Hoşbeş Sayfası

Günaydın kızlar.:KK16:Geldim temizliğimi bitirdim kahvaltıdan önce bakayım dedim.

Dün yine bol bol harcadım.:18:Yaz gelmeden indirimden bir gözlük alayım dedim.Ara tara aldım bir tane.Ne güzel takıp resmimi çekip gösterdi ekrandan nasıl durduğunu.Dedim teknoloji çok gelişmiş.:KK53:Doldurma parfüm kullanıyordum.Onu almaya gittim.Kız ay sonunda dükkanı kapatıyoruz diyince dört şişe de parfüm aldım.:KK37:Napim seviyorum onun kokusunu bulamam bir daha.Sonra saç maşası almak istiyordum onu aldım.Ama kendim beceremedim ya.:KK50:Her zaman da kardeşime mi yaptıracağım.Alışmam lazım ama çok zor.Millet pıt pıt yapıyormuş.Yaparken elimi de yaktım biraz.Ben de yün eldiven geçirdim elime.:KK1:Allahım ne süper fikirler çıkıyor benden.:KK52:Yine beceremedim kardeşim yaptı.Akşam da bozulmasın diye doğru dürüst yatamadım.Aman be bayan olmak ne zor iş.:KK37:Bu kadar harcamaya biraz da ekonomi yapim diyip gram altın aldım.Ben hiç bilmiyordum buradan öğrendim öyle birşey olduğunu.Yani altının gramını biliyordum da sattıklarını bilmiyordum.:KK1:

Son düzenleme:
Emel uğramamış nasıl oldular acaba?

Filiz mesaj sayın mı azalmış?

Mukaddes ablacığım bayanlar birşey almadan duramıyor işte.Dün buranın LCW mağasına girdim.Bayan bölümünü üst kata almışlar,erkekleri alta.Erkekler tembel bayanlar nasıl olsa çıkar diye düşünmüşler heralde.Ama ben de çıkmadım valla.:KK1:

Hello köylü mileti. Naber?

Valla Aytoş'un tansiyon sorunu vardı, 2'lere, 3'lere düşüyordu. Tansiyon ilacını azalttık. Aort darlığı varmış, bir doktor korkuttu, bir zaman ona ağladım durdum. Bir doktor da rahatlattı. Bu yaşta normalmiş, diğerinin dediği seviyede değilmiş darlık. Tansiyon ilacını düşürünce şimdi iyi maşallah. Tiroidi fazla çalışmaya başlamış, Halbuki tiroid bezi de alındı, küçücük bişey kaldıydı. Hayret ettim nasıl fazla çalıştığına. Ona uygun ilaç verdi doktor. Ama bunlar için o doktor, bu doktor, git gel tahlil. Neyse çok şükür iyi durumu ağrıları dışında. Bir de huysuzluğu.

Kedicağızım yaşlı. 17 yaşında. İnsan yaşıyla 80'e tekabül ediyor. Tuvalete gidince bağırıp duruyordu. Kabızlığından zannedip, anne yüreği işte:KK43:Dua ediyordum rahatçacık yapsın diye. Biz anlayana kadar 2-3 hafta geçti. Baktım çişini damla damla yapıyor. Sistit olmuş meğer. Veterinere önce telefonda danışıyorum, yoksa muayene parası, çişini yaptırma parası tahlil parası, ultrason, diğer tetkikler 250 tl yi kafadan verirsin. Telefonda antibiyotiği konuştuk, içirdim. Değişen bişey yok. Mecbur götürdüm. Ben emekliyim oğa göre dedim. Güya lütfetti 50 TL mi aldı idrar tahlili için. Yeni bir antibiyotik söyledi. İçirince, kedi ağzını köpürte köpürte kustu. Kalbi kütür kütür atıyor. Gözler yerinden çıkacak. Acı geldi sandım Ertesi gün bir daha denedim. Denemez olaydım. Aynı şeyler. Bu sefer kedide korku gelişti. Uyurken beni rüyasında ilaç verirken görüyor herhalde, bağıra bağıra uyanıyor. Bakıyor ki bişey yok, zor bela yatışıyor. Tabi benim de ciğerler törpüleniyor. Tekrar gittim veterinere başka antibiyotik aldım. İlk gün içirdim. İkinci gün yarım saat sonra kustu. 3. gün içirdim. 4. gün anında kustu. bir de mide asiti için ilaç aldım dün. önce onu içirdim. Biraz bişeyler yedirdim. Arkadan ilacı verdim. Bugün yine aynı şeyi yapıcam 3 gün daha. Antibiyotik düzenli saatlerde içiliyor bildiğiniz üzere. Ama bizim bu aksamalardan dolayı direnç kazandıysa mikrop, emeklerim yine boşa gidecek. Dahası hayvanın sıkıntısı ilerleyecek. Amaan aman. İşte bele Dua edin. Ağlak oldum evin içinde. Ohh diyemiyorum. :KK43:

Filiztoş, o dediğin sağa benzer. :KK35:

Son düzenleme:
Aslıcım, güle güle tak, güzel güzel kok. Doldurma parfüm her yerde var. Firmasının adı yazıyordur, başka yerden de alırdın bitince. Sen de benden betersin. 2 de değil 4 tane.

Ben de saç maşası almaya heves ettimdi, ama çabuk geçti. Kafada saç yok ki. Topla, topla gez.

Mukaddesim görünmüş. Nerelerdesin hacıı? Ne haber şekilli yımırtalardan.Dün hangi programdaydı hatırlamıyorum. Doktor, rahimi alsak da yımırtalara pek dokunmak istemiyoruz, östrojen salgılamaya devam ettikleri için dedi. Çok da lüzum ederse, söyle, fırfırlı yımırtanı alsınlar, öbürü kalsın.

Emel hu hu.:KK3:

Annenin biraz düzelmesine sevindim.O huysuzluk bizimkilerde de var.Yaşla ilgili sanırım.Biz büyük onlar çocuk oldu.:KK53:Kedin ne kadar yaşlıymış.:KK53:Veteriner yanlış ilaç vermiş olmasın.Devamlı kusması ilginç.İlacı sevmedi ya da ondan kusuyor.İyileşir merak etme.Senin gibi bir annesi varken iyileşmemesi imkansız.Baksana elinden geleni yapıyorsun.

Parfüm bir alana bir bedavaydı dört tane oldu o yüzden.:KK1:Çok parfümcü var ama bu marka tekti burada.Başka markalarda da bulamam dedim.

Aslı Hünel yoğun bakımdaymış.Kist için gitmiş kalp ritmi bozulmuş.:26:

Emel gayet güzel saçların vardı.Niye hep topluyorsun.Çok toplamak da döker saçları bence.Ben salık seviyorum.Ama onda da devamlı düzleştireceksin.Bende de maşallah bir saç var yaklaşık iki senedir kestirmediğim için baya yoruyor.Dedim biraz değişiklik olsun ama yok bereremiyeceğim galiba.:KK43:O kıskacı çok gıcık.O olmazsa aslında yakmazsın elini.

Mukaddesim[/B] görünmüş. Nerelerdesin hacıı? Ne haber şekilli yımırtalardan.Dün hangi programdaydı hatırlamıyorum. Doktor, rahimi alsak da yımırtalara pek dokunmak istemiyoruz, östrojen salgılamaya devam ettikleri için dedi. Çok da lüzum ederse, söyle, fırfırlı yımırtanı alsınlar, öbürü kalsın.

Hu huu buralardayım bacımmm:KK16: Güya bizim modem yeni zırt pırt internet gidiyo :21:Eltimlerde halen burda olunca ehh diğer tarafta var biliyisin buraya zaman az kalıyor şekerim :KK49: Gelelim bizim şekilli yımırtalaraa:KK51: Efenim önümüzdeki pazarertesi benim Emine gacısına gidicem emardan sonra yerinde olmadığı için henüz teşrif buyuramadım kendüsüne.Bakalım emarı görünce ne diyecek gerçi baştan anayı babayı toplar alırım deyüp rejonu kesmiş idi.Ama ben aynı şeyi sülerse bunun ilaçla ufalma durumu olmaz mı diye bi zarf atıcam .. Yerse tabi:KK76::KK76:

Anam ana sayfada şiir köşesi de var imiş . yeni gördüm :KK24::KK24:

Hello köylü mileti. Naber?

Valla Aytoş'un tansiyon sorunu vardı, 2'lere, 3'lere düşüyordu. Tansiyon ilacını azalttık. Aort darlığı varmış, bir doktor korkuttu, bir zaman ona ağladım durdum. Bir doktor da rahatlattı. Bu yaşta normalmiş, diğerinin dediği seviyede değilmiş darlık. Tansiyon ilacını düşürünce şimdi iyi maşallah. Tiroidi fazla çalışmaya başlamış, Halbuki tiroid bezi de alındı, küçücük bişey kaldıydı. Hayret ettim nasıl fazla çalıştığına. Ona uygun ilaç verdi doktor. Ama bunlar için o doktor, bu doktor, git gel tahlil. Neyse çok şükür iyi durumu ağrıları dışında. Bir de huysuzluğu.

Kedicağızım yaşlı. 17 yaşında. İnsan yaşıyla 80'e tekabül ediyor. Tuvalete gidince bağırıp duruyordu. Kabızlığından zannedip, anne yüreği işte:KK43:Dua ediyordum rahatçacık yapsın diye. Biz anlayana kadar 2-3 hafta geçti. Baktım çişini damla damla yapıyor. Sistit olmuş meğer. Veterinere önce telefonda danışıyorum, yoksa muayene parası, çişini yaptırma parası tahlil parası, ultrason, diğer tetkikler 250 tl yi kafadan verirsin. Telefonda antibiyotiği konuştuk, içirdim. Değişen bişey yok. Mecbur götürdüm. Ben emekliyim oğa göre dedim. Güya lütfetti 50 TL mi aldı idrar tahlili için. Yeni bir antibiyotik söyledi. İçirince, kedi ağzını köpürte köpürte kustu. Kalbi kütür kütür atıyor. Gözler yerinden çıkacak. Acı geldi sandım Ertesi gün bir daha denedim. Denemez olaydım. Aynı şeyler. Bu sefer kedide korku gelişti. Uyurken beni rüyasında ilaç verirken görüyor herhalde, bağıra bağıra uyanıyor. Bakıyor ki bişey yok, zor bela yatışıyor. Tabi benim de ciğerler törpüleniyor. Tekrar gittim veterinere başka antibiyotik aldım. İlk gün içirdim. İkinci gün yarım saat sonra kustu. 3. gün içirdim. 4. gün anında kustu. bir de mide asiti için ilaç aldım dün. önce onu içirdim. Biraz bişeyler yedirdim. Arkadan ilacı verdim. Bugün yine aynı şeyi yapıcam 3 gün daha. Antibiyotik düzenli saatlerde içiliyor bildiğiniz üzere. Ama bizim bu aksamalardan dolayı direnç kazandıysa mikrop, emeklerim yine boşa gidecek. Dahası hayvanın sıkıntısı ilerleyecek. Amaan aman. İşte bele Dua edin. Ağlak oldum evin içinde. Ohh diyemiyorum. :KK43:

Filiztoş, o dediğin sağa benzer. :KK35:

Yivrum bu ne özen . Hayvanın da şanslısı derler ya senin kedin olmak varmış . Bu kadar emeğe Allah yüzüne baksın inşşş. Rahatlıkla defihacette bulunsun . Eski günlerde olduğu gibi mırnav mırnav odalarda dolaşsın telefonda sesini sağlıklı duymak dileğiyle Hepinize geçmişler olsun inşşş:KK76:

Ayten Teyzem de eski toprak yine yırtmış ucundan kıyısından oyyy o pammık ellerinden yanaklarından öperim huysuz virjinim benimmm:KK16:

Mukaddes abla küstüm küstüm.:KK19:Diğer tarafa gitmekten buraya az geliyorsun.:KK19:Burada şiir dışında ne cevherler var da hiç ilgilenmiyorsunuz.:KK19:

Aslı'cım aldığın her bişeyini güle güle iyi günlerde kullan canım :21:
Benim büyük kızda maşayı beceremez hep küçüğe yaptırır saçlarını gerçi iki ay evvel Brezılya fönü yaptırıştı öyleyken bile bakıyorum küçüğe yaptırıyor saçlarını sağolsun biraz rahat kendisi geçen dedim artık kıvırcık değil sen niye yapmıyorsun , beceremiyormuş . Kzken fönsüz gezmezdim :KK19:anasına hiç çekmemiş kendisi.:KK6:

O Ses Türkiye'de Erkam nasıl elendi ama.:KK52:Çocuk o kadar emindi ki Ayda'yı eleyeceğine ona destek olmalar falan.:KK1:Mor oldu resmen.Bence Hadise'nin çocuğa çok sulanması millette antipatiklik yarattı ve elendi.Çocuğun üstüne atlayacaktı neredeyse.Onda da bir havalar o öyle söyleyince.:KK1:Ayda bence bu hafta en kötü performansını sergiledi.Ama geçen haftadan çok oy topladığı için elenmedi.Çünkü kaç kişi gelip benden geçen hafta söylediği şarkının cd'sini istedi.O Ahmet Kaya kılıklı çocuğun sesi de berbattı.Ankara'nın Bağları'nı katletti.Ağzında geveliyor lafları.Ne dediği de belli değil.:KK19:Sadece Ahmet Kaya şarkılarında iyi.Millet her telden söylerken o genelde Ahmet Kaya söylüyor anlamadım gitti.Hiç adaletli değil.

Mukaddes abla küstüm küstüm.:KK19:Diğer tarafa gitmekten buraya az geliyorsun.:KK19:Burada şiir dışında ne cevherler var da hiç ilgilenmiyorsunuz.:KK19:

vayy Aslıc'cım yeni gördüm mesajını.:KK49:

oyy kıyamam küsme bağa:KK16: biliyosun öte taraftan vazgeçemiyorum suç ben de mi?:KK76::KK76:
Şaka bi yana burayı inceleme fırsatım hiç olmadı az evvel giriş yaparken anasayfaya attı beni öylelikle başlıklara bakabildim ancak.
Dediğin gibi geniş zamanda inceleyip bakmak lazım.

Ablacığım çok sağol.:KK16:Brezilya fönü hiç bozulmayan dimi.Kaç ay gidiyor ki.Her evde bir tembel var demekki.:KK1:Benim de hep kardeşimin suyuna gitmem gerek.Vay halime.:KK37:

oyy kıyamam küsme bağa:KK16: biliyosun öte taraftan vazgeçemiyorum suç ben de mi?:KK76::KK76:

Tamam küsmedim.:KK19:Burayı da ihmal etme ama.Yoksa gelip diğer tarafı karıştırırım bak.:KK9:

Ablacığım çok sağol.:KK16:Brezilya fönü hiç bozulmayan dimi.Kaç ay gidiyor ki.Her evde bir tembel var demekki.:KK1:Benim de hep kardeşimin suyuna gitmem gerek.Vay halime.:KK37:

yavrum 6 ay diye biliyorduk ama iki ayda kıvırcıklanmaya başladı ama bizim saçımız çok kıvırcıktı belki ondan olabilir.
Kızım yine yaptırcam rahat oluyo diyor . Şayet senin hafif dalgalıysa 6 ay sende kalabilir.Kuaföre bir danış istersen .

Aslı'cım bana 2 adet ''Beğeni ''gelmiş . Ne demek oluyor bu ..?

Birde hep yazacam unutuyorum .:KK37:

Aslı'cım avatarımın yanında 'papatya'' yazıyor . Tamam papatya gibi beyaz ve ince olabülürüm :21: Lakin ben Gülü tercih ederdim . Yani bu çiçeği kim reva gördü bana .:KK1: Merak etmekteyim.:KK34: Site mi kim , gizli hayranım mı var yoksa..:KK1::KK1:

X