Hoşbeş Sayfası

Biz Cansel'i hiç öyle görmeye katlanamadıkki.Koskoca yüzbaşı Cemal o kılıkta.Gerçekten çok güzeldi ya.Akrostiş yazardık geceleri.Orda da bir Memati ve kankası vardı kavga etmiştim onlarla.Modlara şikayet etmiştim uyarı almışlardı.Ben bunlara iyi bir mesaj yazıp atmıştım.Benim mesaj kutumun dolmasına da bir mesaj var.Bunlar bana mesaj atamasın diye Selen'e bana mesaj at doldur demiştim.Kudurmuşlardı.Selen belki de hatırlamaz.

Resim eklemeyi çoğu kişiye ben öğrettim.Bana kim öğretti hatırlamıyorum.

Son düzenleme:

Mukaddes abla, çok geçmiş olsun. Diş deme bana. Ne çektim ben be, ne çektimmm. Hala da uğraşıyorum dişlerle. Şubat ayında implant yaptırdım.Şimdi de implantlı diş etleri iltihaplandı.Yine diş eti tedavisi görüyorum...Çok çektim çokkk...

Br de top hayranı vardı. Sete falan gitmişti. Sonra millete gıcıklandı. Gitmeden önce "iki resim arasındaki farkı bulun" diye, birbirinin aynı iki resmi link olarak ekledi. Sen fark bulacam diye bakarken, birden korkunç bir resim çıkıyor, son ses korkutucu bir bağırtıyla birlikte. Yerimden hopladım. Korkutan bilgisayarı kapatamadım da, odadan kaçıp elektrik şarterini indirdim. kalbim kütür kütür.

Son düzenleme:

Ben bunu hatırlamıyorum ama.:26:

Selen sen de çok çektin be dişlerden.Bazılarının yapısal galiba.Ne kadar yaptırırsan yaptır bir yerden fire veriyor.

Haydaaa Selen. Ne çektin be hakikaten. Geçmiş olsun. Tühh. Kolay gele.

Sağolun kızlar. Evet Aslıcım diş hastalıkları yapısal da oluyor, çeşitli hastalıklar yüzünden de oluyor. Benim onbeş yaşından beri reflüm var.Reflü, mide asidi nedeniyle diş çürümesine neden oluyormuş. Bir de ben dişlerimi,çenemi sıkıyorum fark etmeden, özellikle uykuda. O da diş etlerine, diş köklerine, diş minesine zarar veriyormuş.

Emelim, anlattığın o çocuğu ben de hatırladım şimdi. Ama ismini unuttum. Hatta Ayvalığa Kırık Kanatlar setine gittiğimde otobüste o çocuk da vardı. Küçüktü, liseliydi. Biraz tuhaftı evet...
O dediğin korkutucu görüntüyü ben de hatırlıyorum, gece gece ben de korkmuştum, asabım bozulmuştu.

Bak dişlerini sıkman kötü işte.Benim amca kızı da yıllardır doktor doktor dolaşıyor dişleri yüzünden.Yapısal işte ne yapsa tam olmuyor.

Aaa hatırladım çocuğu.Mehmet Ali Nuroğlu'yla görüşmüş falan o dimi.

Son düzenleme:

Yok, bu mesaj meselesini hatırlayamadım Aslıcığım...Ama Cansel'in kadın kılığındaki fotoşopunu hatırlıyorum. Sevimli olmuştu.

oyyy Emel'im bu ne güzel tesadüf.
Nasılsın hacım ne zamandır görüşemedik.

Son düzenleme:
Aslıcım demin iki lokma ziflenip ağrı kesici içeyim diye çıktıydım mis gibi sohbeti kaçırmışım.

Ha ha memati umre mi aman Allahım nasıl zıtlar , yanyana bile düşünemiyorum umreye giden eltim di eksik yazışım sonradan düzettim di.

Çocuğun adı Yılmaz'dı.

o Yılmazı hatırladım , esmer tıfıl bişey di.Ama bak topluğunu hatırlıyamadım işte onun her yanı top olsa ne olur ayol.:)))))))
O değilde benim aklımdan hiç çıkmayan bişey olmuştu Aslı da hatırlar.
Forumdayız bir gün o da nee alakasız ahlaksız pozisyonlu bir adamceğiz birden şok oldum ne yapcamı şaşırdım .
Dwdim Aslıy'ya gördün mü görmediğine dua ederek ama malesef ki görmüş.ben pancar kızılcık kesildim bilgisayar başında.
sonra gelip mod silmişti o gün bu gün hiç aklımdan çıkmaz görüntü.

Son düzenleme:

sağol Selen'cim beni geç benim ki binde bir de gerçekten ne çektin be yavrucuğum implanta ne zor değil mi ?
Diş etlerin niye intahaplandı ki mikrop mu kaptırdılar vidalar paslımıydı acaba ,tüh her aksilikte seni buluyor yahu.

Yok, Mukaddes abla, vidalar paslı değildir. Bayağı pahalıya yaptırdım implantı, en iyi cins vidaları taktılar. Zaten vidalar takıldıktan sonra, üstüne porselenler de takıldıktan sonraki iyileşme süreci gayet iyiydi. Daha sonra diş etim kötüleşmeye başladı birden. Dişlerimi sıktığım için baskı yapmış olmalı implantlar.

Son düzenleme:
Çocuğun adı Yılmaz'dı.

Evet ya Yılmaz'dı.Ben de hatırlamaya çalışıyordum.Dediğim çocuk işte.Mehmet Ali Nuroğlu buna bu işler boş,kitap oku falan demiş.Bu da baya etkilenmiş anlatıyordu.

Hatırladım öyle birşeyler abla.Allahım ne zevkliydi günlerdi ya.Bir resim için birbirimize yalvarıyorduk.Bak bunu kimseye söylemedim ama Tarçın vardı hani.O seti gidip Cansel'den bana imza bile almıştı.Tarçın da kargolamıştı resmi bana.Bulursam ekliyeyim:)

Akşam eve gittim.Sadece bir çorba içip kalkarım diye masaya oturup bir ekmeğe yakın ekmek yedim.Üstüne de üç dört parça kedi dili.Kendimi kaybettim.:84:

Ooo eski gunler ha...ne gunlerdi.
Ben sayfayi tesadufen bulmustum cimal resmi ararken :))
KK i mehmet ali nur... İcinizleyecektim ozge ozberk filan CGO etkisi iste.kardesimle beraber izliyoruz at ustunde yuzbasim bi gorundu a ha dedim bu kimkine ama icimden :)) seyrettik filan guzel dixiymis diye 3 bolum ne ben soyledim ne kardesim kim bu yakisikli diye.simdi dakkasinda soyluyoruz ama o zaman nieyse artik tutmusuz.ondan sonra film koptu zati :) sonra bi arkadas da eklendi bize.ilk o bulmustu kim oldugunu resim attiydi telden .bit kadar ama :)
sonra da sayfayi bulmum iste.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…