Hoşbeş Sayfası

Ablacığım hoşgeldin.Bu resim Tarçın sete gidildiğinde çekildi sanırım.Kaç kere sete gitti acaba?:44:Belki de senin de orda olduğun zaman.

Ohh ne güzel dinlenip gelmişsin.İyi olmuş Armutlu'ya gitmediğin.Dişçiyle randevun da güzel geçer merak etme.:KK34:

Hoşbulduk Aslı'cım. Yok benim olduğum zaman olamaz çünkü ben Cansel'i böyle giğinik hiç görmedim :KK1:hep belden üsttü cıbıldaktı görmek istediğim gibi ne ka hoş tesadüf değül mü?:KK1::KK1:

Sağ ol Emel'im valla bilmem ki gerçek kalbi hislerimden uzak anlatacaklarım aynı tadı verir mi.?:KK76: Vermez tabi ki.:KK51:.
Yinede derin detaya inmeden Ayvalık 'ta Cansel'i ilk gördüğümde elimdeki soda şişelerinin olduğu torbanın yere düşmesi diyeyim tabi o torba nasıl niye elimden düştü ben hülyalara dalmışken enişten kızlar bir de çöpcü cam kırıklarını toplamakla meşgulken ben uçmuş kimin gözlerine konmuştum varın orasını siz tahmin edin..:KK16:

Bu çok iyiymiş.:KK9:Memati enişte de çakmadı tabi soda şişelerini toplarken.:KK9:

yerim ben sizin o guzel soz vermelerinizi :KK43:)
ooooo muko abla leylegi havada gordun demek.iyi olmus otele gitmek iyidir :))) memati eniste nereli hep sorucam unutuyorum.
Allah rahmet eylesin Emelcim
Selencim arkadasina da Allah acil sifalar versin.
kizlar biliyoeum hep anlatiyorsunuz ama ya unutuyorum ya da becetemiyorum.profil resmi koymaya calistim ama bilgsy. daki resimlerin kb buyuk geliyor nasil kucultecegim ben resmi? cok da guzel bi resim secmistim icimi acan.

Hahaa Filiz'cim gördüğüm leyleklerde hep tarlaya bağa bahçeye konmuştu.:KK1:
Memati Erzincan'lı . Uşakta iş icabı uzun seneler bulunduğundan Uşaklı iş adamlarının davetlsi olarak gittik otele.

kizlar biliyoeum hep anlatiyorsunuz ama ya unutuyorum ya da becetemiyorum.profil resmi koymaya calistim ama bilgsy. daki resimlerin kb buyuk geliyor nasil kucultecegim ben resmi? cok da guzel bi resim secmistim icimi acan.

Filiz'ciğim hoşgeldin.Painti aç.Düzene tıklayıp resmi bilgisayarından seç.Sonra resim yazan yere tıkla.Uzat eğe bas.Yatay dikeyi ayarla.Resmi küçült.:KK34:

Son düzenleme:
Bu çok iyiymiş.:KK9:Memati enişte de çakmadı tabi soda şişelerini toplarken.:KK9:

Memati mi oradmıydı nerdeydi unuttum ki:KK1: kızların anne kendine gel deyip eteğimi çekiştirtiklerinde aklım başıma geldi.:KK1:

Selen'cim Nisa^nın doğum günü kutlu olsun .Sağlık mutluluk dolu nice senelere inş . Benim için öp onu . Kaç yaşına girdi ?

Canlarım sohbet güzel ama çıkmak zorundayım . Eltim dişciye erken gidelim deyip beni taciz ediyo.:KK1:
şimdilik hoşcakalın .Görüşürüz.:KK16:

İnşallah Aslı'cım elemsiz kedersiz atlatırım dişciyi.:KK16:

Memati mi oradmıydı nerdeydi unuttum ki:KK1: kızların anne kendine gel deyip eteğimi çekiştirtiklerinde aklım başıma geldi.:KK1:

Neyseki Memati enişte sodalarla meşgulmuş yoksa aile faciası olabilirdi.:KK9: İnsan bir süre kendine gelemez tabiki Cemal esintisiyle.:KK9:

Güle güle abla.Merak etme sorunsuz atlatacaksın dişçiyi.Eltin gezme peşinde bence.:KK53:

Son düzenleme:
tesekkurler aslicim bilg.actigim vakit yapayim su resim olayini.ben de biktim o tipsiz kizi gormekten yerimde.
disci demeyin bana ben gitmekten biktim artik disler curumekten bikmadi.sanki senede bir firca giriyor agzima tovbe tovbe :))
sanirim stresim dislerime vuruyor.
noldu senin tv asli?

Hu huu dişciden geldim canlar hiç de korktuğum gibi olmadı önce iğne sonra sinirini aldı hiç duymadım geçici dolgu yaptı pazartesi doldurup işi bitirecek .

Filiz'cim ben de korka korka gittim sanki ilk kez gidiyomuşum gibi neyseki korktuğum gibi olmadı bunu da atlattım çok şükür.

Stresten de olabilir mi bilmiyorum ama acana yeterince calsiyum almıyor musun?

Mukaddes ablacığım bak atlattın dişçiyi.Önce korkuyoruz ama sonrası ohh be diyoruz.

Filiz diş olayı yapısal.Ne kadar iyi bakarsan bak çürüyeceği varsa çürüyor.Benim de iyi beslenemediğim zaman dişlerim kanar.Epeydir meyve yemiyorum.Başka şey olsa mide alır da alır ama meyveye gelince tıkanıyorum.:KK1:

Benim tv öylece duruyor.Sormayı da unutuyorum kaç gündür.Üste çıkıp ne beceriksizsin tv'yi hepten bozmuşsun mu desem.:KK9:

Üfff sıkıldım ya.:KK14:Havada bozuk.Yarın çarşıya gideyim diyorum ama hava yağmurlu galiba.:KK43:

Mukaddes ablam, çok geçmiş olsun.İyi misin şimdi?
İki günlük otel dinlencesi iyi gelmiştir, ohh sefan olsun...

Size birkaç güzel fotoğraf getirdim. Dün arkadaşlar Şile ve Ağva'yı gezdiler. Benim işim vardı gidemedim. Onların birkaç fotoğrafını sizinle paylaşayım...

Ağva fotoğrafları
$agva.jpg
$agva4.jpg
$agva7.jpg
$hakan8.jpg
$hakan7.jpg
$hakan6.jpg
$umut17.jpg
$umut15.jpg

Son düzenleme:
Kızlar, gözümüz gönlümüz açılsın diye güzel doğa fotoğrafları ekledim, ama inşallah forumda fotoğraf ekleme ile ilgili bir sorun yaşanmıyordur.

Sana da iyi akşamlar Sugra...

Son düzenleme:
Selen'ciğim merhaba.Ablamdayım bir bakayım foruma dedim.Yeğenim tepemde beni bekliyor çık diye.Bilgisayar manyağı oldu başımıza.:KK4:

Resimler çok güzel.Keşke sen de gidebilseydin.Görmek istediğim yerlerden biri de Ağva.Çok güzel bir yer dimi.:KK16:

İyi akşamlar canım çıkıyorum ben.:KK19:

Sana da iyi akşamlar Sugra.

Son düzenleme:
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. Bugünü bizlere yaşatan, çocuklara armağan eden sevgili Atam, en güzel Türk Mustafa Kemal Atatürk, seni rahmet, saygı, sevgi ve minnetle anıyoruz...

$bayram.jpg

Son düzenleme:
Sağ ol Emel'im valla bilmem ki gerçek kalbi hislerimden uzak anlatacaklarım aynı tadı verir mi.? Vermez tabi ki..
Yinede derin detaya inmeden Ayvalık 'ta Cansel'i ilk gördüğümde elimdeki soda şişelerinin olduğu torbanın yere düşmesi diyeyim tabi o torba nasıl niye elimden düştü ben hülyalara dalmışken enişten kızlar bir de çöpcü cam kırıklarını toplamakla meşgulken ben uçmuş kimin gözlerine konmuştum varın orasını siz tahmin edin..

Yaa, orijinali gibi anlatamamışın. Çok komikti. Delüğanlıyı görünce helecandan elindeki torbaya hakim olamamışsın. Soda şişeleri düşüp patlamış. Çıkardığı sese delüğanlı da dönüp bakınca sen de onla gözgöze gelip öylece kalakalmışın. O da senin bu hayran bakışlarına gülmüş. O arada bişeyden habersiz Memati eniştemle kızlar soda şişelerinin kırıklarını toplamakla meşgulmüş. O sırada bir dürtük yemişsin senin kızdan. :KK9:

Ohh dişçi işin hallolmuş sayılır. Geçmiş gitmiş olsun. benim de azılardan biri sinyal veriyor ama hangisi bir türlü anlayamıyorum. Birşey yerken sızlıyor.

Mukaddesim, senin delüğanlıyla ilgili set resmini görmemiş olman hayret verici. Kaç kez kondu.

Aslı, kardeşimin kızı değil, kuzenimin kızı. Nisa'yla yaşıt.

Son düzenleme:
Bayramımız kutlu olsun kızlar. Yakında bu bayramları da kutlatmayacaklar ya bize. BDP'liler iyice eyaletlere ayrılma olayını dile getiriyorlar. Üstelik parlamentoda bayrakları da bizim bayrağımızın yanında yer alacakmış. Zaten öyle bir durumda, Apo'yu da hapiste tutmak olmazmış, kndisiyle müzakere edilip de bütün bu gelişmelerin olmasından sonra. TV'de verdikleri demeçler böyle. Merak ediyorum, bunlara eyalet olarak doğu ve güneydoğunun tamamını mı verecekler. Atalarımızın kanıyla canıyla koruduğu, 1000 yıl önce fethettikleri Türk topraklarını, başkanlık sistemi uğruna tepsiyle sunuyorlar. BDP'li konuşuyor, sonra bu eyaletlere Irak'tan, İran'dan, Suriye'den parçalar eklenecekmiş. Anlayacağınız, Oralardan da topraklar koparıp Kürdistan'ı oluşturacaklar. Sonra da Amerika'nın 2. İsrail'i olacak. Ne denir, böyle millete herşey müstehak. Milli duygu denen yok. Bayrak asan bile yok. İş işten geçince bilmem ne yapacaklar.

Selenim, resimler çok güzel. Çalışırken, içtiğim bir ilacın da etkisiyle vücudum pek hararet yapardı. O zaman Ağva'da olsam serin serin derdim. Şimdi o hevesim de kalmadı.

Son düzenleme:
Çok büyük bayram bu bayram hepimize kutlu olsun.:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Emel'im Allah kötü senaryolardan yurdumuzu korusun kötülere fırsat vermesin beyinleri patlasın , yurduma uzanan elleri kırılsın inş.
Yanılız bizim burda her camdan bayrak sallanıyor hacım, bir görsen tam bayram havası var bizim buralarda.

Ayrıca Ayvalık'taki soda patlamasını mikemmel anlatmışsın valla .Ne gündü bee:KK76: bak yine helecanlandım ateşş bastı :KK1:gözümün önüne gelince.:KK16:

Sağ ol Emel'im pazartesiye tam bitecek inş. Sen de vakit geçirmeden git dişci anlar hangisinin ağrıdığını.

Bence de set resmünü görmemem hayret verici Emel'im ben ki takip ederim , falan filan işte..:KK1:

X