Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bende bu dıyete basladım ılk ıkı gunum gectı 3. gunumdeyım ıkı gınde1,5 kılo vermıssım vucucdumdakı butun odemı attım bu rejımle basıtrılı olanlar varmı varsa bana cvp verebılırmı lutfennnn:KK54:

bende bu dıyete basladım ılk ıkı gunum gectı 3. gunumdeyım ıkı gınde1,5 kılo vermıssım vucucdumdakı butun odemı attım bu rejımle basıtrılı olanlar varmı varsa bana cvp verebılırmı lutfennnn:KK54:

merhaba tatlım bundan önceki yorumlara bakarsan 123bebeto arkadaşımızın 20 kiloya kadar verdiğini filan görürsün zaten ayrıca nam ablamızıda unutmayalım:KK61:

çok güzel kilo verdiriyor bende bir hafta yaptım 3 kilo verdim tekrar başlıycam yarın :KK34:

meraba arkadaşlar bende bu diyeti çok yapmak istedim ama bir türlü yapamadım :KK43:(
sırf ilk 2 gün yüzünden sadece meyve suyu beni çok zorluyor bunun kolay bir yolu varmı yada şöyle sorayım ben hazır meyve suyu içerdim beni tok tutmazdı acaba evde çıkardığımız meyve suları daha tok ve dinç tutarmı çünkü o iki gün beni çok halsiz yapıyor bana yardım edermisiniz lütfen çünkü benim sadece 6-7 kilo fazlalığım kaldı 5 bile versem yeter

meraba arkadaşlar bende bu diyeti çok yapmak istedim ama bir türlü yapamadım :KK43:(
sırf ilk 2 gün yüzünden sadece meyve suyu beni çok zorluyor bunun kolay bir yolu varmı yada şöyle sorayım ben hazır meyve suyu içerdim beni tok tutmazdı acaba evde çıkardığımız meyve suları daha tok ve dinç tutarmı çünkü o iki gün beni çok halsiz yapıyor bana yardım edermisiniz lütfen çünkü benim sadece 6-7 kilo fazlalığım kaldı 5 bile versem yeter

merhaba canım daha bilgili arkadaşlar ortalarda yok o yüzden ben yardımcı olayım sana:KK34:

ilk 2 gün evet biraz zorlayıcı ama madem fazla bir kilo fazlan yok sabah kahvaltını yap (tabi abartısız bir şekilde) yatana kadar da meyve sularıyla idare et canım öylede olur bence hem bitkin düşmezsin bir de portakal ve nar suyunu özellikle öneriyorum çok tok tutuyor :KK34:

Son düzenleme:
Eveeet işte ilk günüm ilk gün çok heycanlı oluyor ya:KK66:

kimse yok gerçi ama olsun:KK1:

bu kez kararlıyım kesin birebir uyguluycam bu diyeti:KK34:

az önce nar suyumu içtim, öğlen bir ayran içtim, sabahda grayfurt yemiştim yemeyi daha çok seviyorum da.:87:

akşamda elma suyum var yarınıda atlatiyim başka birşey istemiyorum :KK16:

Vatana millete hayırlı olsun ben de bu diyete başlıyorum:) Çünkü başka çarem kalmadı.

Düzenli spor yapmama ve yediklerime çok dikkat etmeme rağmen kilo vermek yerine gün gün şişmeye başladım. Haftalardır kilomda değişiklik yok. Aslında iki günlük ayran detoksu yapmak istiyordum ama malzemeleri haşlamaya üşendiğim için bu diyeti yapacağım:):26:

Günde 3 litre su, kabızlık giderizi magnesie calcinee ve haftaiçi her gün 50 dk.lık sporla başlıyorum yarından itibaren.

Gelişmeleri paylaşmak üzere :)

Vatana millete hayırlı olsun ben de bu diyete başlıyorum:) Çünkü başka çarem kalmadı.

Düzenli spor yapmama ve yediklerime çok dikkat etmeme rağmen kilo vermek yerine gün gün şişmeye başladım. Haftalardır kilomda değişiklik yok. Aslında iki günlük ayran detoksu yapmak istiyordum ama malzemeleri haşlamaya üşendiğim için bu diyeti yapacağım:):26:

Günde 3 litre su, kabızlık giderizi magnesie calcinee ve haftaiçi her gün 50 dk.lık sporla başlıyorum yarından itibaren.

Gelişmeleri paylaşmak üzere :)

ah canım benim hayırlısı olsun :KK19:

aynen tatlım ya regl olamadığım için sanırım bende şişiyorum kiloda veremiyorum son çare olarak başladım dün bende:KK5:

biribirimize destek olalım bari benim bugün 2. günüm meyvesularımla rahatım şu an ilerleyen saatlerde neler olur bilmiyorum:97:

hadi bakalım cuma günü kaç kilo olacağız veririrz inşallah :KK16:

Ben başlayamadım malesef:KK43: Bu sabah pazar başlıyorum, misafirliğe falan davetliydik yapamadım. Pazar itibari ile yapacağım inşallah :)

Ben başlayamadım malesef:KK43: Bu sabah pazar başlıyorum, misafirliğe falan davetliydik yapamadım. Pazar itibari ile yapacağım inşallah :)

oy canım olsun üzülme ah bu davetler yok mu zaten:KK1:

tamam canım kolay gelsin çok :KK19:

vereceksin inşallah sıkma canını :KK16:

slm kızlar nasıl gidiyor diyetiniz:KK39:ben aslında ilk 2 günü biraz değiştirip tekrar deneyim diyordum ama reglim gecikti acaba hamilemiyim diye tedirgin oluyorum eğer öyleysem bebeğe zarar vermek istemem:18:bir süre daha bekleyim bakalım hala olmazsam test yapar öyle diyete başlarım artık:nazar:

Evet bugün başladım.)) anne sen dört günde ya da başladığın günden itibaren işte kaç kg vermiişsin acaba? söyleyebilir misin?
çünkü snnle boy kg vücutlarımız kilo veremememiz her şeyimiz aynı da...

KIZLAR SLM BENDE DÜN BAŞLADIM VE FENA GİTMİYOR
yarın normal diyete geçicem bakalım kaç kilo vercem ama işin kötü tarafı başlarken tartılmadım:KK43:(
sadece çok şiş olduğumu biliyorum başlarken bir gün önce ki kilomu biliyorum:))

Detoksta ikinci günün sabahı:) Meyve sularımı sıkıp işe geldim, her şey yolunda. Hiçbir sıkıntı, zorluk yaşamadım. Diyet yapacakların gözü korkmasın:)

Bugün de bol portakal, beş armut, üç elma ve 8 adet kiviyi sıkarak 1,5 litrelik şaşala doldurdum, gün içinde onu içeceğim artık.

Anne ve diğer detoksu tamamlayan arkadaş, acaba kaç kg verdiniz? söyler misiniz?

Hadi bakalım inşşş canım güzelce kilo veririz:))

ben iki günlük detoksu tamamladım sayılır ama kgveremedim daha:KK43:(

halbuki herkes bu dönemde 2-3 kg falan vermiş:KK43:((((

bende bugun malesef hazır meye suyuyla basladım şeker ilavesiz ama birsürü katkı vardır içinde :KK43: ama bu hafta da baslıyamassam hıc baslıyamıcam :KK43:

bende bugun malesef hazır meye suyuyla basladım şeker ilavesiz ama birsürü katkı vardır içinde :KK43: ama bu hafta da baslıyamassam hıc baslıyamıcam :KK43:

olsun canım nasıl neresinden başlarsan başla kardır. yarın düzeltirsin önemli olan başlamak:) o yola girmek...
tebrikler:) hadi bakalım haftaya daha zayıfızz:)

Evet bugün başladım.)) anne sen dört günde ya da başladığın günden itibaren işte kaç kg vermiişsin acaba? söyleyebilir misin?
çünkü snnle boy kg vücutlarımız kilo veremememiz her şeyimiz aynı da...

ehe tatlım evet ikiziz biz :KK1:

ilk gün 71.3 tüm bugün 70.5 geldim :) regl olamadığım için böyle biliyorum yoksa daha fazla verirdim ama nolcağı belli olmaz cuma günü önemli olan inş 69 u tartıda görürüm:KK66:

KIZLAR SLM BENDE DÜN BAŞLADIM VE FENA GİTMİYOR
yarın normal diyete geçicem bakalım kaç kilo vercem ama işin kötü tarafı başlarken tartılmadım:KK43:(
sadece çok şiş olduğumu biliyorum başlarken bir gün önce ki kilomu biliyorum:))

slm canım hoşgeldin :)

olsun canım diyetin sonundaki kilon daha önemli:)

bugun pazartesı ve bende bu dıyete basladım kızlar umarım 1 haftayı tamamlarım :d

hoşgeldin canım hayırlısı olsun bakalım:)

benim 4. günüm ve gayet iyi gidiyorum :)
kahvaltımı ettim az önce de salatamı yedim
akşam yemeğimi de 5 te yicem bakalım cuma gününe kadar ne kadar vercem :)

X