Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

ne azim varmış ben de peh En Büyük KK 1. sayfadan 71. sayfaya kadar yazılanları tek tek okudum. neden? çünkü tartı beni bugün 1 kilo fazla gösterdi. yani 5 kilo vermiş görünüyorum. okuduklarımdan anladığım herkesin 2. hafta kilo vermesi durmuş. ilk hafta 3-4 kilo, 2. hafta 1 kilo. ben regli olmadan önce 92.8'i görmüştüm. bugün 93 idim :KK51: kilo almadığıma inanıyorum çünkü hiç bozmadım diyetimi. sanırım hem vücut korumaya geçti hem de regl üzerine geldi. bu hafta sonunda kaç kilo vermiş olacağım çok merak ediyorum. :KK54:

umarım kötü bir sonuçla karşılaşmam :26:

eh artık yatayım, rüyamda kk forum görücem :KK52:

bu sabah tartı beni 92.5 gösterdi. pek bir değişiklik yok. sanırım tartı işini abarttım :KK37: bir de yarın sabah tartılacağım sonra bir daha ki pazartesiye kadar tartılmayacağım. söz veriyorum. :kk77:

eveeet, bu sabah itibariyle 91.5 gördüm sevgili baskülde. geçen seneki kiloma gelmiş durumdayım. sevindirici bir haber. hemen kilo çizelgemi yaptım. :KK28:

sabah kahvaltımı yaptım, gittikçe daha çok alışıyorum sanırım diyete. hiç zorlanmıyorum artık.

bu akşam callenetics yapmaya başlayacağım. 15 dakikalık olanı. :76:

pazartesi sabahına kadar tartılmak yok artık. diyete başlayalı tam 17 gün oldu toplam 7.5 kilo verdim. gayet başarılı. :nazar: En Büyük KK

bu arada gün/ hafta olarak 3/3 oldum.

Son düzenleme:
4/3 oldum. görenler çok güzel zayıfladığımı söylüyor. en güzel yanı kilo verince hep göbeğim kalırdı. şimdi ilginç bir şekilde ilk önce göbeğim gidiyor. göbeğim o kadar az ki. bu kilo görüntü olarak beni rahatsız etmiyor çok fazla. diyet gayet güzel gidiyor. pazar akşamı tartılacağım. ama zayıfladığımı fark ediyorum iki gündür. :KK68:

ben bir türlü başlayamadım ama yarın başlıyorum artık bakalım 3 hafta bu diyetle ben kaç kilo verebiliyormuşum.. hiç bırakmayacağım 1 lokma birşey yemeyeceğim kaçamak yok günde 2 buçuk saat spor ve sonuçta ben mutlu bir insan olacağım inşallah...

ben bir türlü başlayamadım ama yarın başlıyorum artık bakalım 3 hafta bu diyetle ben kaç kilo verebiliyormuşum.. hiç bırakmayacağım 1 lokma birşey yemeyeceğim kaçamak yok günde 2 buçuk saat spor ve sonuçta ben mutlu bir insan olacağım inşallah...

meyve suyu gününde 2.5 saat spor çok fazla, dayanamazsın.

ayrıca bildiğim kadarıyla hergün 2.5 saat spor yapmayı doktorlar da onaylamıyor. günde 45 dakika civarı yeterli.

bu arada benim de yarın meyve suyu günüm. umarım başlarsın ve beraber devam ederiz. :KK71:

bu akşam itibariyle 7/3 oldum ama artık gün/ay olarak yazacağım. çünkü keşfettiğim kadarıyla diyet aylık hesaplandığında daha çok kilo verdirmiş oluyor. yani ben artık 21/30 oldum. bu hafta diyette bir değişiklik yaptım. yemek istediklerim o kadar çok birikmişti ki önümüzdeki haftayı tamamlayabileceğime inanmamaya başladım. bu nedenle artık pazar akşamları ne istiyorsam onu yiyeceğim.

ne istediğimi yedim diyorsam sanmayın ki ziyafeti götürdüm. aslında bir öğün istediğimi yiyebilmek daha çok motive etti. çünkü midem küçülmüş, yiyemiyorum :KK9: bu akşam yediklerim şöyle;
3 tane ufak çiğ köfte
1/2 kaşık zeytinyağlı ıspanak
iki kaşık salata
bir parça biftek.
ve yemek bittiğinde midem inanılmaz şişmişti. :KK53:

ve artık meyvesuyunu evde yapacağım. daha çok komposto yapmayı planlıyorum. elma, kayısı ne bulursam, az suyla şekersiz kaynatacağım.

su içme işine de farklı bir boyut getirdim. bir litre suyun içine yarım limonu ince ince doğruyorum. suyun tadı çok hoş oluyor, içince inanılmaz ferahlık veriyor. 4 litre su içtim bugün böylece. bir hafta boyunca suyu da böyle götürmeyi düşünüyorum.

bu dokuz gün içinde bu diyetle 4 kilo veremezsem sanırım diyeti bırakacağım. çünkü 21 gün olmasına rağmen kilom bu haftada çok değişmedi. başka bir şey yapmayı düşünüyorum. :63:

listenin ortalama kalorisini hesapladım. ilginç bir durum çıkıyor.

katkısız meyve sularının bir kutusu ortalama 500 kalori böylece

1. ve 2. gün: 3 litre kadar içilirse 1500 kal. alınıyor.
3.gün : 805 kal.
4.gün 600 kal.
5.gün 605 kal.
6.gün 600 kal.
7.gün 605 kal.

Kahvaltı 425 kal.
(dil peyniri 200,yumurta 80,salatalık 11, domates 14,iki dilim kepekli ekmek 120)

Öğlen 175 kal.
(Marul 50, salatalık 11,domates 14,t.soğan 35,z.yağ 65)

Akşam 205
(tavuk 135, brokoli 70)

belki benim gibi merak eden olur diye yazdım. :KK3:

ama bir sorum var, nasıl bu kadar az kalori alırken ben hiç acıkmıyorum?
ve neden son iki haftadır,ilk hafta gibi kilo vermedim?

dün bu diyete başladım...
67 den 60 a 20 günde indim ama 60 da takılıp kaldım :84:..
diyet ararkene bunu buldum ve başladım...
bu sabah tartıta çıktım veeee 58.6grm çıktım:KK52: ....
güzel bir diyet bugun 2. günüm...
bir hafta yapıcam inşeallah...

dün bu diyete başladım...
67 den 60 a 20 günde indim ama 60 da takılıp kaldım :84:..
diyet ararkene bunu buldum ve başladım...
bu sabah tartıta çıktım veeee 58.6grm çıktım:KK52: ....
güzel bir diyet bugun 2. günüm...
bir hafta yapıcam inşeallah...

ilk 20 gün hangi diyeti yaptın? merak ettim. sanırım ben de bir yerlerde takıldım. metabolizmada bir şaşkınlık yaratmak lazım :KK23:

ilk 20 gün hangi diyeti yaptın? merak ettim. sanırım ben de bir yerlerde takıldım. metabolizmada bir şaşkınlık yaratmak lazım :KK23:

ben öyle ara ara sık sık yeme olayında kg veremiyorum...
20 gün bi öğün yedim sadece, doymadan kalktım, su yeşil çay beşi bir yerde çooook tkettim..
sabahları bir saat yürüyüş akşamları da ya stepperde bin adım attım yada nıvea nın aerobiğini yaptım..

ben de az-sık ye yaparak zayıflayamıyorum. hep bir şeyler atıştırıyorum. bu haftada 3 kilo veremezsem eğer tek öğünle deneyeyim bari belki işe yarar. :KK15:

merhaba kızlar yokmu bu diyeti benimle yapacak olan bugün ılk günümdü güzel geçti çok minik kaçamaklarım oldu hadi bana arkadaş gelin birlikte yol alalım :KK19::KK19::KK19:

merhaba kızlar yokmu bu diyeti benimle yapacak olan bugün ılk günümdü güzel geçti çok minik kaçamaklarım oldu hadi bana arkadaş gelin birlikte yol alalım :KK19::KK19::KK19:

son üç haftanın topic bekçisi ben varım :KK3:

benim bu dördüncü haftam ama başa döndüm ve bugün ilk günümü bitirdim. ben buradayım, yoldaş olmaya hazırım :nazar:

son üç haftanın topic bekçisi ben varım :KK3:

benim bu dördüncü haftam ama başa döndüm ve bugün ilk günümü bitirdim. ben buradayım, yoldaş olmaya hazırım :nazar:

aynıyız seninle ozzamann eflatun yol arkadaşlıgı yapalım bırbırımıze destek olalaım hem burda yazısında daha ıyı motıve oluyor ınsann ben dayanamayıp bugun tartıldım ve dunku kılomla bugunku kılom arasında 1 kılo oynuyor :KK53::KK53:biliyorumki bu su ve kaacamaklarıma ragmenn .peki sen 4 defa yapıyormussun toplam kaac kılo verdın vede haftada kac kılo ??

aynıyız seninle ozzamann eflatun yol arkadaşlıgı yapalım bırbırımıze destek olalaım hem burda yazısında daha ıyı motıve oluyor ınsann ben dayanamayıp bugun tartıldım ve dunku kılomla bugunku kılom arasında 1 kılo oynuyor :KK53::KK53:biliyorumki bu su ve kaacamaklarıma ragmenn .peki sen 4 defa yapıyormussun toplam kaac kılo verdın vede haftada kac kılo ??

bu 4. haftam evet ama, ben ilk hafta 4.2 kilo verdim, 2.hafta regli haftamdı sadece 1 kilo verebildim, 3. hafta 1.3 kilo verdim. bu haftada dünden beri 500 gr vermişim. sabah tartıldım. ama o da açlıktan oluyor diye düşünüyorum. yani toplamda 3 haftada 7 kilo verdim. bu hafta kaç kilo vereceğim bilmiyorum. yalnız şöyle bir sorun var geçen hafta salı günü 91.5 idim, pazar sabahı 93 idim. yani gerçekten veriyor muyum yoksa bağırsakların boşalması ve su kaybı ile mi ilgisi var anlayamıyorum. bu hafta sonunda 88.5 görmezsem tartıda, diyeti revize etmeyi düşünüyorum. meyvesuyu günlerini çıkarıp sadece menüleri uygulayacağım. gastritim var ve midemde hafif yanmalar başladı.

bu 4. haftam evet ama, ben ilk hafta 4.2 kilo verdim, 2.hafta regli haftamdı sadece 1 kilo verebildim, 3. hafta 1.3 kilo verdim. bu haftada dünden beri 500 gr vermişim. sabah tartıldım. ama o da açlıktan oluyor diye düşünüyorum. yani toplamda 3 haftada 7 kilo verdim. bu hafta kaç kilo vereceğim bilmiyorum. yalnız şöyle bir sorun var geçen hafta salı günü 91.5 idim, pazar sabahı 93 idim. yani gerçekten veriyor muyum yoksa bağırsakların boşalması ve su kaybı ile mi ilgisi var anlayamıyorum. bu hafta sonunda 88.5 görmezsem tartıda, diyeti revize etmeyi düşünüyorum. meyvesuyu günlerini çıkarıp sadece menüleri uygulayacağım. gastritim var ve midemde hafif yanmalar başladı.

ılk hafta su kaybı olustugu ıcın hangı dıyetı yaparsak yapalım daha cok kılo verılıyor sonralrda ıse yavaş yavaş aslında daha saglıklı gecen hafta basladım dıyete 2 kılo verdım gecen kış rejım yaptım ve 3 hafta içinde 10 kilo verdım daha devam edecektım fakat bayram gırdı araya istanbula gidince malesef birdaha kendımde o motıveyı goremedim ve rejimi bıraktım verigim kilolarıda aldım 4 kılosu harıç ve simidede pko oldugumu ogrendım 2 aydır 2 bebişi istiyoruz ve hem hamılelık ıcın hemde pko ıcın kılo vermem sart mecburum ALLAH ın izniyle vercem bu kiloları 60 inenen kadar devamm

ılk hafta su kaybı olustugu ıcın hangı dıyetı yaparsak yapalım daha cok kılo verılıyor sonralrda ıse yavaş yavaş aslında daha saglıklı gecen hafta basladım dıyete 2 kılo verdım gecen kış rejım yaptım ve 3 hafta içinde 10 kilo verdım daha devam edecektım fakat bayram gırdı araya istanbula gidince malesef birdaha kendımde o motıveyı goremedim ve rejimi bıraktım verigim kilolarıda aldım 4 kılosu harıç ve simidede pko oldugumu ogrendım 2 aydır 2 bebişi istiyoruz ve hem hamılelık ıcın hemde pko ıcın kılo vermem sart mecburum ALLAH ın izniyle vercem bu kiloları 60 inenen kadar devamm

ben hamileyken hiç kilo almamıştım. sonradan oldu ne olduysa, şimdi de kurtulmaya çalışıyorum. 3 haftada 10 kiloyu nasıl verdin? umarım istedin kiloyu verirsin ve 2. bebişi kucağına alırsın sağlıkla :KK1: benim bir kızım var 20 aylık, ikinciyi yapmayı düşünmüyorum. bir tanesi yetiyor :emir_bebek:

nasıl geçti bugünün? zorlandın mı çok?

ben hamileyken hiç kilo almamıştım. sonradan oldu ne olduysa, şimdi de kurtulmaya çalışıyorum. 3 haftada 10 kiloyu nasıl verdin? umarım istedin kiloyu verirsin ve 2. bebişi kucağına alırsın sağlıkla :KK1: benim bir kızım var 20 aylık, ikinciyi yapmayı düşünmüyorum. bir tanesi yetiyor :emir_bebek:

nasıl geçti bugünün? zorlandın mı çok?

bugün hiç zorlanmadım düne göre çok rahattım hatta meyva suyunuda içmesem olcaktı yanı okadar ıyı gectı bugunum hıc aclık hıssetmedım sabah kahvaltı yapcaz ama ben yarın yıyemeyecagım onu bılıyorum zorlayacam kendımı bu arada valla bravo hamılelıkte hıc kılo almamıssın dıkkatmı ettın yoksa hamılelıktn dolayımı almadın? ben 10 kıloyu yuruyus + spor ve yedıklerıme cok dıkkat ettım bol su ve yeşil çay cok rahat verdım hemdee :KK34: kızınıda allah bağıslasın küçük seninki daha benim oglum buyudu artık kardes zamanı geldı bende kuçukken ole dıodum 1 tane yeter ama yetmıyormus ınsana 3 aydır olmadı bakalım nasip allah arattırmasın kimselere

Son düzenleme:
X