Evimizin yanına inşaat başlamışlar.Oradan az da olsa denizi görüyorduk.Artık o da kapanacak.

Filiz bakalım ne çıkacak sonuç.Annem bir keresinde mr'a girmiş ve orada uyumuş.Çocuk ablama anneniz uyumuş galiba gelip bakın demiş.Uzun sürdü kadın dayanamadı demek.Ben hiç mr'a girmedim ama solaryuma girdim.Aynı onun gibi birşey sanırım.

Filiz Bulut Atlası sıkıcı ve anlaşılması zor bir film diye biliyorum.Seyredenlerin yorumları tabi.Bir de çok uzun bir film.Üç cd halinde geldi.dört senede üç cd halinde gelen ikinci film.

Filiz keşkek buğdayla yapılıyor.Buğday piştikten sonra içine tavuk didikliyorlar.Tavuk suyuyla pişiyor bildiğim kadarıyla.Sonra üstüne tereyağ gezdiriyorlar.Kırmızı biber de olması lazım.

Bu işte.Yalnız bunda tereyağını biraz abartmışlar.

Son düzenleme:

Sakın ha. Kötü kan nasıl ayrılacak. Tövbe tövbe. Ablanın benimki gibi auralı migreni var demek ki. (Bkz. Dr. Emel) Zaten adet öncesi ödemden boyun kasları fena kasılıyor. Sinirler sıkışıyor. Ağrı başa vuruyor. Benim çalışırken sürekli migren ataklarım oluyordu. Emekli olunca stres yok, rahatladım çok şükür. Ama bu ay adette fena tuttu. Kafa boyun bölgesi tehlikeli. Başa yakın yerler bir mikrop alırsa, başına iş açar. Şu Selçuk Ural çok ağır migren atakları geçirirmiş. O bir ot yiyerek tedavi etmiş kendini. Ama neydi, bir bakayım. Baktım, biberiye imiş.

Filiztoşum, bende de klostrofobi var. Onun için 2 kez açık MR'a girdim. Birinde boynuma kelepçe taktılar. Çığlık atmamak için kendimi zor tuttum. Bir de o alete girsen tabut gibi. Allah muhafaza. Sen mi girdin MR'a, annen mi? Ben yine forumu okurken biyerleri gözden kaçırmışım ellam.

Mukaddesim, afiyet, bal, şeker olsun. Eski neşen yok. Hiç arz-ı endam etmez oldun eskisi gibi. Dizifilmde mi oyalanıyorsun yoksa?

Selenim, resim de getir yürüyüşlerden.

Son düzenleme:
Asli sefim tesekkurler keskek aciklamasi icin.cok lezzetli gorunuyor.annemin dedesi rahmetli 'benim kosele terligime de sarimsakli yogurtla kizdirilmis tereyagi doksen yenir ' dermis:)))) tereyagi kokusu zaten muthis.
Emelcim annem boyun icin ben bel icin girdim persembe gunu sonuclar icin doktora gidecegiz bakalim.
Muko abla keskek meskek dedi ortadan kayboldu
Asli adam degistirmemekte hakli tabi.kislik ayakkabiyi yaz gunu kime satacak.sezon degisti mi zor degisim yapmak.

Emel tehlikeli diyorsun yani.Biz de tehlikelidir dedik zaten.Söyleyeyim de vazgeçsin.Biberiyeyi çay gibi içmişti galiba.İstikrarlı bir şekilde denemesi lazım tabi.Stresten bence de.:26:

Filiz annenin dedesi çok doğru demiş.Sarımsaklı yoğurdu ve tereyağını neye döksen yedirir:)

Tamam ayakkabıyı alalı çok oldu ama aynısından vardı teşhirde.Onu da satabilirdi.Laz inadı tuttu işte.

Offf herkes pikniğe denize gitti ben çalışıyorum.Bir de bu akşam onbire kadar kal demez mi bana.Ver mesai parasını kalayım dedim.Çıtı çıkmadı ondan sonra:)İyi taktik. Bir kere kaldım alıştı.Bu patron milletine iyilik yaramaz.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…