Hoşbeş Sayfası

Ha haaa güldürdün Aslı'cım yok artık bu saatten sonra çok geç yaşım genç olsaydı düşünürdüm belki
Yavrum doktor kesin acil dese Memati de kimmiş derimama dün doktor üç ay sonra gel bende ya büyürse dedim ''keser alırız' dedi.
Evet hastanede en fazla dört gün kalınıyormuş sağolsun eltimlerde yardımcı olurlar orasını düşünmüyorum da benim mimar biraz problem Aslı'cım bana bişey olacak diye aklı çıkıyo .
Hem bu üç ay sürede onun da derlsleri hafiflemiş olur hemde ne yapacağım kesinlik kazanır diye düşünüyorum.

Yiğrum sağol bilyorum olacakları fekat hemencik karar veremiyim belimi büken ... var.Birazda tırsmıyor değilim benim kasapta üç ay sonraya atıınca sankim böyle hiç olmamış gibi oh ohhh bi rahatlık geldi bana..Senin yaşın kaç kilon kaç diyorsun ay kilo demişken yuh bana tam tamına 5 kilo almışım ya Eltilerle birarada olunca ipin ucu kaçmış bu gün yine küçük eltim çağırdı bende hem Cuma sebebiyle hemde ortaya yenir diye un helvası yapıciğim . İkram misafir muhabbeti dönmüş sizin oraları bilemem ama benim çevrem bi ikram koca masa donatıyorlar . Hangisini yiyeceğini şaşırıyor insan.
Efenim 51 yaşındayım bir senedir menopozdayım bundan sonra kalsiyum d3 me çok dikkat ediyorum.Vallahi doktor gibisin Allah seni başımızdan eksik etmesin Emel'im

Oyyy özlemişm senden büle şaheserler görmeği Çok teşekkürler Hacım . Yanılız ameliyata giderken bi daneyle moral olmaz en az beş -on tane isterim .. Bana neee

Kızlar babam cuma günü kalp krizi geçirdi.Durumu çok ağır.Doktorlar hiç umutlu konuşmuyor.Ciğer ve böbrek çalışmıyor dediler.Şimdi hastaneden geldik.Doktoru böbrek çalışmaya başladı tansiyonu da normal dedi.Düşünün tomoğrafiye bile götüremiyorlar.Beyin hasar görmüş galiba.Daha 66 yaşında.Hiç de kalbim ağrıyor demedi sabah birden ellerini yıkarken düşmüş.Ambulans gelmiş hemen ama ilk dört dakikada götürülmesi önemliymiş.Onbeş dakikayı bulmuş hastane.Nolur dua edin.Çok kötü çok.

Aslı'cım nasıl üzüldüm anlatamam. Çok geçmiş olsun canım . Ama hemen öyle ümitsizliğe kapılma bak tansiyon böbrek normale dönmeye başlamış . Rabbim acil şifalar versin tez vakitte eski sağlıklı günlerine döner inşallah..Vah vah birdenbire oldu demekki ama yinede kalbinde bi sıkıntı varmış ki patlak vermiş onu da araştır doktorlar sanırım.Üzülme ,babacığın zor günleri atlatacaktır kalben bütün dualarım senin- sizinle. Allah büyüktür. Yeterki sen ümidini hiç bir zaman yitirme.
Bizi de habersiz bırakma iki kelime de olsa hayırlı haberlerini bekliyoz canım.

Aslı'cım nasıl üzüldüm anlatamam. Çok geçmiş olsun canım . Ama hemen öyle ümitsizliğe kapılma bak tansiyon böbrek normale dönmeye başlamış . Rabbim acil şifalar versin tez vakitte eski sağlıklı günlerine döner inşallah..Vah vah birdenbire oldu demekki ama yinede kalbinde bi sıkıntı varmış ki patlak vermiş onu da araştır doktorlar sanırım.Üzülme ,babacığın zor günleri atlatacaktır kalben bütün dualarım senin- sizinle. Allah büyüktür. Yeterki sen ümidini hiç bir zaman yitirme.
Bizi habersiz bırakma iki kelime de olsa hayırlı haberlerini bekliyoruz canım.

Son düzenleme:
Ablacığım çok sağol.Doktorun biri çok ümitsiz konuşuyor,diğeri gelişme var diyor biz de ne yapacağımızı şaşırdık.Bugün kameradan görmüş bizimkiler düne göre daha iyiymiş.Dün çok kötüydü bildiğin ölü hiç tepki yok.Soluk yok.Bugün de yok da hiç değilse daha iyi görünüyormuş.İdrar çıkışı yapmaya başladı demiş doktor.Altı yedi sene önce anju oldu.Stent takılacak dediler.Bu da korktu.Doktordan hastaneden çok korkar.Düşün kulağı sağır nerdeyse gidip de doktora baktırmıyor.Bir de milletin ağzı durmuyor ki.Yok yaptırma falan filan yaptırmadı.Bir ay önce de içime bir sıkıntı geliyor dedi.Biz de psikiyatriye gönderdik.İlaç verdi iyi geldi dedi bize.Meğer kalbinden bunalıyormuş.Bekliyoruz işte abla.Üç gündür gelmiyordum işe.Bugün gelmek zorunda kaldım.Hem burada daha iyi vakit geçiyor.Hastanede durmak çok zor.Ben sizi haberdar ederim.

Aslicim Allah acil sifalar versin babana.İnsallah toparlar kendini.bak az da olsa olumlu gelismeler olmus.cok onemli bunlar.bizi haberdar et.dua ediyoruz.

Aslicim Allah acil sifalar versin babana.İnsallah toparlar kendini.bak az da olsa olumlu gelismeler olmus.cok onemli bunlar.bizi haberdar et.dua ediyoruz.

Filiz'ciğim çok sağol.Bekliyoruz uyanmadığı için tomoğrafi çekilecekmiş bugün.Makineyi yukarı çıkaracaklarmış.

Filiz'ciğim çok sağol.Bekliyoruz uyanmadığı için tomoğrafi çekilecekmiş bugün.Makineyi yukarı çıkaracaklarmış.

Aslı'cım kendisi mi uyanmadı yoksa doktorlar mı uyutuyorlar . Bakalım tomoğrafi de ne çıkacak .Ben de merak için de bekliyorum canım.

Aslı'cım kendisi mi uyanmadı yoksa doktorlar mı uyutuyorlar . Bakalım tomoğrafi de ne çıkacak .Ben de merak için de bekliyorum canım.
Ablacığım doktorlar uyutmuyorlarmış ama uyanmıyor.Dün çok idrar çıkarınca böbrek filmi çekmişler.Birşey çıkmamış.Bugün de aynı bekliyoruz işte ama hiç umut vermiyor doktor yüzde bir şans diyor.Bu yüzde birin içinde olabilir olmaz diye birşey yok diyor.Hastaneyi her duyan niye oraya götürdünüz diyor.Herkes kötülüyor.Medikalpark var burada.Son derece lüks bir hastane.Asansörde bile tv var.Ama adı çıkmış burada.En yakın orası bize ambulans direk oraya götürmüş biz nasıl müdahale edelim.Her kafadan bir ses çıkıyor işte.

Aslı!cım Allah'tan umut kesilmez canım sen kalbini ferah tut. Hastane için söylenenleri de ciddiye alma .Hayırlısıyla o hastaneden sağlıkl bi şekilde çıkacak baban.
Bir de şu var tabi bu kadar lüks hastanenin masrafı ağır olur ordan kıpırdatma şansınız da yok tabi . Allah maddi-manevi yardımcınız olsun canım Hayırlısıyla iyileşsin de babacığın işin maddi yönü bir şekilde çözülür.Hayırlı haberler duymak ümidiyle seni öpüyorum canım. Allah yar ve yardımcınız olsun inş.

Aslım, 2 gündür girmeyince, şimdi gördüm. Çok üzüldüm. Allah şifalar versin. İyi olacaksa hastane bahane. Sen onlara bakma. Dua etmez olur muyuz. İnşallah madden, manen Alllah yardımcınız olsun, kolaylıklar versin. Erbabı doktora denk getirsin. Korktuklarınıza uğratmasın. Habersiz bırakma bizi.

Son düzenleme:
Mukaddesim, günaydın. Ben bu vakitler girmem ya, kedi için araştırma yaparken, bir de bizim sayfaya gözatayım dedim. Aslı'nın babasını okudum. İnşallah korktukları gibi olmaz. Allah yanlarında olsun.

Son düzenleme:
Aslicim icime dogdu baban iyilesecek.senden guzel haberler bekliyoruz.

Mukaddesim, günaydın. Ben bu vakitler girmem ya, kedi için araştırma yaparken, bir de bizim sayfaya gözatayım dedim. Aslı'nın babasını okudum. İnşallah korktukları gibi olmaz. Allah yanlarında olsun.

İnşallah Emel'im . Bende güzel haber duymak ümidiyle sık sık bakıyorum sayfaya ama dün hiç uğramamış Aslı niye acaba işte olsaydı mutlaka yazardı.
Kötü düşünmek istemiyorum inşallah her şey yolunda gidiyordur Allahım.

Ben de sürekli bakıyorum, ama yok. Aslı'yı cepten aradım. Uzun uzun çaldı, ama açan olmadı. İyi haberlerle gelir inşallah. Allah yardımcıları olsun.

Son düzenleme:
Kızlar babamı kaybettik.Dün gece yarısı oturuyordum.Hiç telefonlara bakmak istemeyen bana denk geldi haber.Babanızın durumu kötüleşti müdahale ediliyor dendi.Ölmüş tabi o saatte arandığımıza göre.Dün öğlen kaldırdık cenazeyi.Yataklara düşse,hasta olup ölse belki bu kadar zor olmazdı bize.Hiç hastayım demeden gitti babacığım.Cenazesi çok kalabalıktı.Çok seveni varmış meğer.Komşularımız dostlarımız sağolsun yalnız bırakmadı.Ben şimdi ablama geldim size haber vermek için.Onlar taşınınca bilgisayarı buraya aldılar.Emel ben teli son anda gördüm kapandı.Sen olduğunu anlayamadım bendeki non farklıydı.Hepiniz sağolun.Büyük ihtimal pazartesi işe başlarım.Görüşmek üzere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…