Hoşbeş Sayfası

Merhaba kızlar. Geceden beri fenayım bi diş ağrısı Allah düşmanıma vermesin.Dişciye gittim kanal tedavisi yapalım dedi .
Kalpte sorun var mı herhangi ilaca alerji falan . Alerji yok ama kalp kapacaığında sorun var dedim o zaman bir kaç gün antibiyotik içip öyle geleceksin dedi. Miğde koruyucu da verin miğdem çizik her ilacı içemiyorum dedim. Velhasıl perşembe 12 de gidicem kanal yaptırmaya.Gel gelelim ağrı kesici almama rağmen sağ tarafım dökülüyo ağrıdan bunu çekecem herhalde perşembeye kadar.

Mukaddes ablanın avatarı var yahu yanlış hatırlamışım.Dün banyo yaparken aklıma geldi.Dedim Mukaddes abla kızacak şimdi bana.

Hakikat Aslı'cım yok diye nerden vardın o kanıya. bence hep canciklii gördüğünden alışkın değilsin ,çiçek böcekli görmeye ondan yok gibi geldi sana.

Son düzenleme:

Abla geçmiş olsun.Dişin çürükmüydü?Kalbinde ne sorun var abla?Aman dikkat et kalp çok önemli.Ağrı kesici niye kesmedi ki?Tühhh.:26:

Evet seni daha çok Cemal avatarıyla gördüğüm için öyle geldi galiba:)

Harika Aslı'cım . Ben de arada bakar çok duygulanırım . O günlerin tadı da bir başkaydı.
Aynen canım önceleri bilgisayara uzatan bakar tozunu alırdım sadece nasıl ki Cemal atıyla şahlandı yurdum da photoshop bilem öğrendim az da olsa. Halime göre yapıp ekliyorum diğer tarafa yanlız kurallarından nefret ediyorum geçen yine papazlık oluyordum modla.Bir gün çizecekler beni ya dur bakalım ne zaman.

Edit: İyiki kopyalamışım site beni dışarı attı .

Evet abla ya güzel günlerdi.Adam hepimizi büyülemişti resmen.Aman modlarla papaz olma.Beni de atmışlardı hatırlarsan.Halbuki espri yapmıştım ben.

Ben de hep kopyalıyorum yazdıklarımı.

Sağol Aslı'cım. Yok çürük değil bir sene evvel dolgusu düşmüştü . Bende bu gün yarın ihmal ettim . Sabah benim diçci adayı kızçeme sordum anne çürük de var dedi. Ben de kesin çeker diye gittim ağrıylada bir an evvel çeksin diye dört baktim .

Kalp kapacığımda orta mitral yetmezliği teşhisi konmuştu seneler evvel yani kan kaçırıyormuş kalp kapacıkları, ileri dercede kapacıklar değişmek zorunda kalınabilir denmişti.Ne vakitte doktora gitmedim bunun için Allaha emanet gidiyorum işte.
Kesmedi ya hemde majezik içtim.

Son düzenleme:

Dolgusu düştüyse iyi dayanmışsın bu zamana kadar abla.Temizleyip yine doldurur.Hiç sevmiyorum dişçiyi ya.Aslında hiçbir doktoru sevmiyorum da mecbursak gideceğiz napacağız mecburrrr.

Kalbi ihmal etme.En küçük bir problem bile bence çok önemli kalpte.Diş ağrısına rakı bastır diyeceğim ama bilmem ki şimdi doğru olur mu.Sarhoş falan olursun Allah muhafaza Memati enişteye bütün içinde kalanları dökersin aile faciası olur sonra.

Kurallar iyice katılaşmış ben görmeyeli.Onlarda da bir hava milleti soğuttular siteden.Sen yine sakin ol kalırsın yoksa ayazda.

Abla sana gelsin bu şarkı. Taktım da buna.

[video=youtube;ifePVIP62FA]http://www.youtube.com/watch?v=ifePVIP62FA[/video]

Kurallar iyice katılaşmış ben görmeyeli.Onlarda da bir hava milleti soğuttular siteden.Sen yine sakin ol kalırsın yoksa ayazda.

Site üye alımını da durdurmuş burunları kaf dağında millet bayılıyor oraya ne varsa bana kalsa bir gün durmayacam da arkadaş hatrına giriyorum yoksa lanet olsun sitteniz başınızda paralansın diyecem de diyemiyorum işte.

Üye alımını mı durdurmuş.Vay anasını.Başa çıkamadılar demek.Abla şimdi bütün dizi yapımcıları,oyuncular takip ediyor orayı.Hatta girip yazıyorlar,röportaj veriyorlar ya onun için çok revaçta.Aslında şöyle güzel bir dizi başlasa da biz de eskisi gibi topluca yazışsak orada ne güzel olur.

Aslı'cım kanal tedavisi siniri alıp dolduracak ah ahh ben de hiç sevmiyorum dahası o koltuktan çok korkuyorum ama napcen Aslıcım ağrın acın dinsin diye üçbuçuk atsan da sabretcen
hiç sorma cumartesi günü umreden geldi zemzem getirmiş hadi şifa niyetine içtim. bu sabah ta dediğini yaptım rakıyı bastım dişe neden sonra aklıma geldi ben tüh vah , üzül üzül, dün zemzem bu gün rakı çarpılmasam iyidir vallahi.
yok mematiyle kavgalıyız zaten küsüm kendisiyle konuşmuyorum

Ne çektin be abla bu Memati enişteden.Memati enişte mi umreden geldi.Allah kabul etsin mi denir ne denir.Sağlık için herşey mübah öyle düşünme.Naptı yine abla.Ahh bu erkeklerin odunlukları.

iyiymiş. Senin vazgeçemediğin cimal avatarın nerede. O daha güzeldi. Sen avatar deyince, baktım herkesin avatarı var. Allahallah, başka bişey diyor galiba dedim. Demek gözün benim avatardan başkasını görmiyi. Tebii, ataceyzim ayna gibi parlıyor değil mü

Oyy kıyamam ben sağa getir öpeyim de geçsin. Çok geçmiş olsun yığrum. Kalbinin kapağına üzüldüm. Ama bekle. Yeni bir şey keşfetmişler.İki seneye yaygınlaşacakmış galiba. Kök hücreyle ilgili. Neren hasarlıysa, orana hücre yönlendirip, eski haline dönüştürmece gibi bişey. Mucize gibi yani.

Ben deşifre olmamak için onu koymuyordum ama koysammıki.Hani dost var düşman var.Evet bir seninkini farkettim.Sonra Mukaddes ablanınki aklıma geldi.Evet ayna gibi vallahi.

Anam benim feysteki resimlerim silinmiş niyeki.

Son düzenleme:

Aaa,iyice şımardılar. Şimdi de giriş yapmadan siteye bakılamaz olmuş. Çok da tın. Millet üye sayısı artırıp daha çok reklam kazancı elde edcem diye bakar. Bunlar da milleti dövecek, az kaldı.

Cimalli günler neydi yav. Çarpılmıştık kendisine. Sabahtan akşama, akşamdan sabaha internet başında. Sanatçılara hayran olan genç kızları pek küçümserdim. En beterini ben yaptım. Büyük konuşmayacaksın. Hala elimiz üstünde. Eski etkisi kalmamış olsa da.

Banubanu vardı. Kale vardı. Aslı, Banu ve Kale sayfayı ele geçirmiştiniz. Kimselere bişey dedirtmiyordunuz. Kızıyordum size sacayakları diyordum. Ne çektim ben be sizin elinizden. Ne çektim. Vurdum kendimi photoshopa, monteledim koydum. monteledim koydum.

Son düzenleme:

Aaaaaa kuru iftira.Gayet güzel muhabbet ediyorduk.:86:Sen de Cansel'i kadın kılığına sokup koymuştun ama.Başta biraz didişsek de anlaştık sonunda.

Sorma sabahtan akşama bilgisayar başındaydım.Evdekilerin yüzünü görmez olmuştum.Bir yazım öyle geçti.Acırım şimdi o halime.

Ben de bugün farkettin üye girişi yapmadan okunmuyor bazı yerler.

Forumdakiler biraz gülsünler dediydim kadın kılığına sokarken. Amanın, sen misin sokan. Ham edecektiniz beni. Sonra baktım, ben de forumda panter Emele dönüşmüşüm. Onu yapmayın, bunu yapmayın. Şimdi düşününce gülüyorum bazen. Ama hakikaten pek güzeldi. Matraktı. Birçok şeyi de bu vesileyle öğrendim. Bak, delüğanlı olmasaydı, forum kültüründen güdük kalacaktık. Resim eklemeyi de sen öğretmiştin bana. Ne çektin bee.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…