Hoşbeş Sayfası

Evet ya kalevardi haremsuare tarcin emel melal... Ne gunlerdi sonra belgin geldiydi fransizca ceviri yaptiydi.ne kiskanmistim sete gidenleri.geceleri de yazisiyordunuz sabaha kadar.sonra ben okuyacagim diye canim cikiyordu sabahlari :KK66: 30 35 sayfa ilierliyordu.hatta bigun okulda ogretm.odadindan girerken rezil oluyordum siteye.fazla da bilmihorum o zaman bilg .sagini solunu.girdigim sayfalar kalmisti kapatamamisim panikten :)))
İlk mesaj yazmam da ayri bi heyecandi.yorum yapmistim bolumle ilgili.emel hatta sen cevap yazmis olabilirsin bile bana ilk.heyecanla beklemistim ilk gonderince hemen cevap gelmisti ne sevinmistim.

O gunlerden bu gunlere iste .
Benim de ilk ve tek forumda hayranlik paylasimim oldu.ben de cok gulerdim kendime ergenler gibi oldum diye.adami biz meshur ettik be pehhhh :)
Sonunda ben de foto cektirebilmistim ama cancikle filminin galasinda.bi baktim onumuzden geciyor o eski sevgilisi ile biz de oturuyoruz kolyuklarda bir gecti orali olmadim niyeyse ikinci de pardon deyip atlamistim yanina :)

Filiz hepimiz delice şeyler yapmışız.:KK1:Ben ilk görüşte aşk derler ya o derece tutulmuştum at üstünde görünce.:KK1:Evet gece yarılarına kadar muhabbet ediyorduk.Diyorum ya evdekilerin yüzünü unutmuştum.Ben de çok acemiydim bilgisayar konusunda.Mesajların altında edit var ya düzeltmek için.Bende var sizde niye yok diye sorardım.Bir akıllı da mantıklı bir cevap vermemişti.:KK9:Emel'in dediği gibi forum kültürünü öğrendik:) Cansel'in ilk resmi çıkmıştı ya gazetede bit kadar.Gazeteciyi bulup orjinal resmi bile istemiştim.Adam göndermişti bana.:KK9: Menejerinde bile yoktu o resim.:KK9:Ne hava atmıştım ama.:KK9:Kadınla aramızda gizli bir rekabet vardı.:KK53:

Sen eklemiştin dimi Cansel'li resmini hatırlıyorum.

Son düzenleme:
Hatırladım öyle birşeyler abla.:KK1:Allahım ne zevkliydi günlerdi ya.:KK1:Bir resim için birbirimize yalvarıyorduk.Bak bunu kimseye söylemedim ama Tarçın vardı hani.O seti gidip Cansel'den bana imza bile almıştı.:KK1:Tarçın da kargolamıştı resmi bana.Bulursam ekliyeyim:)

Ya benim Ayvalık dönüşü sabah ezanlarına kadar gördüklerimi anlatmam o saatebirden insanlar doluştu site çökecekti nerdeyse . Resim de eklemesini bilmiyorum o vakitler millet resim bekliyor benden kızımı da kaldıramıyorum geç yatmıştı zaten yine senden yardım almıştık eklerken.Bir de benim yazdıklarımı başka sitelere eklemişler abla izin verme sakın demiştin ben de kıza mesaj attıp hemen silin falan demiştim.Ne günlerdi Allahım hiç unutulur gibi değiller.
Tarçın di mi aynı gün ordaymışız biz sonradan çektiği videodan anladım . Hani Cemal'in pijamalı, sargılı haliyle merdivenlerden inişi var dı işte o anda ben de ordaydım pişmiş kelle gibi sırıtarak indiydi merdivenlerden .
Ekle Aslı^cım merak ettim.

Son düzenleme:
Evet ya kalevardi haremsuare tarcin emel melal... Ne gunlerdi sonra belgin geldiydi fransizca ceviri yaptiydi.ne kiskanmistim sete gidenleri.geceleri de yazisiyordunuz sabaha kadar.sonra ben okuyacagim diye canim cikiyordu sabahlari :KK66: 30 35 sayfa ilierliyordu.hatta bigun okulda ogretm.odadindan girerken rezil oluyordum siteye.fazla da bilmihorum o zaman bilg .sagini solunu.girdigim sayfalar kalmisti kapatamamisim panikten :)))
İlk mesaj yazmam da ayri bi heyecandi.yorum yapmistim bolumle ilgili.emel hatta sen cevap yazmis olabilirsin bile bana ilk.heyecanla beklemistim ilk gonderince hemen cevap gelmisti ne sevinmistim.

Melal 'de banlanıp terki diyar etti Filiz'cim halbuki adminlik yapıyordu niye banlandı ki o gün bu gün hep merak etmişimdir.
Tartuffe nicli biri daha yapmıştı fransızca kitaptan çeviri ben yanlış mı hatırlıyorum acaba.
ha haa ben de ilk mesajımı Cemal'den Nazlı'ya ''gül senin tenin ben de güller içinde kafesteyim'' eşliğinde eklemiştim.:KK1:

Bir ara nevlan vega akrostişlerini bulup eklemeyi düşünüyorum.Nerdeler acaba yine bir arada olabilsek keşke.

Son düzenleme:
Akideşler Cansel'in de içinde olabileceği dizi haberi.Henüz Cansel'in oynayacağına dair kesin bir bilgi yok teklif götürülmüş düşünme aşamasındaymış beyimiz.:KK19:

Benim Hâlâ Umudum Var
Gold Film - Faruk Turgut’un Show TV’ye çekeceği dizinin türü dram... “Benim Hâlâ Umudum Var”ın konusuna gelince:

Umut, annesinin zorunlu olarak yürüttüğü evlilik nedeniyle, çıkarcı üvey baba, gaddar üvey abi ve kıskanç üvey kardeşlere rağmen hayata tutunmaya ve güçlü olmaya çalışan güzel bir genç kızdır.
Karşısına önce sürpriz bir aşk çıkar, ardından da hayatının fırsatı... Umut artık hızla tırmanmaya başlar şan ve şöhret basamaklarını...

Merhaba kızlar. Nostalji yapmışsınız, ne güzel. Valla ne günlerdi. Hepimize bir haller olmuştu :KK1:
Güzel günlerdi ama. Ne çok vakti bilgisayar başında geçirmiştim ben de...

İlk seneler cok guzeldi herkesi merak ederdim.
Arzu vardi bizim hayirsiz.evlenince birakti bizi.
Simdi konudan konuya gecmis olacagim ama son gunlerde sinir oldugum konular var.millet -arkadas diyoeuz biz bunlara.yerken icerken bakarsin gezerken hep seninleler.her seyi sozde paylasirlar.sonra bi aramazlar ara gecer bi bakarsin nisanlanmis ama sana hic soylememis.ne oluyor bunlara eskiden iyi gun dostu denirdi ya iyi gunde var kotu gunde yok.simdikiler aglanmak icin yanindalar ama kendi iyi gunlerinde toz oluyorlar.sanki biz bisey yapacagiz onlara.
Hep birlikte disari ciktigim bi erkek arkadasim vardi.(sevgili anlaminda degil) hatta konustugu bi kiz vardi ayrilmisti butun gece ben akil verdim soyle yap konus kizla filan diye.bi suredir aramiyordu cikalim diye gecen facede nisan resmi eklemis mart ayi tarihli.dun de mayista olacak dugun davetiyesi koymus simdi ben ne yapayim.tebrik etsem istemiyorum etmesem kiskandi derler ki bu imkansiz cunku ben ona kendi ozel bir suru seyimi anlattim akil almak icin.
Faceten gordugum seyin neyini kutlayip niye nikaha gideyim.

Bi kardesimle ortak bi kiz arkadasimiz vardi beraber ne gezdik tatillere gittik beraber.sonra calustigi yerdeki cocuk kardesimin anadolu lis.den sinif arkadasi cikti.kardesimde konusuyor gorusuyordu.sonra biunlarin arasinda biseyler basladi.kardesim ne zaman bulusalim diye arasa kiz hep isim var diye atlatti.sonra nisan var dedi ama o zamana kadar hic bir seyini paylasmadi.sonra dugun davetiyesini mesaj atti ekden bile vermedi.sozde bizim kardesimizdi oyle derdi.simdi biz dugune gitmedi tabii her sey bitince ariyor bi evime gelmediniz diye.sen bisey paylasmamissin neyine gideyim ben senin.

Offf ya cok dolmusum kendi kendime yazip duruyorum.
Hele ay cok yogunum bu aralar ay cok isim var cok calisiyorum diyenlere kilim.sanki bana calisiyorsun.bi aramaya vakit bulamazlar gordukleri ilk yerde de cok ozledim goruselim derler.ben de calisiyorum ders verihorum ama buraya iki satir yazmaktan kacmiyorum 10 sene okullarda calistim ama hep geldim
aslucim sen de calisiyorsun ama geliyorsun buraya.

o Yılmazı hatırladım , esmer tıfıl bişey di.Ama bak topluğunu hatırlıyamadım işte onun her yanı top olsa ne olur ayol.:)))))))
O değilde benim aklımdan hiç çıkmayan bişey olmuştu Aslı da hatırlar.
Forumdayız bir gün o da nee :KK53:alakasız ahlaksız pozisyonlu bir adamceğiz:KK1: birden şok oldum ne yapcamı şaşırdım .
Dwdim Aslıy'ya gördün mü görmediğine dua ederek ama malesef ki görmüş.ben pancar kızılcık kesildim bilgisayar başında.
sonra gelip mod silmişti o gün bu gün hiç aklımdan çıkmaz görüntü.
Anaa, ben niye görmedim. Onu da topitop koymuştur belki. Tövbe tövbe.

Aslı, evet işte o çocuk. Yaa bir resim için etmediğimiz kalmıyordu. :KK9:

Benim de bir arkadaşım, aynı zamanda komşum geldi bir akşam oturmaya. O sırada dizinin tekrarı başladı. Arkadaşım, bak bu diziyi mutlaka izle, Kurtuluş savaşı yılları, çok güzel dedi. Ben de hiç dizi izlemezdim. Yeni emekli olmuştum. İzleyim bari dedim. Emekli adam ne yapar. O gün birlikte izledik. 3. bölümde bir anda Cansel'e bakıp, "yeni yeni oyuncular türedi" dedim. Dediğim anda da "bunun ne hoş, kaliteli yüz hatları var." didim. Ve benim filmim başladı. Pardon dizim. 7 senedir sürüyor. :KK9: Ama Cimal'in yeri ayrıydı. Senaristler içine etmeseydi, çok da güzeldi. Dergi röportajı çıktımı, taksiye binip, migrosa gidiyordum alelacele. Ne manyaklıklar, ne manyaklıklar. :KK37: Tarayıp, foruma yetiştiriyordum.

He valla, biz meşhur ettik Filiztoşum.

Son düzenleme:
O gunlerden bu gunlere iste .
Benim de ilk ve tek forumda hayranlik paylasimim oldu.ben de cok gulerdim kendime ergenler gibi oldum diye.adami biz meshur ettik be pehhhh :)
Sonunda ben de foto cektirebilmistim ama cancikle filminin galasinda.bi baktim onumuzden geciyor o eski sevgilisi ile biz de oturuyoruz kolyuklarda bir gecti orali olmadim niyeyse ikinci de pardon deyip atlamistim yanina :)
Eee göstermedin bize o fotoyu. Kestin koydun delüğanlıyı tek başına. İstiyorum bağa ne.

Ne çektin be Filiztoşum şu arkadaşlardan. Onlardan bende çoktu. Şimdi kimseye güvenim kalmadı. Herkesin sevgisine aynı karşılığı gösteriyorum, o zaman üzülmüyorum. Sen de aynısını yap, olsun bitsin. Face'den de tebrik etmem yerinde olsam. Bişey derse de hatırlanmadığım için tebrik etme gereği duymadım de. Sizin özel gününüzde de siz hatırlamazsınız. Sır konusunda da, inanın siz herkesten fazlasını biliyorsunuz şu an. Çünkü, kazık yiye yiye, sonra rahatsızlık duyacağım özel şeylerimi de paylaşmamayı öğrendim. Ben, birine ilgi mi duyuyorum, asla en yakın arkadaşım bilmez. Sen söyler geçersin, ama söylediğin onu hiç unutmaz, yıllar sonra ısıtır önüne kor. Senin bacın var, ona de. En yakın arkadaşın o.

Bende bir liste var. Forumdakilerin. Unutmayım diye liste yapmıştım. O kadar çok insan varmış ki, geçen elime geçti. Kala kala biz kalmışız. 5 kişi. :KK50: Tartuffe çok zeki, çok da matrak bir kızdı. Tanıdığım en matrak kız da Salüha'ydı. Çok sevmiştim zilliyi. Belgin'in de yeri apayrıydı ama, o da hayırsız çıktı. Abukat oldu, unuttu bizi.

Son düzenleme:
Emel'im Salüha demişken tam üstüne bastın . Salüha'dan bir akrostiş .
Nerelerde acaba ? iyi olsun , canı sağ olsun da varsın çıkmasın ortalara.

C anımıza okuyacaklar yarın foruma gelenler
A kılsız başın cezasını duygu ile salüha çeker
N asıl yazdık onca şeyi anlamadım ama hepsi birbirinden beter
S abaha sağ bırakırsa forumdakiler bizi o kadarcık ömürde bize yeter
E da da gittü artık yatmaya kanımca bu muhabbet burda biter
L af aramızda duygucuğum senin hızın beni kesinliklen ezer

Şu an df açık önümde bulursam yine ekliyeceğim büyük bir zevk ile.

vega58

C an evimden vurdu beni bu gece yine Ahmet delüğanlısı
A manın ne de güzeldi son sahne delüğanlıya yakıştı Rüyası
N ecdetle ada Yasemini de çıksa aradan sinir getirdi bu mıymıntının cakası
S enaristler de ne kadar yeteneksiz çıktı yakındır forumun coşması
E da da yazmıyor zaten özletti kendini düştü Zeynebin yine çenesi
L akin ne yapayım sebebi delüğanlının bu kadar güzel oynaması

Emelim sen de amma resim eklemişsin be annem sayfalar dolusu.:KK76:

Filizcim, hayırsız arkadaşlardan bahsetmişsin. Ahh ahh, ben de çok doluyum bu konuda. İnsanlar bir tuhaf olmuşlar artık. Sevgide, dostlukta yüzeysellik, bencillik diz boyu. Aynen senin anlattığın gibi. Yalnızlarsa ve lay lay lom yapmak istiyorlarsa ararlar, sevgiliden ayrıldıysa, terkedildiyse dertleşmek için, daha sonra yeniden sosyalleşebilmek için arar, ama herşey yoluna girince, mutlu olunca, ilişkisi olunca ortadan kaybolur, aramaz sormaz o sevgili arkadaşlar.

Nostaljiye devam:KK34: Pek güzel akrostişler yazılırdı forumda. Hatırlattığın için sağol Mukaddes abla.

Ben de not almistim Emel nicklerin karsisina adini nereli oldugunu yasini filan.
Emel unutmadan sorayim senin pisiler nasil oldu? Kediler sahipleriyle ayni hastaligi olurmus.nukhet durunun ayagi kirilmisti gecen haftalarda gecen gun kedisi de kirmis ayagini hem de kendisi kirmis galiba nukhetle empati olsun diye herhalde.senin de mide rahatsizligin filan bak kedide de var.cok ilginc bisey ya kopeklerde de varmis.sahibi olunce intihar eden kopekler var.
Dost most kavrami kalmadi bende de Selencim zaten.biriyle tanisiyorum bakiyorum a ne tatli kiz sohbeti filan guzel ama sonra icimden bisey tutuyor beni.simdi bos konusurken iyi ama bir de bunu yarin gor diyorum sonra da tabii arkadaslik sahtelesiyor.hic bir sey paylasmiyorum.
Burada ben de daha cok sey paylasiyorum .nerde boyle anlatip dertlesecegim.birgun karsilasirsKak ve siz degisirseniz obur tarafta iki elim yakanizda olur bilesiniz :)))

Ah Selen ya bana da dis deme nen de cok cektim.cok duzenli sut yogurt peynir tuketmeme ragmen dislerim cok hizli curuyor.altta kalmadi simdi de ust morarmis azi disim hafuften sizlamalar var.goren de haftada bir agzima firca giriyor sanir.discim cocuklugumdan beri ayni kisi.o bile cozum bulamiyor.kalitsal anne tarafima cekmis.hizli curuyor.

Ya benim Ayvalık dönüşü sabah ezanlarına kadar gördüklerimi anlatmam o saatebirden insanlar doluştu site çökecekti nerdeyse . Resim de eklemesini bilmiyorum o vakitler millet resim bekliyor benden kızımı da kaldıramıyorum geç yatmıştı zaten yine senden yardım almıştık eklerken.Bir de benim yazdıklarımı başka sitelere eklemişler abla izin verme sakın demiştin ben de kıza mesaj attıp hemen silin falan demiştim.Ne günlerdi Allahım hiç unutulur gibi değiller.
Tarçın di mi aynı gün ordaymışız biz sonradan çektiği videodan anladım . Hani Cemal'in pijamalı, sargılı haliyle merdivenlerden inişi var dı işte o anda ben de ordaydım pişmiş kelle gibi sırıtarak indiydi merdivenlerden .
Ekle Aslı^cım merak ettim.

Hatırlıyorum o günü.:KK1:Ne heyecan yapmıştık.Resim de ekleyemiyordun yoğun bir mesaj trafiğiyle eklemeni bekliyorduk.Bak bak ne kadar bencilmişim:)Resmi başka forumlarda görmeye bile katlanamamışım:)Halbuki ben hep çalıyordum.:KK1:Menejerinin sitesi vardı ya.Bir kere ordan alıp eklemiştim de sildirmişti.:KK19:Tarçın'la aynı gün orda olduğunuzu bilmiyordum.

Resmi evde unuttum abla.Yarın eklerim inşallah.

X