Hoşbeş Sayfası

Aslı'cım aç karnına yoğurt zayıflatıyor demekki ben de deneyeyim 72 kiloda çakıldım kaldım ne ileri ne geri halbuki ekmek makarna falan da yemiyorum menapozun etkisi var mıdır acep bilmiyorum.

Sevdiğim eşyalarımın dışında ben veriyorum Aslı'cım bi yerde mecburen de veriyorum ev büyük ama koyacak yer yok üst üste sıkılyorum kalabalıktan en güzeli ver gitsin eskimişse at gitsin.

Bildigimiz yogurt di mi Aslicim hani activa filan oluyor onlardan alamam basa cikmiyor sonra al al nereye kadar
bildigimiz yogurtsa ben de yerim.ne kadar yiyorsun?bir kasik,bir fincan?
Emel hemen zayifla.oyle adina da diyet filan deme.kepekli ekmek ye normal ekmegi kaldir.ac karnina aksamdan cay bardagina suya koydugun 2-3 parca cevizin suyunu ic.hem yaglar eriyor hem kolesterol.21 gun araliksiz yap.sonra biraz ara ver yine yap boyle duzenli bir sure ic.her yemekten sonra yesil cay , form csyi ic sekersiz.tadini begenmezsen aromalilari var.elmeli tarcinli limonlu kayisili ... Ne yemek yersen ye abartmadan ama bunlari da yap.

Evet abla zayıflatıyormuş.Menapozun etkisi vardır bence kilo verememenle.Ben ekmek yemesem dal gibi olurum.Ama ekmeksiz de olmuyor yahu.

Yok atamam ben kıyafetlerimi.Eskileri tamam verebilirim ama yeni olup da bana olmayanlara kıyamıyorum.Bir kot elbisem var kardeşime bile vermiyorum.On senedir zayıflayıp içine gireceğim güyaaaa.

Evet Filiz'ciğim bildiğimiz yoğurt.Ama bizimki ev yoğurdu.Hazırları hiç sevmiyorum.Yoğurt zaten göbek yağlarını eritirmiş.Ben bir su bardağı kadar yiyorum.Aslında hiç sevmem ama mecburen işte.Tadı güzel olsun dersen içine biraz bal veya keten tohumu at.Activalara para mı dayanır.Ben öğlenleri yiyeyim diye nesfit alıyorum para ziyanlığı valla.Çok da pahalı.

Emel yeşil çayın portakallısı var.Güzel ondan al.

Yok atamam ben kıyafetlerimi.Eskileri tamam verebilirim ama yeni olup da bana olmayanlara kıyamıyorum.Bir kot elbisem var kardeşime bile vermiyorum.On senedir zayıflayıp içine gireceğim güyaaaa.
Ben çoğu zaman veririm. Daha çok anneme kalıyor küçük bedenler. Önce uzun zaman bekliyor, küçülüp içine giricem diye. Ama ümidi kesince anneme veriyorum. Gıcır gıcır ya hiç giyilmemiş, ya çok az giyilmiş. Zaten eskitmem ben giysilerimi. Mark&Spencer'ın sezon sonu mallarını verdiği bir dükkan keşfetmiştim Kızılay'da. Mağazada kazık kazık satılan ürünler, 3 paraya o dükana geliyordu. Gözüm aç, eşofman altı almışım 8 tane. Benim bacaklar müsait, ama göbekten dolayı giyemedim. Şimdi kıydım 3 tanesini verdim. Görseniz öyle güzeller ki. Ama eni sonu gidiyor birilerine, bende bu yeme azmi varken. Hala küçük beden birsürü giyilmemiş giysim var, bir umut bekliyorlar.

Yaa öyle kilo ver demek kolay. Olmiyi işte. Ekmek işi bozuyor. Bir de hareketsizlik. Şimdi şu havalarda yürüyüş yapamıyorum. Boynumdan dertliyim. Düzleşme var. En ufak ter, üzerine esinti, boynum kaskatı oluyor. Evvelsi gün doktora gittim erken saatte. Hala boynumdan çekiyorum. Ama bişeyler yapmam şart. Havalar ısınsın, inşallah yürüyiciiim. Suratım genleşe genleşe kurbağa kafasına döndü.

Filiztoşum, içemedim o yeşil çayı yaa. :44:

Mukaddesim, midem kötü idi 2 aydır. Kediye üzüle üzüle bir asit salgıladı. Zaten 12 parmak bağırsağımın başında ülser olur hep. Üzüntüye, sinirlenmeye gelmez. Allahım bu sefer o asit bitmedi. Sanki midem delindi. Asit karnıma boşaldı. O derece. Doktora gittim. Ultrason, kan tahlilleri yapıldı. Haftaya endoskopi yapılacak, bu arada midem düzeldi gibi. Tamirci gelince televizyonun göstermeye başladığı gibi. Dedim ki Mukaddesim ne çekti acıba o mide delindiğinde. Üzüntü fena bişey. İnsana herşeyi yapar, onu iyice anladım.
Senin fırfırlıdan ne haber?

Son düzenleme:
Kızlar, albüme Aslı'nın memleketinden resim koydum fekat görünmüyor. Nasıl olcek?

Son düzenleme:
Daha neler albümüme eklediğim resimler görünmüyor deyi özelden link vereyim size dedim. Mesaj sayım 53 müş. 100 olmadan özel mesaj da atamıyormuşum size. Burada yalandan üye olup taciz yapanlar çok oldu galiba. Önlem almışlar. Neyse, 100 mesaj olunca veririm artık.

Emel eşofmanları biraz abartmışsın.Ucuz bulunca kaçırmayayım dedin dimi:)Bu aralar çok ucuzluk vardır aslında.Kış ürünlerini çok ucuza alabiliriz.Bir bot,bir kaç hırka alsam gelecek kışa iyi olur.Hırka seviyorum ben kışları rahat oluyor.Uzun uzun alıyorum popoyu örtsün diye:)Ama hiç heves falan kalmadı bende.Bir aydır çarşıya falan gittiğim de yok.

Evet kilo vermesi çok zor yaBir amaç olmalı vermeye teşvik için.Mesela aşk veya hoşlantı gibi:)Ben o zaman çok güzel kilo veriyorum:)Emel bak etrafına sen de dene bunu:)Benim kardeşimde de düzleşme var.Doktor birkaç hareket vermişti.Ama hiç iş yapmayacaksın galiba öyle hatırlıyorum.Sen çok mu yiyorsun gündüzleri.Ya da çok mu kalorili şeyler yiyorsun.Diyetisyene gitsen.Hiç değilse bir disiplin gelir.Hem açlık ataklarını da verdiği şeyler dengeler belki.Sağlığın için önemli bak dikkat et.Ben de bir ara gideyim dedim ama bizim evdeki yemek şölenleri gözümün önüne gelince vazgeçtim.Yapamam çünkü.Çay demlenmiş,yaşpastalar,tatlılar,kurabiyeler dizilmiş sehpaya.Herkes yiyecek ben bakacağım öyle mi.Pışıkkkkkkk.Dünya nimetlerinden vazgeçemem.Yerim ama sonra da eşek gibi iki saat spor yaparım:)))

Miden de kötü.Anam ne çürükmüşsün sen de.Endoskobi midene bir çubuk sokuyorlar o dimi.Ol da kurtul ne var ne yok öğrenirsin de rahat edersin.Fazla da kafana takma herşeyi. Herşey olacağına varıyor.

Yeşil çaya kabuk tarçın koy güzel oluyor.Ben de sevmiyorum.Dediğim gibi portakallısı falan var.O da bir disiplin.Alışkın olmayınca bünye kabul etmiyor.Suyu da içemiyorum.Bir şişe su koyuyorum masaya.O bana bakıyor ben ona.Çok romantik bir aşk yaşıyoruz kendisiyle.Tuvalete gitmesi de var tabi iki de bir

Dün marketten Meksika fasülyesi aldım.Salatası güzel oluyormuş.Deneyelim güzel olursa size de söylerim.

Son düzenleme:
55.sayfadayız.Samsun yani.:119:

Emel ama olmaz.Sen yüz mesajı doldurana kadar bir sene geçer.Mesaj sayısı dolsun diye sayfa var burada.Oraya yaz.Ya da bana mail at.Ben ekleyeyim kaldırırız sonra.Ama çok heveslendim ben lütfen.

Muko'ya çok kızıyorum ha.Siteye giriyor da gelip iki kelam etmiyor. Selen de öyle.Ben merak ederim arkadaşlarımı.Hiç mi merak edilip gelinmez ya.Sonuçta netin başındasın.İki tıkla selam vermek bu kadar mı zor.

Son düzenleme:
Hepinize gönderdim face'den. Aslı'nın memleketi, Atakum hatırası.
Ballıbaba'nın dondurması, Maraş'tan sonra yediğim en nefis dondurmaydı. Aslı, benim için kağıt helva arası ye. Üff. Onun önünde çekilen resmi de ekleyim bari. Yanımdaki bayan, arkadaşımın annesi. Arkadaşımın kız yeğeni 19 Mayıs'ta okuyordu da. Bekar evine gidip kalmış idik. o tabelanın yanındaki de arkadaşım. Maalesef tabelayı birkaç kez denize girdikten sonra gördük. Ondan öyle gevrek gevrek gülüyor.

Son düzenleme:
Bu zillilere adres vermeyecektik. Cadılar. Kartondan arkadaşlar n'olcek.

Emel resimlere bayildim.cok guzelsin ama kilo olmasa iste.
Aslican ne guzel yerde yasiyorsun biz yazdan yaza deniz goruyoruz.bizim bursada mudanya var bizim de yazlik var orada ama olmuypr istedigin zaman gitmek.kisin hele useniyoruz gitmeye.ama deniz olan yerde yasamak baska tabii.

Emel face bak iki tane mesaj attim sana.ozellikle ikinci mesaja cevap bekliyorum canimmmm

Benim feyste resimler açılmıyor.Emel bana mail atsana. İki bilgisayar var ikisinde de açılmadı.Napıyor bu bilgisayarlara anlamıyorum.Abuk sabuk sitelere girip virüs mü bulaştırıyor anlamıyorum ki.Her hafta format da atıyor.

Filiz burası çok güzel gerçekten.Bildiğin sahil yeri.İşyerim de sahilde.Yandaki köşeden baksam denizi görürüm.Ama bir kere sahile gittin mi desene geçen yaz.Artık buralarda otel yapılacakmış.Antalya'dan bile güzel geçti bu sene hava.Kar görmedik daha.Yazlığı olanlar niyeyse gitmiyor.Benim bir arkadaşımın da vardı.Annesi babası gider o gitmezdi.Şehre uzak olduğu için gidip gelmesi problem tabi.

Filiz sen önce görürsen sen mail at bari resimleri..Mail adresimi gönderiyorum.

İkinci mesaj neymiş merak ettim.

Son düzenleme:
Emel Ballıbaba benim bitişiğimdeki büfenin dondurması mı?Burasıysa güzel gerçekten.Buluşabilsek seni teleferikle güzel bir yere götürecektim.Uçsuz bucaksız deniz manzarası eşliğinde yemek yiyecektik.Bak burası.Amisos tepesi.Kral mezarları ve hazineleri varmış burada.

Resimler küçük çıktı.Üzerine tıklayınca büyüyor.

Son düzenleme:
Kızlar gördüm resimleri göndermenize gerek kalmadı.Ballıbaba sahildeymiş.Ne güzel çıkmışsınız Emel.Siz geldiğinizde hava biraz bozuktu galiba.O tabelaya aldırış eden kim.Herkes giriyor orada denize.

Artık bir dahaki sefere deeeermişim. Etlerin lezzetini de unutamıyorum. Ankara'da nerede öyle kekik kokulu etler.

Filiz ne diyecen bir bakayım feyse.

Günaydın canlar..

Aslı'cım hep Karadeniz sahilini boydan boya gezmek istemişimdir bir türlü nasip olmadı . Enişten kızları yerine yerleştirince gideriz diyo .
Ben de o zamana kadar el ayak tutmaz şimdilerde gidelim diyorum. Öyle lafta gidip geliyoruz işte. Bakarmısın eklediğin resimlerdeki güzelliğe buralara gidilip görülmez de ne edilir.

Bana da gönderdin mi yivrum hemen gidip bakıyorum .Bu arada geçmiş olsun miğde sorunu yaşıyormuşsun ah ahh o miğde delinmesini hiç sorma bacım feci bi şeydi Allah kimsenin başına vermesin Endoskopiyide bayılarak yaptır öğürtün kalkmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…