Hoşbeş Sayfası

Mukaddes ablacığım güzel haberlerini bekliyoruz.

Muko abla su siralar ameliyattadir.Allah sifalar versin cabuk ve kolay gecsin ameliyati insallah.

hu huu ameliyat oldum eve geldim iyiyim canlarım.
Hepinizi öpüyorum teferruatlı konuşuruz sonra.

Abla çok geçmiş olsun.Oldun kurtuldun işte.İyice dinlen görüşürüz.

Mukaddes ablam, tekrar geçmiş olsun canım benim.
Yarın da ben dişle ilgili operasyon geçireceğim. İmplantlarım sökülecek.

Her nekadar telefonla görüşsek de buradan da fırfırlı, büklüm büklüm yımırtandan kurtulduğun içün ve Memati eniştemin emanetlerine bir halel gelmediği içün çoook geçmiş olsun, Allah bir daha başa getirmesin diyorum. Seni en koccaman öpücüğümünen öpüyorum.

Selenim, ne oldu, operasyon nasıl geçti? Oyy kıyamam ben sağa. Hayrını gör operasyonunun inşallah.

Ben de yarın tekrar gidicem bakalım göğüs hastalıklarına. Ne diyecek. Pek bi iyileşme yok gibi ama. Sinüzit de aynen öyle duruyor. yanaklarımın altı doluymuş. Bi bitsin artık, dua edin şu mıhtara. 13 gün sonra 6 ay olacak, şu illetten kurtulamadım.

Filiztoşum, alerjik astımım var zaten, bir de en ufak üşütmede, cereyanda böyle halloluyorum.

Aslıtoşum, başladı mı işe senin patron. Utanırken, sıkılırken o işi becerebildi mi acep. Mesajlaşmaya devam edecek mi bakalım evlendikten sonra da hatunuyla.

Son düzenleme:
muhtarim ve selenim siz de yeni yilda su dertlerinizden kurtulun insallah.emelim sen de dikkat et kendine.sinuzut cok dertli bisey ya sacini filan islak tutmayacaksin.

Kızlar merhaba. Ancak yeni yeni kendime geliyorum. Dün ameliyattan sonra iki üç saat iğnelerin. ağrı kesicilerin etkisiyle iyiydim sonra inlemeye başladım, gece yatağımda hüngür hüngür ağladım ağrıdan acıdan. Allah böyle kuvvetli acıyı kimseye vermesin. Çene kemiğimden üç tane vidayı söktüler. Çok fenaydı. İmplantın sökülmesi takılmasından daha zor oluyormuş valla, anladım. Bir buçuk saate yakın sürdü operasyon. Sonuna doğru hatırlamıyorum zaten, kendimi sıkmaktan tansiyonum düşmüş,içim geçmiş. Kendime geldiğimde yatıyordum, alkol koklatıyorlardı ayılayım diye. Böyle işte. Zaten hastaneye giderken, heyecandan, sıkıntıdan elim ayağım titriyordu, kalbim sıkışıyordu. Ee o kadar eziyet çektim ki şu dişlerden, psikolojik travma oldu artık. Neyse inşallah bu son olur.

Mukaddes ablam, tekrar geçmiş olsun canım.
Emelim, sana da geçmiş olsun, dua ediyorum canım benim, geçecek inşallah en kısa zamanda.

selencim ya cok aci cektin dislerinden ama artik bu son olsun insallah.sorunsuz bir yil diliyorum s.ana ve koyumuze hepimize.bu sayfada artik hastalik degil de guzelliklerimizi paylasalim insallah hep birlikte.
bir de para ciksa yapacagim ilk is sicak bir ulkeye rezervasyon yaptirip hepinizi toplayacagim.selen,asli,,muko abla,emel,belgin,sibel ve ben.umarim unuttugum yoktur :) bi guzel tatil yapariz birlikte soyle en guzelinden.

Ne oldu böyle herkes hasta yahu.Bende de bir öksürük var geçmek bilmedi.Geceleri azıyor işin ilginci.Bugün sağlık ocağına gidecektim ama üşendim.Zencefilmiş,ıhlamurmuş faydasız.İlaçsız geçmiyor işte.

Selen'ciğim çok geçmiş olsun.Baya ameliyat olmuşsun.Diş için inşallah son çektiğin acı olur.

Mukaddees abla görünmemiş.

Emel patron başladı üç gün sonra işe.Valla bilmem başarmıştır heralde:)))Mesajlaşma kesildi:)Sana ne dedi doktor?

Filiz piyangoyu her sene ben de düşlerim ama hevesim kursağımda kalır.Sana çıksın bizde faydalanalım bari:)

İki gün izinliydim.Evde olunca bol bol kek yaptım.Evde olmak kilo açısından çok tehlikeli:)Denemek istediğim sakızlı keki denedim.Dün de portakallı ebruli kek yaptım.

sakizli kekin icine sekersiz sakizlar var hani falim gibi onlardan mi koydun yoksa hakiki damla sakizi mi?
o ebruliyi nasil yaptin? ustunde krema mi var.

Filiz hakiki damla sakızı var.Marketlerde veya aktarlarda satılıyor.Ebruli şöyle oluyor.Kek hamurunu ikiye ayırıp diğerine kakao katıyorsun.Sonra tepsinin tam ortasına bir kaşık kakaolu karışımı döküyorsun.O yayılıyor biraz.Sonra da kakaolunun tam ortasına bir kaşık sade kek karışımını döküyorsun.Böyle böyle gidiyor karışım bitene kadar.Sonra o şekil çıkıyor.

noldunuz be kimse yazmamis.yilbasi icin yurtdisina mi kactiniz yoksa :))
muhtar koy meydanina bi cam agaci dikeydin de susleyeydik.
ah eski halimiz olsa ne resimler eklerdik suslu suslu.en cok da belgin gaza getirirdi bizi.

Teşekkür ederim arkadaşlar.Günlerdir çok fenaydım, daha iyiyim şimdi. Ama gerçekten çok ızdırap çektim, neyse inşallah bundan sonra bir daha böyle sıkıntılar yaşamam. Hepimize geçmiş olsun arkadaşlar. Yeni yılda hepimiz sağlıklı, turp gibi oluruz inşallah. Filizcim, ne güzel bir plan, hayal demeyelim, plan diyelim de gerçekleşsin. Oh sıcak bir ülkede sıcak bir kumsalda güneşin altında geçiririz yeni yılın ilk günlerini

Merhaba arkadaşlar .. Hepinize güzel pazarlar diliyorum.

Aslı'cım görünemedim çünkü ameliyattan sonra sol bacağım kalçadan tutuldu tuvalete bile yardımsız gidemez oldum bir de ağrı ki sorma , canıma yetti.
.
Ameliyat için kontrole gittiğimde hemen bir alt katta ortopediye git dedi . O da röntgen istedi, olmadı emar iştiycem dedi .
Röntgen yeterli gelmeyince ilaçlı emar için başka bir yere sevk etti. Yatamam kalkamam binbir güçlükle onuda çektirdim.Yarın sabah dokuza randevu aldım bakalım ne diyecek.

Son düzenleme:

Selen'im sende operasyon geçirmişsin , çok geçmiş olsun canım , inşallah bu son olur

Güzel dileklerine katılmamak mümkün değil . Yeni yıl hepize sağlık huzurla gelsin inşallah.

Son düzenleme:
Abla niye tutuldu acaba bacağın.Benim de bir keresinde öyle olmuştu.Sanki kalçam kırılmış yürüdükçe batıyor gibiydi.Tek başına yürüyememiştim iki gün.Filmde de birşey çıkmamıştı.Bana kötü gözlü birinin nazarı değmişti ama buna inandım hep o zaman.Durup dururken niye yürüyemiyeyim.Seninki de öyle olmasın.Olur mu olur valla.Ameliyatı kolay atlattın ya eve gelenlerden biri içinden geçirse etkiliyor işte.İnşallah ciddi birşey değildir.

Selen'ciğim şimdi iyi olmana sevindim canım.

Geçmiş olsun Mukaddes ablam. Niye öyle oldun ki? İnşallah önemli birşey değildir. Merak ettim, bizi habersiz bırakma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…