Hoşbeş Sayfası

Akideşler Cansel'in de içinde olabileceği dizi haberi.Henüz Cansel'in oynayacağına dair kesin bir bilgi yok teklif götürülmüş düşünme aşamasındaymış beyimiz.:KK19:

Benim Hâlâ Umudum Var
Gold Film - Faruk Turgut’un Show TV’ye çekeceği dizinin türü dram... “Benim Hâlâ Umudum Var”ın konusuna gelince:

Umut, annesinin zorunlu olarak yürüttüğü evlilik nedeniyle, çıkarcı üvey baba, gaddar üvey abi ve kıskanç üvey kardeşlere rağmen hayata tutunmaya ve güçlü olmaya çalışan güzel bir genç kızdır.
Karşısına önce sürpriz bir aşk çıkar, ardından da hayatının fırsatı... Umut artık hızla tırmanmaya başlar şan ve şöhret basamaklarını...

Bak merak etmesek haber geleceği yoktu:)Bu dönemde dizi tutturmak çok zor.Konusu çok iyi ve sürükleyecek bir dizi olmadıktan sonra tutunmak çok zor.Bıktık sanırım artık dizilerden.Bu dizide biraz entrika falan var ama belli de olmazki.Bu dizisi de biterse adam hepten bırakır dizi yapmayı.Faruk Turgut'tan da vazgeçemedi.Şöyle tutan bir diziye transfer olsa.Muhteşem Yüzyıl'a falan:)Oyuncular o dizide rol kapmak için sakallarını artık kesmiyormuş.

Melal'in niye atıldığını ben de hep merak etmişimdir.Oysa sitennin demirbaşıydı.

İlk seneler cok guzeldi herkesi merak ederdim.
Arzu vardi bizim hayirsiz.evlenince birakti bizi.
Simdi konudan konuya gecmis olacagim ama son gunlerde sinir oldugum konular var.millet -arkadas diyoeuz biz bunlara.yerken icerken bakarsin gezerken hep seninleler.her seyi sozde paylasirlar.sonra bi aramazlar ara gecer bi bakarsin nisanlanmis ama sana hic soylememis.ne oluyor bunlara eskiden iyi gun dostu denirdi ya iyi gunde var kotu gunde yok.simdikiler aglanmak icin yanindalar ama kendi iyi gunlerinde toz oluyorlar.sanki biz bisey yapacagiz onlara.
Hep birlikte disari ciktigim bi erkek arkadasim vardi.(sevgili anlaminda degil) hatta konustugu bi kiz vardi ayrilmisti butun gece ben akil verdim soyle yap konus kizla filan diye.bi suredir aramiyordu cikalim diye gecen facede nisan resmi eklemis mart ayi tarihli.dun de mayista olacak dugun davetiyesi koymus simdi ben ne yapayim.tebrik etsem istemiyorum etmesem kiskandi derler ki bu imkansiz cunku ben ona kendi ozel bir suru seyimi anlattim akil almak icin.
Faceten gordugum seyin neyini kutlayip niye nikaha gideyim.

Evet Arzu vardı dimi bir de.:KK19:Çok hayırsız çıktı çok.Vakit yok dendimi ben de delleniyorum.Evet ben de çalışıyorum ama size de vakit buluyorum.Diğer işyerinde bilgisayar yokken bile akşamları yazılanları okuyup yine de gelmeye çalışırdım.Herkes samimi olamıyor işte.Bir gerçek arkadaşı oluyor insanın herşeyi paylaşacağı ki çok nadirdir,bir de gezip eğlenilen arkadaşın olur.Onla gezecem,yiyecen içecem ama asla sırrını paylaşmayacaksın.Benim de hayatımda da vardı böyle biri.Hani erkeklerde gezilecek ve de eğlenilecek kadın kavramı vardır ya:)Gezdik tozduk ama şu an eksikliğini hiç hissetmiyorum.(Bu foruma giriyor inşallah görmez.:KK1:)Filiz senin arkadaşın da kendine destek aradığında yanında olmuş.Kötü günleri geride kalınca da sana ihtiyacı kalmamış.Ben olsam hiç tebrik dahi etmem.Benim de başıma geldi çünkü.Bir kız arkadaşım vardı.Çok eski tanışmıyorduk ama iyiydi aramız.Düğününe beni çağırmayı unuttu.Hiç oralı bile olmadım.Sonra kendisi özür diledi ama eskisi gibi asla olmaz aramız.

Bi kardesimle ortak bi kiz arkadasimiz vardi beraber ne gezdik tatillere gittik beraber.sonra calustigi yerdeki cocuk kardesimin anadolu lis.den sinif arkadasi cikti.kardesimde konusuyor gorusuyordu.sonra biunlarin arasinda biseyler basladi.kardesim ne zaman bulusalim diye arasa kiz hep isim var diye atlatti.sonra nisan var dedi ama o zamana kadar hic bir seyini paylasmadi.sonra dugun davetiyesini mesaj atti ekden bile vermedi.sozde bizim kardesimizdi oyle derdi.simdi biz dugune gitmedi tabii her sey bitince ariyor bi evime gelmediniz diye.sen bisey paylasmamissin neyine gideyim ben senin.

Bazıları çok ketüm oluyor ya.:111:Sen içinde ne varsa dökersin ortalığa,ama onun hayatında olup biteni başkasından öğrenirsin.Nazar değmesin diye mi anlatmıyorlar acaba?Bazıları böyle gerçekten.Sonra herşeyi garantiye alınca ortalığa çıkıp insan ararlar yanlarında.Ama nişan evresinde bir sorun olsaydı ağlaşmak için yana yakıla arardı.Millet çok tuhaf ya.:KK19:Biz de herşeyi dökelim ortalığa.:KK1:Ama ben dayanamaz derdim içimdekileri:)

Son düzenleme:
Aslı, evet işte o çocuk. Yaa bir resim için etmediğimiz kalmıyordu. :KK9:

Dergi röportajı çıktımı, taksiye binip, migrosa gidiyordum alelacele. Ne manyaklıklar, ne manyaklıklar. :KK37: Tarayıp, foruma yetiştiriyordum.

Yılmaz biraz garip bir çocuktu.Saf geliyordu bana.:KK9:

:KK9:
Ben de dergi almak için ne uğraşırdım.Bir keresinde tarayıcım da yok röportajı elimle yazmıştım foruma.:KK1:Filmi çıkınca karda kışta sinemaya gitmiştim ablamı sürükleyerek.120 filmine gitmiştik.Dize kadar kar vardı eve zor atmıştık kendimizi.:KK53:

Eee göstermedin bize o fotoyu. Kestin koydun delüğanlıyı tek başına. İstiyorum bağa ne.

Ne çektin be Filiztoşum şu arkadaşlardan. Onlardan bende çoktu. Şimdi kimseye güvenim kalmadı. Herkesin sevgisine aynı karşılığı gösteriyorum, o zaman üzülmüyorum. Sen de aynısını yap, olsun bitsin. Face'den de tebrik etmem yerinde olsam. Bişey derse de hatırlanmadığım için tebrik etme gereği duymadım de. Sizin özel gününüzde de siz hatırlamazsınız. Sır konusunda da, inanın siz herkesten fazlasını biliyorsunuz şu an. Çünkü, kazık yiye yiye, sonra rahatsızlık duyacağım özel şeylerimi de paylaşmamayı öğrendim. Ben, birine ilgi mi duyuyorum, asla en yakın arkadaşım bilmez. Sen söyler geçersin, ama söylediğin onu hiç unutmaz, yıllar sonra ısıtır önüne kor. Senin bacın var, ona de. En yakın arkadaşın o.

Bende bir liste var. Forumdakilerin. Unutmayım diye liste yapmıştım. O kadar çok insan varmış ki, geçen elime geçti. Kala kala biz kalmışız. 5 kişi. :KK50: Tartuffe çok zeki, çok da matrak bir kızdı. Tanıdığım en matrak kız da Salüha'ydı. Çok sevmiştim zilliyi. Belgin'in de yeri apayrıydı ama, o da hayırsız çıktı. Abukat oldu, unuttu bizi.

Geçende de dediğim gibi aileden başkası yalan.Dost çıkar arada ama o da bize pek rastlamaz.En güzelini yapıyorsun Emel.Millete zayıflığını göstermeyeceksin.Filiz'in yerinde olsam ben de tebrik etmem.

Ben de forumda arkadaş listemdekilerin profiline girer bakarım halen giriyordu foruma diye.Tattuffe'yi hatırladım.Saliha'yla çok samimiyetim yoktu.Saliha da,Belgin de Muko'da çok hayırsız çıktı.Muko hanıma başsağlığı diledik.Gelip nezaketen iki satır yazmadı.

Emel'im Salüha demişken tam üstüne bastın . Salüha'dan bir akrostiş .
Nerelerde acaba ? iyi olsun , canı sağ olsun da varsın çıkmasın ortalara.

C anımıza okuyacaklar yarın foruma gelenler
A kılsız başın cezasını duygu ile salüha çeker
N asıl yazdık onca şeyi anlamadım ama hepsi birbirinden beter
S abaha sağ bırakırsa forumdakiler bizi o kadarcık ömürde bize yeter
E da da gittü artık yatmaya kanımca bu muhabbet burda biter
L af aramızda duygucuğum senin hızın beni kesinliklen ezer

Şu an df açık önümde bulursam yine ekliyeceğim büyük bir zevk ile.

vega58

C an evimden vurdu beni bu gece yine Ahmet delüğanlısı
A manın ne de güzeldi son sahne delüğanlıya yakıştı Rüyası
N ecdetle ada Yasemini de çıksa aradan sinir getirdi bu mıymıntının cakası
S enaristler de ne kadar yeteneksiz çıktı yakındır forumun coşması
E da da yazmıyor zaten özletti kendini düştü Zeynebin yine çenesi
L akin ne yapayım sebebi delüğanlının bu kadar güzel oynaması

Abla nereden buldun bunları.:KK1: Biz iyice kafayı yemişiz o zaman.:KK1:Cansel'in doğum gününde yazdığımız akrostişleri bulursan eklesene abla.Ben de yazmıştım.Hiç hatırlamıyorum ama.Bizim gibi fanı nerden bulacaktı Cansel.Kıymetimizi bilemedi ahh ahh.:KK1:

Filizcim, hayırsız arkadaşlardan bahsetmişsin. Ahh ahh, ben de çok doluyum bu konuda. İnsanlar bir tuhaf olmuşlar artık. Sevgide, dostlukta yüzeysellik, bencillik diz boyu. Aynen senin anlattığın gibi. Yalnızlarsa ve lay lay lom yapmak istiyorlarsa ararlar, sevgiliden ayrıldıysa, terkedildiyse dertleşmek için, daha sonra yeniden sosyalleşebilmek için arar, ama herşey yoluna girince, mutlu olunca, ilişkisi olunca ortadan kaybolur, aramaz sormaz o sevgili arkadaşlar.

Sen de bizdensin Selen.:nazar:

Burada ben de daha cok sey paylasiyorum .nerde boyle anlatip dertlesecegim.birgun karsilasirsKak ve siz degisirseniz obur tarafta iki elim yakanizda olur bilesiniz :)))

Filiz kendi adıma söz.:KK1:Ben mahalledeki bakkal bile kapatırken,çok çekdiğimiz komşu taşınırken bile üzülen insanım.:KK1:Bağlılık problemim var.:KK9:

Son düzenleme:
Nedir bu kuaförlerden çektiğim ya.Bir hafta önce dip boya yaptırdım.Kız resmen başka renk yaptı saçımı.Hatasını anladı tabi bir de demez mi uçları çok açık değil onun için koyu yaptım biraz.Ne güzel tam rengini bulmuştum kendim boyarken mahvetti.Daha önce kavga etmişliğim var kızla.Gitmeyecektim ama mecbur kaldım o gün.Gece çok anlayamadım.Diyorum gidip şuna bağırayım ablam da sen ne fenasın diyor bana.Daha gitmezsin olur biter diyor.Ama içim içimi yiyor.:KK53:Bir daha kendim boyayacağım beceriksiz hepsi.Belge alan kuaför oluyor:KK19:

Son düzenleme:
Güne girmiştim ya bu ay gün bendeydi.Ama halen paramı getirmediler.:KK19:Biz günü gününe ödedik ama bana gelince böyle oldu.Bir de dün demez mi komşu gün sizdeydi dimi.Söyleyeyim de getirsinler paralarını.Sanki onlar bilmiyor.Bizden kimse istemedi para kendimiz verdik.Ağızlarını burunlarını dağıtacam ha.:84:KK70:aha da güne girersem onlarla.:KK19:

Bak merak etmesek haber geleceği yoktu:)Bu dönemde dizi tutturmak çok zor.Konusu çok iyi ve sürükleyecek bir dizi olmadıktan sonra tutunmak çok zor.Bıktık sanırım artık dizilerden.Bu dizide biraz entrika falan var ama belli de olmazki.Bu dizisi de biterse adam hepten bırakır dizi yapmayı.Faruk Turgut'tan da vazgeçemedi.Şöyle tutan bir diziye transfer olsa.Muhteşem Yüzyıl'a falan:)Oyuncular o dizide rol kapmak için sakallarını artık kesmiyormuş.

Melal'in niye atıldığını ben de hep merak etmişimdir.Oysa sitennin demirbaşıydı.

Aslı'cım Faruk Turgut yalanlamış böyle bir teklif gitmedi Cansel'e diye .Muhteşem Yüzyıl'da bu sezon bitiyormuş zaten bu saatten sonra girse ne olacak.
Dizi yapacaksa da önümüzdeki sezon yapsın. Şimdilerde başlayacak olan dizilerin hiç şansı yok yaz geliyor kimsenin oturup seyredeceğini hiç sanmıyorum.
Evet bir fiyaskoyu daha kaldıramaz çöp kadar bünye :KK1: Belki de oyunculuğu hepten bıraktı eşi istemiyordur , belli mi olur.

Son düzenleme:
Abla nereden buldun bunları.:KK1: Biz iyice kafayı yemişiz o zaman.:KK1:Cansel'in doğum gününde yazdığımız akrostişleri bulursan eklesene abla.Ben de yazmıştım.Hiç hatırlamıyorum ama.Bizim gibi fanı nerden bulacaktı Cansel.Kıymetimizi bilemedi ahh ahh.:KK1:

DFarşivinden buldum Aslı'cım . Gerçekten herkes bir ayrı kafayı sıyırmış iyiki de böyle olmuş ne güzel günlermiş çok güzel vakit geçirmişiz hep birlikte şimdi yaz bakalım yazabiliyor musun , anında kapıda bulursun kendini . Gezinirken görmüştüm doğum günü akrostişlerini senin ki gözüme hiç ilişmedi .Tamam canım bulursam eklerim .
Nevlan , Salüha . vega , Belgün yarışmışlar adeta hazır bulmuşken keşke ekleseymişim buraya. Neyse yine dalarım bi ara arşive.

Yemek yarışması var.Bu seferki zeytinyağlılar.Ben oyumu portakallı pırasaya verdim.Çok iştah açıcı görünüyor.Siz de bakın.

http://www.kadinlarkulubu.com/yemekteyiz-soframiz-mutfagim/610915-zeytinyaglilar-salatalar.html

Aslı'cım ben de portakallı pırasaya oyumu verdim .Şeyriyeli tavuk salatası da var yanında. Şeyriye demişken dün eltim tavuksuzundan yapmış arpa şeyriyenin yarısını kavurmuş diğer yarısınıda koyup pilav pişirir gibi pişirmiş . Bir demek maydonoz bir demet dereotu bolca taze soğan nar ekşisi kuru nane , mısır ,pul büber Allah ne verdiyese yağ limon .Ortaya muhteşem bir görüntü ve lezzet çıkmış.Tavsiye ederim yapın.

Yılmaz biraz garip bir çocuktu.Saf geliyordu bana.:KK9:

:KK9:
Ben de dergi almak için ne uğraşırdım.Bir keresinde tarayıcım da yok röportajı elimle yazmıştım foruma.:KK1:Filmi çıkınca karda kışta sinemaya gitmiştim ablamı sürükleyerek.120 filmine gitmiştik.Dize kadar kar vardı eve zor atmıştık kendimizi.:KK53:

120 filmi deyince, ben de hiç unutmam. O filmi sinema salonunda tek başıma izlemiştim. Küçük bir salondu.Ve benden başka kimse yoktu. Özel gösterim gibi birşey olmuştu. Tek başınasın, yat yuvarlan seyret:KK1:

Filiz kendi adıma söz.:KK1:Ben mahalledeki bakkal bile kapatırken,çok çekdiğimiz komşu taşınırken bile üzülen insanım.:KK1:Bağlılık problemim var.:KK9:
Bağlılık problemi, o bende de var Aslıcım:KK1:
Benden de söz Filizcim:KK34:

Yemek yarışması var.Bu seferki zeytinyağlılar.Ben oyumu portakallı pırasaya verdim.Çok iştah açıcı görünüyor.Siz de bakın.

http://www.kadinlarkulubu.com/yemekteyiz-soframiz-mutfagim/610915-zeytinyaglilar-salatalar.html

Yemek yarışmasına ben de baktım şimdi Aslıcım. Ben oyumu patlıcan avucunda çalı fasulyesi ve kaşık salataya verdim.Değişik geldi.

Başka biri de Rus salatasını etli yapmış. Orjinal tarif bu demiş.Bilmiyordum, orjinal Rus salatasında et olduğunu.
Bir de, benim de yaptığım yoğurtlu havuç kavurma salatasına ceviz koymuşlar. Öyle de denemek lazım...
Valla yemek tarifleri heyecanlandırıyor beni :KK1:

Son düzenleme:
Arkadaşlar birazdan Armutlu'ya gidiyorum . Hafta sonu yokum haberiniz ola.

Görüşmek üzere. Kalın sağlıcakla.:KK16:

Abla dur gitme resme bak da git.:KK19:

QMfE3.jpg

X