Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

hamileyken hiç dikkat etmedim. hatta çok güzeldi, istediğim her şeyi yiyor ama kilo almıyordum :KK34: fakat çok hareketliydim. rahat bir hamilelik geçirdim 8. ayda iken evde eşyaların yerini değiştiriyordum. 7 aylık hamileyken taşındık, masa filan kaldırıyordum. herkes kesin doğuracaksın erkenden dedi ama tam zamanında doğurdum. doktorum benimle dalga geçiyordu,benden habersiz elma krom mu kullanıyorsun diye :KK52: çünkü hamile kaldığım kiloyla doğuma girdim, yani hamileyken zayıfladım. şükür kızımın gelişiminde hiç bir sorun yoktu. 3.250 doğdu :KK76:

ve bugün sabah tartıldım ben 90 olmuşum, kahvaltımı yaptım. bir dilim ekmek yedim, ikinciyi yiyemedim. :KK1:

tartıldın mı? kahvaltın nasıl geçti?

hamileyken hiç dikkat etmedim. hatta çok güzeldi, istediğim her şeyi yiyor ama kilo almıyordum :KK34: fakat çok hareketliydim. rahat bir hamilelik geçirdim 8. ayda iken evde eşyaların yerini değiştiriyordum. 7 aylık hamileyken taşındık, masa filan kaldırıyordum. herkes kesin doğuracaksın erkenden dedi ama tam zamanında doğurdum. doktorum benimle dalga geçiyordu,benden habersiz elma krom mu kullanıyorsun diye :KK52: çünkü hamile kaldığım kiloyla doğuma girdim, yani hamileyken zayıfladım. şükür kızımın gelişiminde hiç bir sorun yoktu. 3.250 doğdu :KK76:

ve bugün sabah tartıldım ben 90 olmuşum, kahvaltımı yaptım. bir dilim ekmek yedim, ikinciyi yiyemedim. :KK1:

tartıldın mı? kahvaltın nasıl geçti?

ben yarım dılım kepeklı ekmek yedım yanı cok az 1 domates 1 salatalık ve 1 tanede yumurta yedım oglende bısey yemedım dısardaydım 1 tane mısır yedım ama cokkk canım ıstedı artık aksamada mısır yedıgım ıcın sadece salata yıyecem artıkk cezaa bana 74 5 kılom 76 ıle baslamıstım

akşam dışarıdaydım, çıkmadan canım çok yemek istemedi. biraz brokoli yedim. sonra da tavuk yiyemedim ve brokoliyi de çok yememiştim. çok açım. ne yapacağım ben şimdi ya? gibip biraz daha brokoli yesem mi acaba :KK69:

Selam kizlar , Persembe gunu hollywood diyetine basliyorum:nazar::nazar::nazar:

benimle birlikte baslamak isteyen varmi ??:KK4::KK1:

Son düzenleme:
Dün karar verip bugün başlamış bulunuyorum .
2 haftada 3 kilo aldım 59 kilodan 62 kiloya cıktım dedemin bile bunu farkedip başıma kakmasıyla diyet yapmaya karar verdim gezinirken gördüm ve üye oldum bugünde basladım diyetime ..
sabah 8de ılık suyun içine limon sıktım şindide aldığım kayısı suyunu içiyorum ve daha acıkmadım umarım ac kaldıgına değer 1 ay yapıcam sadece

Dün karar verip bugün başlamış bulunuyorum .
2 haftada 3 kilo aldım 59 kilodan 62 kiloya cıktım dedemin bile bunu farkedip başıma kakmasıyla diyet yapmaya karar verdim gezinirken gördüm ve üye oldum bugünde basladım diyetime ..
sabah 8de ılık suyun içine limon sıktım şindide aldığım kayısı suyunu içiyorum ve daha acıkmadım umarım ac kaldıgına değer 1 ay yapıcam sadece

Ins canim iyi sonuclar alirsin. Dedene cok guldum yaa:KK66::KK66::KK66:

benimde dedem yasasaydi kilom hakkimda konussaydi ne varkiii:KK50::KK50:

saat 9 olmus gunun nasil gecti? bende yarin basliyorum inss:nazar::nazar:

Ins canim iyi sonuclar alirsin. Dedene cok guldum yaa:KK66::KK66::KK66:

benimde dedem yasasaydi kilom hakkimda konussaydi ne varkiii:KK50::KK50:

saat 9 olmus gunun nasil gecti? bende yarin basliyorum inss:nazar::nazar:

aksam salata yedim bütün gün çalıtım merdiven in cık basım dnmeye basladı :KK76::KK76:
ama yedikten snra pisman olup yarım saat eritmek için evde abuk subuk sporsal hareketler yaptım ama göbegim gitti abartmıyorum gitti yaa :KK53::KK53::KK53:

Selam herkeze :KK71:

bugun diyetimin 1.gunu. 54.7

Bismillah deyip basladim bu sabah. Ve portakal suyu ile baslamam direncimi artirdi sanki:KK9::KK9:

ins acikmam
.

aksam salata yedim bütün gün çalıtım merdiven in cık basım dnmeye basladı :KK76::KK76:
ama yedikten snra pisman olup yarım saat eritmek için evde abuk subuk sporsal hareketler yaptım ama göbegim gitti abartmıyorum gitti yaa :KK53::KK53::KK53:

eger calisiyorsan, sagligini zorlamaman gerekiyor, oyuzden hic pisman olma derim ben. Salata kilo aldirmaz, diyetide bozdurmaz bana gore. Gonul rahatligiyla yiyebilirsin yani:nazar::nazar:

2.gunun nasil gecti ?

Son düzenleme:
2 gün aklıma su ve meyve suyu içmek bile gelmedi acıkmadım ama dedemin szleri yüzünden diyette oldugumu düsünen babannm zrla bna ymk yedirmeye calstı bu seferde o üzülmesin diye salata yedim :2:
smdi saat 9.15 , 8'de domates peynir ve iki dilim ekmek yedim ama normal ekmekti digeri midemi bulandırıyo :63:
simdide kirazlı cay iciyorum bi nevi ara ogunde meyve yemek yerine sabhki cayı simdiye taşıyıp ara ogun yptımm :KK51:
ve şok şok şok duğmesi kapanmayan pantolonumu giydim ama dügmesini kapatarakkkkk :82::82::82::82::82::82:

Bugun 2.gunum. dun fena gecmedi, 1litreye yakin meyve suyu ve bir bardak ayran ictim. 3 litrede su. dun misafirim geldigi icin, diyetteyim demedim, fakat bir buskivi kacamagim oldu . cok az da cerez. Diyete devam ediyorum.

bugun aksam , misafirlige gidicem, ama bozmak yok , cay icerim sadece. Yalniz dun aksam biraz aciktim, ve erkenden 11 de uyudum:))

2 gün aklıma su ve meyve suyu içmek bile gelmedi acıkmadım ama dedemin szleri yüzünden diyette oldugumu düsünen babannm zrla bna ymk yedirmeye calstı bu seferde o üzülmesin diye salata yedim :2:
smdi saat 9.15 , 8'de domates peynir ve iki dilim ekmek yedim ama normal ekmekti digeri midemi bulandırıyo :63:
simdide kirazlı cay iciyorum bi nevi ara ogunde meyve yemek yerine sabhki cayı simdiye taşıyıp ara ogun yptımm :KK51:
ve şok şok şok duğmesi kapanmayan pantolonumu giydim ama dügmesini kapatarakkkkk :82::82::82::82::82::82:

Canim bende bu 2.gunu atlatsam cok iyi olacak .

bugun kahvaltida, esim kendi tostundan 2 parca verdi, dayanamadi iki gundur meyve suyu ictigime :KK17:

bugun yemege goturcekti, yarin gidelim dedim:) diyetim bozulmasin bana yardimci ol dedim, oda tamam yarin gideriz dedi :KK9:

pantolanlarim artik dusuyor desem yeridir,

Canim bende bu 2.gunu atlatsam cok iyi olacak .

bugun kahvaltida, esim kendi tostundan 2 parca verdi, dayanamadi iki gundur meyve suyu ictigime :KK17:

bugun yemege goturcekti, yarin gidelim dedim:) diyetim bozulmasin bana yardimci ol dedim, oda tamam yarin gideriz dedi :KK9:

pantolanlarim artik dusuyor desem yeridir,

ow my allahııım düsüyormuu bu süper bişy ya :86::86::86:
bnm göbek gittttti yok gitti :2::2::2::2::2:

kızlar bu siteye yeni üye oldum.Bu diyet ilgimi çekti.Ama benim sorunum göbeğim... Bu diyet göbeğin erimesine yardımcı oluyor mu gerçekten ne yapacağımı bilemiyorum.

bugun diyetimin 3.gunu

ilk 2 gun kacamaklar yaptim, dun askam misafirlikte bir porsiyon puding ve makarna salatasi yedim.

Son düzenleme:
kızlar bu siteye yeni üye oldum.Bu diyet ilgimi çekti.Ama benim sorunum göbeğim... Bu diyet göbeğin erimesine yardımcı oluyor mu gerçekten ne yapacağımı bilemiyorum.

merhaba Aeryn, canim ben bu diyete yeni basladim, ama okudugum kadariyla kilo verenler cok. gobegini eritmek istiyorsan, tum diyetlerde gobek gider zaten. istersen bu diyetle baslayabilirsin. Mutlaka inceldigini ve kilo verecegini goreceksindir. Yas ve kilo kacti buarada?
ow my allahııım düsüyormuu bu süper bişy ya :86::86::86:
bnm göbek gittttti yok gitti :2::2::2::2::2:

dusuyor valla:nazar::nazar: yakinda eski pantolanlarimi giyebilecegimm:KK64::KK64::KK64::nazar::nazar:

merhaba Aeryn, canim ben bu diyete yeni basladim, ama okudugum kadariyla kilo verenler cok. gobegini eritmek istiyorsan, tum diyetlerde gobek gider zaten. istersen bu diyetle baslayabilirsin. Mutlaka inceldigini ve kilo verecegini goreceksindir. Yas ve kilo kacti buarada?
yaşım 20,kilom 70 ama sadece göbek bölgemde yağlanma var. Bu diyete başlayayım bari. Teşekkür ederim:-)

Son düzenleme:
X