Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

dün sitedeki sorun yüzünden giremedim bugün 6. günüm kızlar

iyi gidiyo fakat regl olamadığım için şişim ve biraz moralim bozuk bu yüzden ama yinede eksiksiz yapıyorum diyetimi

benimde 4. günüm ve daha hiç bozmadım bu hafta sonu tartılcam acaba kaç kılo oldumm. bozmakkk yokk bu seferrr

ins. kilo verirsin ve hemde 2 kilo cünkü gercekten bu diyetle kilo veriliyorsa bence bashlamak istiyorum ve ins. busefer bozmicam :82:

ardaslar tam 1hafta oldu ve 2 kılo verdim cidden devam edicem alıstım da artık zaten cok mutluyumm

kızlar bende başlamak istiyorum bu diyete....83 kiloyum anlıycanız başım belada

bence en güzel diyet akşam yediden sonra yememek ve şekerli şeylerden uzak durmak ben böyle yapyorum işe yarıyor size kolay gelsin umarım herkes veriri kilolarını kuş gibi hafifler

ardaslar tam 1hafta oldu ve 2 kılo verdim cidden devam edicem alıstım da artık zaten cok mutluyumm

çok sevindim canım zaten bünye alışıyor bir süre sonra

kızlar bende başlamak istiyorum bu diyete....83 kiloyum anlıycanız başım belada

başla o halde tatlım önemli olan beyinde işibitirmen azmin elinden hiçbirşey kurtulamaz kendine güven yapamayacağın şey kalmaz inanki

bence en güzel diyet akşam yediden sonra yememek ve şekerli şeylerden uzak durmak ben böyle yapyorum işe yarıyor size kolay gelsin umarım herkes veriri kilolarını kuş gibi hafifler

haklısın canım ama işte arada kaçırdığımız oluyor hollywood uzun süreli bir diyet değil zaten insn bu diyeti devamlı yaparsa bir çok temel besinden mahrum kalabilir mesela kırmızı et gibi arada yapıp forma girdikten sonra senin dediğin gibi akşamları hafif yiyerek ve şekerli gıdaları az tüketerek formumuzu koruyabiliriz

iyidileklerin için çok teşekkürler epimiz kurtuluruz inşallah kilolardan :)

Son düzenleme:
Kızlar malum bugün pazartesi ve diyet günü. :)
Ben bugün hollywood diyetine başlıyorum :)
Meyvesuyu günüm arkadaşlar.
Benmle birlikte bu diyeti yapan varmı acaba?

merhabalar...
konuyu ilk sayfasından itibaren okudum...bende yarın bu diyete başlayacağım....şeker ilavesiz meyve suyu içilmesi gerektiği söylenmiş birçok yerde...hangi markaların şeker ilavesiz meyve suyu var?bilen varsa bana özelden mesaj atarsanız sevinirim...

benımde bugun ılk gunumdu canım beraber devam edebılırız. cok sevındım boyle denk gelmesıne umurım bozmamıssındır.

ben bugun meyve suyu, kahve ve cay ıctım. katı hıc bır sey almadım . su tukettım bol bol.. senın ılk gunun nasıldı ?

Hayır chocalate bozmadım. :)
Bugün sadece meyvesuyu içtim.Ve 2 çatal turşu yedm ekşiydi canım çekti o kadar bide bol suyumu içtim 2 litre canım.:)
Bozmayada niyetim yok.Bozmayalım verelim beraber bu kiloları.

bende bugün başladım...benide aranıza alırsanız sevinirim...şuana kadar sadece portakal ve greyfurt suyu içtim...bol bol su tüketiyorum...ben şu saate kadar herhangi bir zorluk yaşamadım.gerçi bundan önce de diyetteydim belki o yüzden beni çok yormuyor artık diyetler...umarım bu diyetle 2,5-3 kilo kadar verebilirim....hepimize kolay gelsin...

Aramıza hoş geldin canım.Ama bende çok yeniyim daha.Pazartesi başladım diyetime dün hiç zorlanmamştm ama bugün biraz zorlandm.:)
Mantarlı omleti yemk için iple çekiyorum. :)
Ama 1 hafta boyunca uygulayacağım bu diyeti 53 kilo ile başladım 50 kilo olmak istyorum. =)

evet canım ilk gün çok zorlamadı ama bugün sanki biraz daha zor gibi :)
senin çok fazla bir kilon yokmuş,birazcık dişini sıkarak verirsin...ben 6 kilo vermek istiyorum...umarım şubatın sonuna kadar verebilirim...ben bu diyete biraz körü körüne başladım açıkçası diyetin sadece ilk iki gününe baktım..sonrasını bilmiyorum :) bugün bakar öğrenirim artık....inşallah hepimiz istediğimiz kilolara ulaşırız :):)

Evet canım bende çok fazla kilom olduğunu düşünmüyorum ama bugün tartıldım ve tartıdaki sonuç mukemmeldi. :) 53kiloyken 51.3 oldum çok mutluyum. :):):)

sende 6 kiloyu verebilirsn canım çünkü gerçekten çok kolay.Ben 56 kiloyken şimdi 51 kiloyum.
1 ay öncede bir haftada 2.5 kilo vermiştm :)
İnş canım sende çok kısa sürede istediğin kiloya ulaşırsın.

selamlar...
neyseki diyetin ilk iki günü geçti gitti :) bugün kahvaltımı ettim çok mutluyum :):)
bende bundan 4 sene önce 52 kiloydum ama bazı problemler nedeniyle 69 kiloya çıktım 1 sene içinde...daha sonra 2008 yılında sıkı bir diyet ve sporla 59 kiloya kadar düştüm...ama sonra hiç dikkat etmedim ve 4 kilosunu geri aldım... 1 kiloyu geçtiğimiz haftalarda verdim...62 kiloyum şuan ve 56 kiloya inmek istiyorum...hergün 40 dk kondisyon bisikleti ile spor yapıyorum ve sporu hollywood diyeti ile destekliyorum...umarım bu diyet ile 6 kio verebilirim şubatın sonuna kadar...önemli olan azim ve başarıya inanmak...gerisi geliyor zaten...bu diyeti sevdim ve ilk haftadan sonrada devam etmeyi düşünüyorum...kilo verdikçe sizleri bilgilendireceğim...herkese başarılar...

Merhaba arkadaşlar,
Bu mesajı yazmak için biraz geciktim aslında. geçtiğimiz yaz uyguladığım Akçaağaç şuruplu Detox Limonata diyetinden bahsetmek istiyorum size. Hatta sırf bunu anlatabilmek adına üye oldum diyebilirim :)

Konu başlığı olarak bu diyet vardı sitede ama kimse denememiş anladığım kadarıyla, gerçekten de dayanılması zor bir diyet gibi görünüyor. ama işin aslı öyle değil.
Ben bir cesaretle 73 kiloyken bu diyete başladım. Toplamda 12 gün yaptım. Ve gerçekten en hızlı ve en güzel kilo verdiren diyet (ki diyet değil aslında bir detox ve arınma yöntemi olarak da tavsiye ediyorum) diyet sonunda 63,5 kiloydum. ve o kiloları geri de almadım. beslenmeme de dikkat etmediğim halde almadım geri.
Sabah kalkınca ve akşam yatmadan önce iyodu alınmamış deniz tuzunu su ile karıştırıp içiyordum önce, gün içerisinde de en az 6 en fazla 12 bardak kadar limonata hazırlayıp onu tükettim. Bu detox 12 gün sürdü. bu süre boyunca ciddi bir su tüketimim de oldu. Zaten bol bol suya ihtiyaç duyuyor vücut. toksinlerden arınıyor, cildim hiç olmadığı kadar iyi görünüyordu bunun sonunda.
10 gün boyunca sabahları yarım saat - 40 dakka kadar yüzdüm. arada yürüyüş yaptım ama o da yarım saatten fazla değildi.
Bu diyet ilk 2 gün gerçekten zorluyor, açlık ve üşüme olabiliyor ama ondan sonraki günlerde gayet enerjik ve zinde hissediyorsunuz. sabahları erkenden uyanıyordum ister istemexz, gece de erken yatıyordum. uykum düzene girdi, bağırsaklarım düzeldi. yani genel olarak gerçekten işe yarayan uyguladığım diyetler arasında bir tek bu diyet oldu.
Yine de size tavsiyem bir doktor kontrolünde yapın. benimki biraz cesaret oldu ama herhangi bir hastalığım da yok çok şükür. şeker, tansiyon vs... gibi.

Benim anlatacaklarım bu kadar. Diyetin ayrıntılı listesi sitese mevcut olduğundan ben buraya tekrar yazmıyorum. herkese sevgiler...

mükemmel.... gerçkten mükemmel... tebrik ediyorum seni. tamda böyle birşey arıyordum. limonata diyeti diye yazsam bulurum sanırım. sadece sıvımı tükettin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…