Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

insanin yasadigi yeri sevmesi en onemlisi zaten/// yasam daha kolaylasiyor o zaman ozeliikle yurt disi ise. heryerin zorluklari var bende burayi cok seviyorum ama kisi -30 a inmesi zorluyor sadece :KK70: valla evlilikk cok uzak heralde sevgilimle sanirim trye donunce ayrilcagz kesin gibi gorunuyor....heralde ben omrumun sonuna kadar artik bekar kalicam cunki daha kimselere guvenemem sevemem olmaz yani..ikimizinde baska baska idealleri hayalleri hayata ayni yerden bakmiyoruzz sanirimm .... aslindaproblem yok ama zaman belirlicekk sanirim bende simdilik bilmiyorum cok tuaf bir iliski cikmazindayim :KK15::KK15: sen evlisin dimi ?

hayirlisi olsun, ama insan guvenemem dedigin an karsisina oyle biri cikiyor ki guvenip seviyorsun ve baglaniyorsun. Ins seninde karsina iyi kisiler cikar ve mutlu olursun. Evliyim canim ben.Regl oldugum icin agrili gecti bugun ve sabah hic halim yoktu, esim hazirladi kahvaltiyi ve yemicem deme gibi bir luksum yoktu ve hazirladiklarindan yedim azar azar. Diyetteyim yemem dersem kizardi :)

Son düzenleme:
hayirlisi olsun, ama insan guvenemem dedigin an karsisina oyle biri cikiyor ki guvenip seviyorsun ve baglaniyorsun. Ins seninde karsina iyi kisiler cikar ve mutlu olursun. Evliyim canim ben.Regl oldugum icin agrili gecti bugun ve sabah hic halim yoktu, esim hazirladi kahvaltiyi ve yemicem diye bir luksum yoktu ve hazirladiklarindan yedim azar azar. Diyetteyim yemem dersem kizardi :)
nasipp isi gerci ama insan cok uzuluyor atlatmasi zaman aliyor.... saol guzel dileklerin icin cok tsk ederim ins hayirlisi olur :) oooooo esinde hazirladiysa yememezlik olmazdi zaten sabah kahvaltisi fazla kilo aldirmiyorki onemli olan geriden gelen ogunler :KK70::KK70: saatte gec oldu benim uyku vakti coktan gecmis yarina yeni diyetim ve yeni umutlarimla baslicagimmm :KK70: iyi geceler prensess bu arada yarin isim var ama yinede forma gelmeye calisicam kacamak yok :KK70::KK70: optummm :)

merhabaaaa yinee ben ve kacamaksiz ve meyvesuyu bir gunnn sabahh basim dondu yaff portakal suyu ictim 1 litre 500 ml ananas ve greyfurt ictimm ve pes dedim simdi su iciyorum :KK70::KK70: sabahtan beri bir tuafim ama valla 7 gunu atlaticammm :KK70::KK70: prensess sen nasilsinn ne durumdasin :)

selam arkadaslar bugunki menum. henuz tartilmadim, prs gunu tartilim bildircem .

Kahvaltı: 2 dilim yağsız dil peyniri, 1 kaşık diyet reçel, meyve çayı veya ıhlamur.
Öğle: Bol yeşil salata.
Akşam: 150 gram ızgara tavuk, yanında az yağda pişmiş 1 porsiyon kabak.

merhabaaaa yinee ben ve kacamaksiz ve meyvesuyu bir gunnn sabahh basim dondu yaff portakal suyu ictim 1 litre 500 ml ananas ve greyfurt ictimm ve pes dedim simdi su iciyorum :KK70::KK70: sabahtan beri bir tuafim ama valla 7 gunu atlaticammm :KK70::KK70: prensess sen nasilsinn ne durumdasin :)

canim ilk 2 gun cok zor geciyor , ama 3 .gunden sonraaaaa gercekten doyuyorsun.. ben dun oglen cok acikmistim,ve bol yesil salata yedim, ve doydum ,cok sasirdim kendime:)) midem mi kuculmus neee:KK64::KK64:

canim ilk 2 gun cok zor geciyor , ama 3 .gunden sonraaaaa gercekten doyuyorsun.. ben dun oglen cok acikmistim,ve bol yesil salata yedim, ve doydum ,cok sasirdim kendime:)) midem mi kuculmus neee:KK64::KK64:

salatayla ben cok rahat doyuyorumm epey idare ediyor benide sadece sivi tuketimi bir tuaf yapti beni. basim cok agridi bugun anlamadim valla yarinida atlatsam kolay olur heralde birde sabah sabah aci portalak icince sanki midemmm bulandi aama yarini atlatinca kolay olur ins. diger turlu oyle cok acikmadim bugun ben aciktigimda greyfurt ictim kesti beni :KK70::KK70: ama midede alisiyor 3 gunden sonra az yemeye:) kuculuooo :KK70:

Selam arkadaslar, dunki diyet gunum gayet guzel gecti, bu diyette ac kalmiyorsun resmen :) dun aksam kacamak yaptim, ve bir porsiyon dondurma yedim. Ve bir tane seftali

Kahvaltı: 2 dilim yağsız dil peyniri, 1 kaşık diyet reçel, meyve çayı veya ıhlamur.
Öğle: Bol yeşil salata.
Akşam: 150 gram balık eti, yanında haşlanmış 1 porsiyon brüksellahanası.

Oykucugum nerelerdesin canim? benim bugun son gunum.

Daha tartilmadim, yarin 1.gunden tekrarmi baslasam ,yoksa bir gun arami versem ya ? karar veremedim:44:

En Büyük TÜRKİYE izin yaklastikta stress oluyor bende, piskolojik aclik yasiyorum.. diyete konsantre olamadim bi türlü... kendimi bi cikmazin icinde caresiz buluyorum. 68 olan kilon suan 70 :KK43: acayip moralim bozuk.. 1 haftam kaldi ve ben verecegime aliyorum :KK58:cok üzgünüm, toparlayamiyorum bi türlü kendimi :KK43::KK43: nolur bana bi fikir verin arkadaslar.. meyve suyu icmek bana yaramadi, acayip sislik yapti.. tabi aksamda yemek yedim :KK47::KK47: meyve suyu yerine meyve yesem olmazmi?? ve normal su icsem??

Oykucugum nerelerdesin canim? benim bugun son gunum.

Daha tartilmadim, yarin 1.gunden tekrarmi baslasam ,yoksa bir gun arami versem ya ? karar veremedim:44:
sabahlari gelemiyorum turkiyeden arkadasim geldi bebegi yeni dogmus hergun ona gidiyorum :KK70::KK70: ama devam ediyorum rejime kesmek yok yarin 3 gun gunumm.... valla tartil bir bak istersen ve 1 gun ara ver sonra yine baslla cnm ard arda yapma istersen gerci bu diyetin kanunu hukugu ne bilmem ama ara vermek iyi gelir 1 gun den bisicik cikmaz "D

En Büyük TÜRKİYE izin yaklastikta stress oluyor bende, piskolojik aclik yasiyorum.. diyete konsantre olamadim bi türlü... kendimi bi cikmazin icinde caresiz buluyorum. 68 olan kilon suan 70 :KK43: acayip moralim bozuk.. 1 haftam kaldi ve ben verecegime aliyorum :KK58:cok üzgünüm, toparlayamiyorum bi türlü kendimi :KK43::KK43: nolur bana bi fikir verin arkadaslar.. meyve suyu icmek bana yaramadi, acayip sislik yapti.. tabi aksamda yemek yedim :KK47::KK47: meyve suyu yerine meyve yesem olmazmi?? ve normal su icsem??

Hemen morelini bozma, regl donemine gireceksindir belki oyuzden kilo almisindir . Meyve suyu siskinlik yaptiysa, sende meyve ye ilk 2 gun, ve bol su icmeyi dene bakalim. 3 litre su ic ama , hadi bakalim devam :KK64::KK64:

istersen isvecdiyetini dene, onda bir hafatada daha fazla sonuc alirsin, yinede sen bilirisn. Ogrencimisin?

sabahlari gelemiyorum turkiyeden arkadasim geldi bebegi yeni dogmus hergun ona gidiyorum :KK70::KK70: ama devam ediyorum rejime kesmek yok yarin 3 gun gunumm.... valla tartil bir bak istersen ve 1 gun ara ver sonra yine baslla cnm ard arda yapma istersen gerci bu diyetin kanunu hukugu ne bilmem ama ara vermek iyi gelir 1 gun den bisicik cikmaz "D

canim yarin tartilcam, okuduguma gore, bir gun ara verip tekrar basliyorsun diyete. ve boyle 4 hafta devam ediyorsun. oyle okudum

prensesscmmm tartil bakalim ne kadar kilon gitmis bende bugun regl oldum karnim cok agrioo cok dayanamadim agrisina ama yapcakta bisi yok karnim cok sistii cokkk kendimi cok bitkin hisediyorum olucem heralde...ama diyete devam

prensesscmmm tartil bakalim ne kadar kilon gitmis bende bugun regl oldum karnim cok agrioo cok dayanamadim agrisina ama yapcakta bisi yok karnim cok sistii cokkk kendimi cok bitkin hisediyorum olucem heralde...ama diyete devam

ayy canim benim yaa, agrisini bilirim, benimde cok agrir, ve 3-4 gun oncesi bende oyle kivrandim. ve adet olunca siskinlik oluyor, kilo veremiyorsun gibi oluyor, ben bu diyete basladim ama birsey anlamadim regl oldugum icin. yarin reglim bitiyor ins. cok gecmis olsunn

ayy canim benim yaa, agrisini bilirim, benimde cok agrir, ve 3-4 gun oncesi bende oyle kivrandim. ve adet olunca siskinlik oluyor, kilo veremiyorsun gibi oluyor, ben bu diyete basladim ama birsey anlamadim regl oldugum icin. yarin reglim bitiyor ins. cok gecmis olsunn

saol cnm... valla ilac takviyesizde hic gecmiyor benim ki .. menepozlu kadinlar gibim bir sicak basiyor bir usuyorum karnim sis of of... ama sen vermissindir hele ara ver devam et yinede verirsin cnm. benim de bir bitsede su sicak gunlerde hic cekilmiyor boyle seyler ..zaten suan karnim 3 aylik top gb hahaha :KK70: gorsen o kadar komik ki sismis suratim filan :KK70: ama bir gazetede okumustum en cok regl doneminde kilo verilmesi hizlaniyor ve veriyormusuz....

saol cnm... valla ilac takviyesizde hic gecmiyor benim ki .. menepozlu kadinlar gibim bir sicak basiyor bir usuyorum karnim sis of of... ama sen vermissindir hele ara ver devam et yinede verirsin cnm. benim de bir bitsede su sicak gunlerde hic cekilmiyor boyle seyler ..zaten suan karnim 3 aylik top gb hahaha :KK70: gorsen o kadar komik ki sismis suratim filan :KK70: ama bir gazetede okumustum en cok regl doneminde kilo verilmesi hizlaniyor ve veriyormusuz....

agri kesici bana cok etki etmiyor, ben sicak su torbasi kullaniyorum, karnimin ustune koyup, uzerimi ortup uyumaya calsiyorum, ozaman hafifliyor, ama karna koymak zararli diyorlar, ayaginin altina koyacakmisin, ben hemen o agrinin etkisiyle gecsin diye karnima koyuyorum. sicak havlu ilede yapabilirsin.

ya suanda zayifladigimi hissetmiyorum, karnim siskinlik var. regl doneminde zayiflanirsa eger ben kilo vermisimdir:)) bakalim yarin olsun belli olur, regl bitiyor yarin.

bir yerde bu yaziyi okudum

Rejim yapıyorum. Regl dönemlerimde de rejime devam edebilir miyim?

Y: Regl döneminde rejim yapmanın herhangi bir sakıncası yoktur, ayrıca regl döneminde metabolizma daha hızlı çalışır ve daha hızlı kilo verirsiniz. Ancak regl döneminde vücut su tuttuğu için verilen kiloyu ancak adet bittikten 48 saat sonra fark edebilirsiniz.

agri kesici bana cok etki etmiyor, ben sicak su torbasi kullaniyorum, karnimin ustune koyup, uzerimi ortup uyumaya calsiyorum, ozaman hafifliyor, ama karna koymak zararli diyorlar, ayaginin altina koyacakmisin, ben hemen o agrinin etkisiyle gecsin diye karnima koyuyorum. sicak havlu ilede yapabilirsin.

ya suanda zayifladigimi hissetmiyorum, karnim siskinlik var. regl doneminde zayiflanirsa eger ben kilo vermisimdir:)) bakalim yarin olsun belli olur, regl bitiyor yarin.

valla mazejiki bir iciyorum ohh leyla oluyorum super.... uykum gelio uyuyorum rahat oluyorum karnimada kalin yun hirka bagliyorum super :KK70: ama agrisi bazen gelip gidio cook kotuuu cokk... valla kadinlarin iside zor en kotu seyler hep bizde.. valla 48 saat bekle bakalim sahsen merak ediyorum seni cunki kacamaksiz devamdasinnnn ...su arayi ver sonra yine basla bakalimm beli olur o zaman

selam arkadaslar, hollywood diyetim bitti . toplam 7 gun yaptim. ve 200 gram vermisim. Regl oldugum icin cok fazla veremedim.

Oykucugum hosgeldin canim. Online gordum seni. Karninin agrisi ne durumda iyisindir umarim?

anaaa 200 grm mi verdinn ... niye ole oldu ki alla alla//// 48 saat oldu mu :KK70: keske sihirli bir degnek olsa puff diye kilolaar ucsa.... yaa cnm karnim cok agriyor. hep uykum geliyor ancak uyuyorum... zaman gecirmeye bakiyorum. bari yeni bastan yeniden 7 gunluk dene bu diyeti tekrardan belki bu sefer iyi olur

X